• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
Tinka ,ja tetovanie len plánujem, tam , kde sú kríže... :grinning: :grinning: :grinning:

Bolelo to?
22. feb 2008 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde ste kto? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
23. feb 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ked nic idem ja do vane a bruuuuu :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
23. feb 2008 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
si tu pisem sama zo sebou asi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. feb 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj danny :slight_smile: ,
si asi trpela samomluvou :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
24. feb 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
ako ste stravili nedelu? my sme mali krasne pocasie , boli sme vonku, prisla babka, moj brat, urobila som obed-narobena som jak kon :sweat_smile: , ale inak kraaaasa :slight_smile:
24. feb 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj oli este si tu?
24. feb 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oli aj u nas bolo dnes krasne sme si spravili vylet do Tr.Teplic :wink:
24. feb 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak ked tu nik idem ja bruu,bo som utahana,akurat som dovarila obedik na zajtra tak mam dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

:pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
24. feb 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Avoj...
Aj u nás bolo teplúúúškooo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Bola som s Chiarkou v parku, no utrpenie... Ani sedieť, ani ležať, pár metrov prešla za ruku, potom chcela štvornožkovať... Pišťala, vrešťala... hanba :sweat_smile: :sweat_smile:
24. feb 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny som este tu a este tu budem aspon do jedenastej :slight_smile:
ahojky monkula :wink:
24. feb 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No, idemhneď aj het, malá konečne zaspala, idem sa venovať manželovi... Je nedeľa :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
24. feb 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,
Tak aj my sme dnes vyuzili ze bolo krasne a isli sme von, hned sme zobrali aj motorku a maly sa na nej pekne naucil chodit :dizzy_face: :wink:
24. feb 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No čaute :dizzy_face: čakala som , že tu toho bude viac :sweat_smile: no akosi to tu stojí.. musíme sa rozkecat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Monkula, to tetovanie nebolelo, skôr to bolo náročnejšie na čas a polohu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Celý čas rovnako sediet a nadržiavat, uf - do toho som sa skutočne zapotila - zdalo sa mi to dlhé :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale určite záleží moc na tvojom výbere obrázka - čím zložitejší, tým dlhšie sa tetuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

Dany trpiaca samomluvou :grinning: :grinning: :grinning: aký bol výletík do tých Tr.Teplíc??? :confused:
Matka ty kde si??? :confused:
Oli ty kedy máš íst na ten casting do zmenárne??? :confused:
Miška to je supiš :dizzy_face: Ja však mám na motorku len zlé spomienky :rolling_eyes: :rolling_eyes: som malej už po lete zatrhla motorku, lebo tri krát mala úraz, dva krát menší - ale na pusu, no a - naposledy si skoro zúbky vybila - tak som zúrila, že som ju hned predala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: dúfam, teda, že vy v tom budete opatrnejší :wink:
25. feb 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holkyyy, tohle je bomba http://www.babysigns.cz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte...... :slight_smile:
oli jeeeeej nova fotto :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
tinka,ahojky no v tepliciach nic moc bo tam bolo chladnejsie ako tu u nas a ja som ju samozrejme malo obliekla tak sme spravili kolecko a isli spet,ale stavili sme sa este u svokry na rodinnom dome a tam behala po zahrade,nahanala gol a vobec nemala studene rucky bo na zahradku krasne svietilo slniecko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. feb 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka a ty si sa de stratila?si sa uz dlho neukazala :astonished: :astonished: :astonished:
25. feb 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky
Danny no skusam , ze ktoru tam dat :sweat_smile:
Tinakul idem tam teraz v piatok tak vecer vam dam referencie co a ako...ci som vhodny material pre nich :sweat_smile: :wink:
Danny toto pocasie je inak hrozne....paci sa mi , ze je tak teplo a pekne ale tiez neviem ako mam Alex obliect aby jej nebolo velmi teplo ale ani velmi zima
25. feb 2008 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej a vo svtrok uz ide Prison Break...velmi a tesiiiim :grinning:
25. feb 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oli,tak sa nachystaj ze si tam pockas cele poobedie,mama tam dlho cakala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
veru pocko o nicom,aj dnes doobedu krasne svioetilo slniecko a poobede otras sa zatiahlo ale dalo sa :unamused:
25. feb 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny ked mi volali z tej zmenarne tak povedali , ze to bude trvat take dve hodinky...akto bude trvat viac tak sa na to mozem vies co ...
25. feb 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oli no mama cakala viac,bola na 15-30 a vybavila sa skoro az o 18-nastej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. feb 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oli idem uz bru bo som nejaka unavena po dnesku,Gabika ma dorazila :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

:pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
25. feb 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny neblazni...
tak dobru noc :slight_smile:
25. feb 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oli - dobrá foto, skoro som ta nespoznala :sweat_smile: :wink: dobre na nej vyzeráš :wink: a určite budem držat palce aby si uspela, oki??? :wink:

No Dany už som ta nestihla, ale Matka sa zase ozaj dlho neozýva :unamused: dúfam, že nie sú choručké :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: a brúúúúú noc teda všetkým :pensive:
25. feb 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinakul dakujem :slight_smile: trosku mrtvolna ale da sa :grinning:
vsetky uz idete spat :frowning2: tak dobru nocku
25. feb 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli, dobrá dotka... :wink: :wink: :wink:
26. feb 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monkula ze dotka,isto preklep ze? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tinka,no po vcerajsku som bola riadne unavena tak preto som to zalomila skvor,a veru dobre ze som sla bo GAbika sa o polnoci zobudila a vypitala sa k nam do postele,a potom ani neviem kedy ju mangel dal do postielky :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde ste kto?? :astonished: :astonished: :astonished:
to tu v popslednej dobe neako spinka :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. feb 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kde ste kto?
26. feb 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok