Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
9. jún 2008

Ja som si všimla Miši 😉 a páči sa mi to 😉
Mati to akože si nepapala??? Chceš dostat po zadočku?? 😠

dannynka
autor
9. jún 2008

miska veru vsimla 😨

tinka-no len ju budem musiet este aj vonku naucit cikat,lebo chuda nechce vonku ani do serblika a ani do travicky,drzi az kym neprideme domov a spusti vodopady... 😅 😝

martinadt
9. jún 2008

miška ja som si to všimla až teraz 😕 ale radšej keby sa kôň nekazil tie staré pasy by som prežila 😅

dnes som akosi nemala chuť do jedla a teraz by som zožrala aj vola 😅 ale to len zase vymýšľam ked som si pomyslela na nejaké čerstvé ovocie 😝

tinakul
9. jún 2008

No ale aspoň sa ti nepočurá Dany 😉 Tak to si už plne uvedomuje.... No my sme na to išli u babiny tak , že naši tam majú na záhrade trpaslíkov, snehulienku a fontánky - tak som sa jej pýtala, ktorého chce opišat a už sa jej to zapáčilo aj do trávičky potom... 🙄

tinakul
9. jún 2008

Mati posielam červený melon ktorý zostal , čerešne a jahody - môže byt??? 😅

martinadt
9. jún 2008

😀 😀 😀 tinka no pekne .. učiť drobca cikať na trpaslíkov to sa smie? 😝

dannynka
autor
9. jún 2008

tinka-dobre musim aj ja nieco podobne vymyslat,no veru sa mi nepopiska ked tak len trosku cvrkne a to je vsetko..ale doma sa krasne pyta..tak nechapem preco robi vonku drahoty..kvoli nej aj nocnik bravam zo sebou a ona nic....asi chce mat svoje sukromie potvorka jedna.. 😅 😅 😀 😝

michalag
9. jún 2008

ja spekulujem ako ho naucit cikat vonka, ale ked chodime von s plienkou tak....rozmyslam ci mu mam tu plienku von nechat alebo chodit bez plienky a castejsie sa ho pytat 😅 🤐

martinadt
9. jún 2008

danny to vieš je už veľká hádam nebude cikať vonku pred ľudmi 😅 ked to ani mama nerobí 😝

martinadt
9. jún 2008

kde ste? 😠 😠

dannynka
autor
9. jún 2008

tu... 😅
len mam kamaratku na skype 😉

tinakul
9. jún 2008

tu som, len sme telefonovali so svokrou - malá dávno zahajala a stolica bola už dobrá - aj hovorila - Už ma nebolí liťka 😵

tinakul
9. jún 2008

No ona začala s tými trpaslíkmi , ale teraz už do trávičky pekne... alebo vydrží a povie - Sophi až doma bude vieš mama?? 😀

martinadt
9. jún 2008

danny zanedbávaš 😠 😀

tinka no pekne, ale super že ti už takto vydrží pekne 😵 šikovnica je to

dannynka
autor
9. jún 2008

tinka musi byt zlata...ked tak rozprava.. 😵 a Sophinke prajeme aby uz ritka nebolela... 😉

matka ja len tak ...kusok.. 😅

martinadt
9. jún 2008

inak dnes som vyhliadla v spare jedne nádherné šatičky 😵 😵 pre maličkú, rozmýšľam že jej ich zajtra pôjdem kúpiť 😵 aj ked jej asi budú trošku dlhé no uvidíme neni sú ani drahé 😵 😵 a také pestrofarebné no hned ma uchvátili 😅

tinakul
9. jún 2008

Miška to príde, daj tomu čas... najskôr musí pochopit a doma sa ti pýtat a až potom vonku....
No dany tá je ukecaná viac ako ja 😅

dannynka
autor
9. jún 2008

tinka-ja som myslela ze po mame 😀 😀

tinakul
9. jún 2008

Potom nám ich odfot Mati 🙂 Aj Sophi teraz dostala od sesterničky dvoje - no krásne - jedny sú farebné a druhé oranžové - také na ramienka... 😵

dannynka
autor
9. jún 2008

veru matka kup,oblec a vloz fotto som zvedava 🙂 🙂

martinadt
9. jún 2008

ak sa mi podarí tak ich odfotím 😵 teda ak príde ujo s priateľkou lebo foták si zobrala samozrejme 🙂 ale stále ked sem príde tak sme jej povedali nech ho donesie tak uvidíme 😅

tinakul
9. jún 2008

dobre si myslela 😀 Alebo pikoška - hovorí mi domka - mamicka nezabudnime Belu doma - musí cestovat s nami... ja že jasné... a jasné že sme zabudli - uspávam ju u svokry a ona zrazu si spomenula, že Bela neni - hovorí mi: DO liti zabudli sme pledsa belu v Blatislave 😀

michalag
9. jún 2008

matka, aj ja som zvedava na satocky 😉

dannynka
autor
9. jún 2008

tinka-dobre 😀 😀 😀 a co je to ta bela?

tinakul
9. jún 2008

No Bela - je tá baby anabel čo máte aj vy 😀 Odkedy vie že som tehu, stále ju vláči so sebou všade a kričí to je naše bábo 😅

martinadt
9. jún 2008

tinka a to bela ste ju naučili vy alebo ste dali také meno len? 😀

dannynka
autor
9. jún 2008

tinka-tak bude z nej dobra mamicka a este lepsia starostliva sestricka 😀 😀 😵 😵 😵 😀

tinakul
9. jún 2008

Mati to ona skomolila - Anabela bolo pridlhé - tak volala Bela 😉
Dany to každý vraví 😵 Ked začne plakat Bela ona je ako blesk a čičíka, kým neprestane 😀

dannynka
autor
9. jún 2008

tinka-tak to je super.... 😉

martinadt
9. jún 2008

jáj ja že ju vola ako BELLA 😀 to je italsky 😀 ale aspon si uľahčila robotu 😝