• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
Ahoj Martina a ty čo robkáš? :wink:
4. máj 2008 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Sima no ja som trošku poriadila, drobca mi zobrali von a teraz kus oddychujem :slight_smile:
4. máj 2008 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak si potom užívaj oddychu nebudem rušiť ja práve čakám na manželov telefon z Anglicka.
4. máj 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

tak my už spinkáme :slight_smile:
4. máj 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj baby je tu ešte niekto haloooooooooooooooooooo............... :slight_smile:
4. máj 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky ja som tu :wink:
4. máj 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ešte nespíš už som myslela že tu nikto nieje aký si mala víkend? :slight_smile:
4. máj 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja bývam dlho pri pc keď malá zapsinká, víkend bol celkom oki a čo u vás?
4. máj 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom sa dá počasie tu bolo nanič takže vonku sme si toho moc neužili a ty si odkiaľ?
4. máj 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nás bolo celkom pekne .. ja žijem v Italii
4. máj 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda Maťka, chvíľku tu nie som a Tebe pribudlo dieťa a dokonca takmer dvojročné... :astonished: :astonished: :astonished: :grinning: :grinning:
Pekná fotka, si kočka...
4. máj 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :wink:
Mati už máš IP :wink: :grinning:
Simi ty máš manžela v anglicku?? :confused: A ako často chodieva domkov?? :confused:
Monki že chvílku??? No ty si sem už dobrú chvílku nezavítala :rolling_eyes:
Inak teraz sa rozpršalo , pomoooooooooooooooooooc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. máj 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Tina manžel je ešte len tretí týždeň vonku takže neviem kedy zavíta domov aj u nás prší. :slight_smile:
5. máj 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja len na skok dnes sa necítim akosi dobre ani von sme neboli .. asi ma chytá nejaká choroba :rolling_eyes:

moni že chvíľku? :confused: :angry: :angry: nebola si tu večnosť :angry: :angry: veď ty počkaj to si ešte vybavíme :sunglasses:
tinka hneď prečítam ak stihnem odpíšem, lebo malá ešte pije čajík tak mám kus voľno :sweat_smile:
5. máj 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No práve som sa zobudila :sweat_smile: furt leje a malá ešte hajkááááá :dizzy_face: tak Mati - to čo zas na teba lezie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
Tak to máš Simi asi veselé sama doma s deťmi, hm?? :confused:
5. máj 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to hej ale zatiaľ to zvládam celkom dobre. :wink:
5. máj 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak klobúk dolu :wink: a malý chodí do škôlky či do školy?? :confused:
5. máj 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodí do škôlky ešte má 1 rok odklad
5. máj 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

my už spinkáme konečne
5. máj 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No včera tu akosi nik nezavítala - myslím večer :frowning2: ale asi si musíme zvykať, keď to počko sa lepší však?? :sweat_smile:
Simka a to kedy sa robí odklad??? :confused: To na vaše požiadanie?? :confused:
Mati som ti napísala dlhú IP a neprešlo :angry:
6. máj 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Maťka :slight_smile: , Didinke, zelame vsetko Najlepsie k jej 1 rociku, hlavne nech je zdravucka a ma kopec lasky tak ako doteraz :wink: :slight_smile:
7. máj 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DANIELKA VšETKO NAJLEPšIE K TVOJíM KRáSNYM PRVýM NARODENINáM, VELA ZDRAVíčKA, šťASTíčKA , LáSKY, ABY SI RáSTLA DO KRáSY :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. máj 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte..bola som par dni mimo..boli sme od pondelka u nasich a bolo super.... :grinning:

Danielke vsetko naj naj naj naj naj naj,vela zdravicka stasticka,lasky od mamicky Ti prajeme od nas..a Gabika posiela velikaaaaaaaaaaaaaaaaansku pusinku :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. máj 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babiky

tak za Danieločku ďakujeme pekne :dizzy_face: :dizzy_face: naozaj moc :dizzy_face:

dnes sme boli v tom gardalande :dizzy_face: bolo tam nádherne niečo úžasné ako to tam bolo všetko porobené :slight_smile: a malej sa tiež páčilo, vozila sa na vláčiku aj v takých čajovničkách a šáločkách no bola šťastnunká :dizzy_face: ale bolo tam moc ľudí tak najskôr sa trošku bála ale potom v poriadku :slight_smile: ... sedela aj na takom umelom koni veľkom :slight_smile: zlatá bola len škoda že fotky sem potom nebudem mať ako dať :unamused:

a vy ste sa ako mali?
danny ako bolo pri mamine? :slight_smile: a ako sa má Gabika?
7. máj 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to tu viazne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Matíííííííííí zase sme sa asi obišli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Dany tak zato si sa neozývala :angry: :grinning: a ostatné kde ste?? :confused:
7. máj 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,
tinka, ja som tu, len kukam pomedzi hokej a dost ma to stve :angry:
7. máj 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška a kto vyhral?? :grinning: :confused:
8. máj 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
no veru tinka obišli sme sa ako vždy :angry: :confounded: ale máš pravdu viazne nám to tu

miška baví ťa hokej? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. máj 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,
tinka vyhrali Fini, ale to uz asi vies a teraz hrame o zachranu, lebo Nemci prehrali s Normi

matka, hokej mam rada odjakziva, ale niekedy sa nato nemozem pozerat ako hraju :sweat_smile: , tak komentujem o dusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
8. máj 2008 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška, tohtoročný výkon našich hokejistov nestojí ani za komentár... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. máj 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok