• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
no čo ste spať išli?? Ozaj neviete čo je s OLI, a Macou?? To tu už ani nechodia?? :confused:
A Maťka ty už asi spinkáš však?? :confused:
29. apr 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No asi to zabalím ozaj :angry:
29. apr 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka tu som ved som ti pisala :grinning: :sweat_smile:
29. apr 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
noo macek viem ze bola chora,oli netusim a matka snad asi unavena s opatrovania dvoch detureniec :sweat_smile:
29. apr 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a teraz tu zase ja mam monolog :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No ale si pomalá :angry: nemám s kým poriadne kecať :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ty manželíka máš domka teraz?? :confused:
autor
no veru mam a ked vide zo sprchy musim ho pustit na pc..takze este mam chvilocku malinku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nemáš ja ťa počúvam :grinning: len to som ani nevedela že Macka bola chorá :confounded: a čo jej bolo?? :confused:
29. apr 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jáááj dany tak ešte zostan :grinning: To ja som drychmala cca dve hodky poobede a teraz som ako superman :grinning: :sunglasses:
29. apr 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
noo neviem na skype sa mi asi 2-tyzdne dozadu ukazala :sweat_smile: :sweat_smile: ,nejaka choroba ju obchadzala a nechcela ju pustit :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale zevraj uz je oki :wink:
29. apr 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak fajn, lebo akosi sa tu vôbec neukazuje - tak jej potom napíš, že pozdravujem a nech mi odpíše laskavo :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. apr 2008 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak nevieš aké má byť počko na víkendík?? :confused:
29. apr 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no aj teraz je online tak som jej napisala ze nech sa tu stavi...tak sa nechaj prekvapit.. :wink:

no moja mala cez obed len cez hodku daco tahala a to som ledva stihla zeleninku na rizoto uvarit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. apr 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, ideme kukat film, tak ja zdrhám prvá - ale dík za pokec :wink:
29. apr 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obcas ma take dni, ze vyspava, ale necakala som ze bude spinkat az 3 hodky :sweat_smile:
tinka, neviem tento alebo buduci vikend a nakoniec sme sa dohodli zem asi pojdu len na jednu noc
29. apr 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka a ja druha lebo mangel uz prisiel z vane tak ho musim pustit za pc,bruu nocku vam :wink:

:pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
29. apr 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte som tu :grinning: Miši podla mna je lepšie začať postupne, dvojročné dieťa už má lepší rozum :sunglasses: Ja by som skôr nechala na celý deň a až potom pridávala jednu noc atd... no neviem :confounded: každé dieťa je iné , je to na vás určite :wink:
Dany dnes ste mali rizoto?? To som už dávno nerobila :zipper_mouth: No to je ta Macka ale potvora - chodí na pc, a tu ju vôbec nevidieť, no pekne :angry:
29. apr 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo pada mi net cafte moje lasky :grinning:
29. apr 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už ozaj brúúúúú nocku teda :pensive:
29. apr 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej maci, ze ta aj vidiet :grinning: :grinning: :grinning:
tinka, ved uvidime bude s nim tatino a uvidime ak nie tak to nechame asi na neskor, alebo am budeme chodit castejsie :wink: :slight_smile:
29. apr 2008 o 23:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéééééj Maci no škoda, že sme sa akurát obišli včera :unamused: ale si mi neodpísala ani na IP - teda boli ste v tom Madarsku nakoniec?? :confused:
Však jasnačka Miška, len netreba nič siliť :confounded:
Dnes sa mi malá nechcela dať obliect - to akože neviem čo malo znamenať a utekala mi preč , mala zo mňa srandy, no tak som ju nechala a skúsila asi o päť minút - predsa len v nohavičkách - ešte nie je také teplo ... no to bolo ešte horšie - taký cirkus mi robila a vreštala, že chce zostať nahatá :angry: no nasilu som ju obliekla - no to bol des :unamused: sa dobre vyplakala, ani hlas som nezvyšila, ani po zadočku nedostala a vrešťala akoby ju z kože drali :zipper_mouth: no to asi to počko robí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
30. apr 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ja som sa tu včera neukázala lebo som mala horúčku 38 a zaspala som skôr
ako sa máte?

maci bola si chorá? dúfam že je všetko oki :wink:

danny vy sa máte ako? :confused:

miška a vy čo nové? samko je bojovník? :slight_smile:

tinuš ty máš IP :wink: a malá už v pohode? :confused:
30. apr 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojček, Mati malá je oki, hned ako sa zobudila prišla za mnou - že plepáč mamička... :dizzy_face: už som doble dievčatko
taká bola zlatunká - a ide ´mi presne o to aby si uvedomila, že spravila zle :wink:
To tu dnes nik nie je??? :confused:
1. máj 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj tinka, ja som len popri tom robim domace prace aby som nemusela zajtra. Tatino dnes robi, ale zajtra ma volno, tak aspon budem mat aj ja klud a nemusim upratovat
1. máj 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrý večer prajem

tak konečne som sem zavítala ako ste prežili dnešný dník?
1. máj 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky aj ja som tu ale len na otocku aby ste vedeli ze som oki... :sweat_smile:

nemam teraz naladu a ani chut sem pisat po tom co sa mi vcera stalo..... :frowning2: :unamused: :pensive:

ked mi bude lepsie na dusi urcite sa tu ukazem :sweat_smile:
1. máj 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

danny prepáč že som včera už nenapísala ale odišla som z MK
dúfam že ťa to čoskoro prejde mojko :wink:
2. máj 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ako sa mate? ani vas nestiham citat nie to este pisat :slight_smile:
tak snad do vecera to stihnem a uvidime sa :slight_smile:
2. máj 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby :wink: Oli no konečne - mohla by si už aj trošku dlhšie zostať hm?? :sweat_smile: Snáď večer sa tu postretávame :slight_smile: Tak zatial pekný víkendík prajem :dizzy_face: :dizzy_face:
2. máj 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky je tu niekto? :confused:
2. máj 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok