• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
Ahoj moni, tak to mate zlatych susedov :sweat_smile: , ja by som toho dotycneho asi... :angry: :angry: :angry:
18. máj 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni ahoooj,to buchanie na radiator poznam aj ja,mame taku milenu susedu ktora mi aj cez den bucha kd mi tu Gabika place od nervov... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. máj 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny teraz asi bude len to najhoršie pretrpieť :confused:

moni ty aj žiješ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: teda vy máte fakt bohových susedov
18. máj 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Miška neboj, on sa ti rozkecá - a v škôlke určite :grinning: Ozík on kedy má íst do škôlky,?? :confused:
Dany presne, len nevedia pochopiť, že my tu bývame kratučko rok aj niečo a chceme postupne prerábať všetko - bol pôvodný stav :angry: ostatný tu bývajú aj 15 rokov, všetko prerobené a tak... tak teraz čo vyskakujú neviem, ale nám to neva, ked bude povolenie , nie je o čom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mati no to môže byť určite z toho - chúdatko :pensive: ale nech to je už za vami :wink: A čo inak??? Pozdrav aj Maťka , ked si ma ešte pamätá :wink:
18. máj 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky lucim sa uz s Vami lebo mi klipkaju ocicka :sweat_smile:

bru nocku Vam zajtra sa tu zurcite zase ukazem :slight_smile: :wink:

:pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
18. máj 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko moni :slight_smile: teba tu tiež dlho nebolo :confounded: A to prečo sa baby búcha do radiatorov??? To počujem prvý krát :zipper_mouth: To akosi nechápem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
bože baby normálne som rada že nemám ani susedovcov :sweat_smile: že nebyvam už v takom panelovom baraku

tinka ďakujem pozdravím ho a isto si ťa pamätá :wink: len teraz na net ani skoro nechodí kupoval to auto a aj notebook tak sme sa smiali že sme obaja pomaly bez peňazí :sweat_smile:
danny, presne, alebo keď sa krpci bláznia, tak pištia a kričia, tak už trieska, ochechula stará... :angry: :angry:
Mati žijem, mala som pokazený comp...
18. máj 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni a ako sa majú drobce? všetko v poriadku? a s tým domčekom nič nové? :confused:
18. máj 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, ved v skolke hadam hej :sweat_smile: . Do skolky? pocula som ze robia zapis aj v septembri, tak asi ho pojdeme zapisat a dali by sme ho od aprila 2009 a ak nie, tak ho pojdeme zapisat v marci a nastup bude az v septembri :slight_smile: :wink:
18. máj 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka, drobce sa majú fajn, Chiarka už chodí jarko dostal na futbale pochvalu od majiteľa klubu... :dizzy_face: :dizzy_face:
18. máj 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky ja sa s vami na dnes rozlúčim snáď zajtra keď malá bude cez deň haji sa ozvem pa pá
18. máj 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. máj 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne dnes celý deň nešiel koník ale to asi viacerím :confused:

dnes sme boli na dlhočíznej prechádzke asi dve hodinky som šlapala s malou :grinning: mali sme krokomer a prešli sme 9,2 km :sunglasses: celkom slušné :grinning:

no kde ste dnes všetky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. máj 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mame novinku :sunglasses: malej sa dnes 2x podarilo povedať mama :grinning: len neviem či to bolo len dva krat za sebou ma ma alebo aj vie čo povedala :grinning:
19. máj 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky.. :slight_smile:
tak Gratulujeme didinke k vysloveniu krasneho slovka :grinning:
19. máj 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny ďakujeme aj ked ešte ozaj neviem či to bolo to čo som zachytila :grinning: no ale ak to povie aj zajtra pozajtra :dizzy_face: :dizzy_face: tak budem mooooc rada
a ako ste sa dnes mali vy?
19. máj 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no prajeme Didinke aby sa Vam cim dalej viac rozrospravala :grinning: :grinning: :grinning:

my dnes v pohode az na to uprsane a zamracene pocasie :unamused:
19. máj 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu dnes bolo náhodou konečne pekne ale teraz pozorujem na kopcoch blýskanie :angry:
19. máj 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved to,aj tu sa riadne ochladilo a ten vetrisko je otrasny....a zajtra hlasia zase prsat a lejaky :angry:
19. máj 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tak u nás opäť hlásim hrozné počasie :rolling_eyes: výletík vonku sa dnes nekoná zrejme :rolling_eyes: :rolling_eyes:
20. máj 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Mati tu je podobne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme dnes opäť zmokli :angry: :sweat_smile: už mi to aj smiešne bude že sme zmokli a neboli mraky :angry:

a kde ste zase všetky? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes:
20. máj 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maťka, ešte si tu?
20. máj 2008 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky

moni nebola som tu keď som videla že nikoho nikde :confounded: keby som vedela že si tu tak ostanem

my sme teraz prišli z von, malá od rána plače je nervózna a nechcela spinkať ani tak sme sa šli prechádzať tak spinká v kočíku :sunglasses:
21. máj 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tiež vám blbne pc alebo len mne, ťažko mi načíta a aj odosiela príspevky :frowning2:
21. máj 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj macka aj mne to blbne a poriadne, chyba bude asi v serveri
21. máj 2008 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz ma úplne vyplo takže nie som sama :frowning2:
21. máj 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aké máte doma počasie? tu v BB je zatiahnuté, fúka vietor a je zima :frowning2:
21. máj 2008 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka aj mne blbne koník to je asi v serveri

inak u nás neni je o nič lepšie ako na svk, sú tu skoro každý deň búrky, dážď a zima
21. máj 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok