Pokec pre mamičky III.

Sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😃 😃 😃 😃
monkula
22. feb 2008
Tinka ,ja tetovanie len plánujem, tam , kde sú kríže... 😃 😃 😃

Bolelo to?
dannynkaautor
23. feb 2008
kde ste kto? :-o :-o :-o :-o
dannynkaautor
23. feb 2008
tak ked nic idem ja do vane a bruuuuu |-| |-| |-| |-|
dannynkaautor
24. feb 2008
si tu pisem sama zo sebou asi :-N :-N :-N
michalag
24. feb 2008
Ahoj danny 🙂 ,
si asi trpela samomluvou :-N 😃 😃 😃
olianko
24. feb 2008
ahojky
ako ste stravili nedelu? my sme mali krasne pocasie , boli sme vonku, prisla babka, moj brat, urobila som obed-narobena som jak kon :-N , ale inak kraaaasa 🙂
dannynkaautor
24. feb 2008
ahoj oli este si tu?
dannynkaautor
24. feb 2008
oli aj u nas bolo dnes krasne sme si spravili vylet do Tr.Teplic 😉
dannynkaautor
24. feb 2008
tak ked tu nik idem ja bruu,bo som utahana,akurat som dovarila obedik na zajtra tak mam dost :-p

|-| |-| |-| |-| |-| |-| |-|
monkula
24. feb 2008
Avoj...
Aj u nás bolo teplúúúškooo x-) x-) x-)
Bola som s Chiarkou v parku, no utrpenie... Ani sedieť, ani ležať, pár metrov prešla za ruku, potom chcela štvornožkovať... Pišťala, vrešťala... hanba :-N :-N
olianko
24. feb 2008
danny som este tu a este tu budem aspon do jedenastej 🙂
ahojky monkula 😉
monkula
24. feb 2008
ahoj... 😃 😃 😃 😃

No, idemhneď aj het, malá konečne zaspala, idem sa venovať manželovi... Je nedeľa :-N :-N 😃 😃 😃 😉 😉 😉
michalag
24. feb 2008
Ahojte 🙂 ,
Tak aj my sme dnes vyuzili ze bolo krasne a isli sme von, hned sme zobrali aj motorku a maly sa na nej pekne naucil chodit x-) 😉
tinakul
25. feb 2008
No čaute x-) čakala som , že tu toho bude viac :-N no akosi to tu stojí.. musíme sa rozkecat 😃 :-p
Monkula, to tetovanie nebolelo, skôr to bolo náročnejšie na čas a polohu :-p Celý čas rovnako sediet a nadržiavat, uf - do toho som sa skutočne zapotila - zdalo sa mi to dlhé :-p ale určite záleží moc na tvojom výbere obrázka - čím zložitejší, tým dlhšie sa tetuje :-p 8-(

Dany trpiaca samomluvou 😃 😃 😃 aký bol výletík do tých Tr.Teplíc??? =-)
Matka ty kde si??? =-)
Oli ty kedy máš íst na ten casting do zmenárne??? =-)
Miška to je supiš x-) Ja však mám na motorku len zlé spomienky 8-( 8-( som malej už po lete zatrhla motorku, lebo tri krát mala úraz, dva krát menší - ale na pusu, no a - naposledy si skoro zúbky vybila - tak som zúrila, že som ju hned predala :-p 8-( dúfam, teda, že vy v tom budete opatrnejší 😉
dckami
25. feb 2008
Holkyyy, tohle je bomba http://www.babysigns.cz :-p
dannynkaautor
25. feb 2008
ahojte...... 🙂
oli jeeeeej nova fotto :-o :-o :-o :-o
tinka,ahojky no v tepliciach nic moc bo tam bolo chladnejsie ako tu u nas a ja som ju samozrejme malo obliekla tak sme spravili kolecko a isli spet,ale stavili sme sa este u svokry na rodinnom dome a tam behala po zahrade,nahanala gol a vobec nemala studene rucky bo na zahradku krasne svietilo slniecko 😃 😃 😃 😃 😃
dannynkaautor
25. feb 2008
matka a ty si sa de stratila?si sa uz dlho neukazala :-o :-o :-o
olianko
25. feb 2008
Ahojky
Danny no skusam , ze ktoru tam dat :-N
Tinakul idem tam teraz v piatok tak vecer vam dam referencie co a ako...ci som vhodny material pre nich :-N 😉
Danny toto pocasie je inak hrozne....paci sa mi , ze je tak teplo a pekne ale tiez neviem ako mam Alex obliect aby jej nebolo velmi teplo ale ani velmi zima
olianko
25. feb 2008
jej a vo svtrok uz ide Prison Break...velmi a tesiiiim 😃
dannynkaautor
25. feb 2008
oli,tak sa nachystaj ze si tam pockas cele poobedie,mama tam dlho cakala :-p :-p :-p
veru pocko o nicom,aj dnes doobedu krasne svioetilo slniecko a poobede otras sa zatiahlo ale dalo sa :-|
olianko
25. feb 2008
danny ked mi volali z tej zmenarne tak povedali , ze to bude trvat take dve hodinky...akto bude trvat viac tak sa na to mozem vies co ...
dannynkaautor
25. feb 2008
oli no mama cakala viac,bola na 15-30 a vybavila sa skoro az o 18-nastej :-p
dannynkaautor
25. feb 2008
oli idem uz bru bo som nejaka unavena po dnesku,Gabika ma dorazila :-N :-N :-N

|-| |-| |-| |-| |-|
olianko
25. feb 2008
danny neblazni...
tak dobru noc 🙂
tinakul
25. feb 2008
Oli - dobrá foto, skoro som ta nespoznala :-N 😉 dobre na nej vyzeráš 😉 a určite budem držat palce aby si uspela, oki??? 😉

No Dany už som ta nestihla, ale Matka sa zase ozaj dlho neozýva :-| dúfam, že nie sú choručké :-p :-p :-S a brúúúúú noc teda všetkým |-|
olianko
25. feb 2008
tinakul dakujem 🙂 trosku mrtvolna ale da sa 😃
vsetky uz idete spat 😞 tak dobru nocku
monkula
26. feb 2008
oli, dobrá dotka... 😉 😉 😉
dannynkaautor
26. feb 2008
monkula ze dotka,isto preklep ze? 😃 😃 😃 😃
tinka,no po vcerajsku som bola riadne unavena tak preto som to zalomila skvor,a veru dobre ze som sla bo GAbika sa o polnoci zobudila a vypitala sa k nam do postele,a potom ani neviem kedy ju mangel dal do postielky 😃 😃 😃
dannynkaautor
26. feb 2008
kde ste kto?? :-o :-o :-o
to tu v popslednej dobe neako spinka |-| |-| |-| |-| :-N :-p
olianko
26. feb 2008
ahojky kde ste kto?