Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
29. apr 2008

no čo ste spať išli?? Ozaj neviete čo je s OLI, a Macou?? To tu už ani nechodia?? 😕
A Maťka ty už asi spinkáš však?? 😕

tinakul
29. apr 2008

No asi to zabalím ozaj 😠

dannynka
autor
29. apr 2008

tinka tu som ved som ti pisala 😀 😅

dannynka
autor
29. apr 2008

noo macek viem ze bola chora,oli netusim a matka snad asi unavena s opatrovania dvoch detureniec 😅

dannynka
autor
29. apr 2008

a teraz tu zase ja mam monolog 😀 😀 😀 😅 😝

tinakul
29. apr 2008

No ale si pomalá 😠 nemám s kým poriadne kecať 😝 A ty manželíka máš domka teraz?? 😕

dannynka
autor
29. apr 2008

no veru mam a ked vide zo sprchy musim ho pustit na pc..takze este mam chvilocku malinku 😅 😝

tinakul
29. apr 2008

no nemáš ja ťa počúvam 😀 len to som ani nevedela že Macka bola chorá 😖 a čo jej bolo?? 😕

tinakul
29. apr 2008

Jáááj dany tak ešte zostan 😀 To ja som drychmala cca dve hodky poobede a teraz som ako superman 😀 😎

dannynka
autor
29. apr 2008

noo neviem na skype sa mi asi 2-tyzdne dozadu ukazala 😅 😅 ,nejaka choroba ju obchadzala a nechcela ju pustit 😠 😝 ale zevraj uz je oki 😉

tinakul
29. apr 2008

aha, tak fajn, lebo akosi sa tu vôbec neukazuje - tak jej potom napíš, že pozdravujem a nech mi odpíše laskavo 🙄 🙄

tinakul
29. apr 2008

Inak nevieš aké má byť počko na víkendík?? 😕

dannynka
autor
29. apr 2008

no aj teraz je online tak som jej napisala ze nech sa tu stavi...tak sa nechaj prekvapit.. 😉

no moja mala cez obed len cez hodku daco tahala a to som ledva stihla zeleninku na rizoto uvarit 😝

tinakul
29. apr 2008

oki, ideme kukat film, tak ja zdrhám prvá - ale dík za pokec 😉

michalag
29. apr 2008

obcas ma take dni, ze vyspava, ale necakala som ze bude spinkat az 3 hodky 😅
tinka, neviem tento alebo buduci vikend a nakoniec sme sa dohodli zem asi pojdu len na jednu noc

dannynka
autor
29. apr 2008

tinka a ja druha lebo mangel uz prisiel z vane tak ho musim pustit za pc,bruu nocku vam 😉

😔 😔 😔 😔

tinakul
29. apr 2008

ešte som tu 😀 Miši podla mna je lepšie začať postupne, dvojročné dieťa už má lepší rozum 😎 Ja by som skôr nechala na celý deň a až potom pridávala jednu noc atd... no neviem 😖 každé dieťa je iné , je to na vás určite 😉
Dany dnes ste mali rizoto?? To som už dávno nerobila 🤐 No to je ta Macka ale potvora - chodí na pc, a tu ju vôbec nevidieť, no pekne 😠

maca21
29. apr 2008

halooo pada mi net cafte moje lasky 😀

tinakul
29. apr 2008

už ozaj brúúúúú nocku teda 😔

michalag
29. apr 2008

jeeej maci, ze ta aj vidiet 😀 😀 😀
tinka, ved uvidime bude s nim tatino a uvidime ak nie tak to nechame asi na neskor, alebo am budeme chodit castejsie 😉 🙂

tinakul
30. apr 2008

Jéééééj Maci no škoda, že sme sa akurát obišli včera 😒 ale si mi neodpísala ani na IP - teda boli ste v tom Madarsku nakoniec?? 😕
Však jasnačka Miška, len netreba nič siliť 😖
Dnes sa mi malá nechcela dať obliect - to akože neviem čo malo znamenať a utekala mi preč , mala zo mňa srandy, no tak som ju nechala a skúsila asi o päť minút - predsa len v nohavičkách - ešte nie je také teplo ... no to bolo ešte horšie - taký cirkus mi robila a vreštala, že chce zostať nahatá 😠 no nasilu som ju obliekla - no to bol des 😒 sa dobre vyplakala, ani hlas som nezvyšila, ani po zadočku nedostala a vrešťala akoby ju z kože drali 🤐 no to asi to počko robí 😝 🙄

martinadt
30. apr 2008

ahojte

ja som sa tu včera neukázala lebo som mala horúčku 38 a zaspala som skôr
ako sa máte?

maci bola si chorá? dúfam že je všetko oki 😉

danny vy sa máte ako? 😕

miška a vy čo nové? samko je bojovník? 🙂

tinuš ty máš IP 😉 a malá už v pohode? 😕

tinakul
1. máj 2008

ahojček, Mati malá je oki, hned ako sa zobudila prišla za mnou - že plepáč mamička... 😵 už som doble dievčatko
taká bola zlatunká - a ide ´mi presne o to aby si uvedomila, že spravila zle 😉
To tu dnes nik nie je??? 😕

michalag
1. máj 2008

Ahoj tinka, ja som len popri tom robim domace prace aby som nemusela zajtra. Tatino dnes robi, ale zajtra ma volno, tak aspon budem mat aj ja klud a nemusim upratovat

martinadt
1. máj 2008

dobrý večer prajem

tak konečne som sem zavítala ako ste prežili dnešný dník?

dannynka
autor
1. máj 2008

babulky aj ja som tu ale len na otocku aby ste vedeli ze som oki... 😅

nemam teraz naladu a ani chut sem pisat po tom co sa mi vcera stalo..... ☹ 😒 😔

ked mi bude lepsie na dusi urcite sa tu ukazem 😅

martinadt
2. máj 2008

ahojte

danny prepáč že som včera už nenapísala ale odišla som z MK
dúfam že ťa to čoskoro prejde mojko 😉

olianko
2. máj 2008

ahojky ako sa mate? ani vas nestiham citat nie to este pisat 🙂
tak snad do vecera to stihnem a uvidime sa 🙂

tinakul
2. máj 2008

čaute baby 😉 Oli no konečne - mohla by si už aj trošku dlhšie zostať hm?? 😅 Snáď večer sa tu postretávame 🙂 Tak zatial pekný víkendík prajem 😵 😵

olianko
2. máj 2008

ahojky je tu niekto? 😕