• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
Ja som si všimla Miši :wink: a páči sa mi to :wink:
Mati to akože si nepapala??? Chceš dostat po zadočku?? :angry:
9. jún 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska veru vsimla :fearful:

tinka-no len ju budem musiet este aj vonku naucit cikat,lebo chuda nechce vonku ani do serblika a ani do travicky,drzi az kym neprideme domov a spusti vodopady... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška ja som si to všimla až teraz :confused: ale radšej keby sa kôň nekazil tie staré pasy by som prežila :sweat_smile:

dnes som akosi nemala chuť do jedla a teraz by som zožrala aj vola :sweat_smile: ale to len zase vymýšľam ked som si pomyslela na nejaké čerstvé ovocie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale aspoň sa ti nepočurá Dany :wink: Tak to si už plne uvedomuje.... No my sme na to išli u babiny tak , že naši tam majú na záhrade trpaslíkov, snehulienku a fontánky - tak som sa jej pýtala, ktorého chce opišat a už sa jej to zapáčilo aj do trávičky potom... :rolling_eyes:
9. jún 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati posielam červený melon ktorý zostal , čerešne a jahody - môže byt??? :sweat_smile:
9. jún 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: tinka no pekne .. učiť drobca cikať na trpaslíkov to sa smie? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-dobre musim aj ja nieco podobne vymyslat,no veru sa mi nepopiska ked tak len trosku cvrkne a to je vsetko..ale doma sa krasne pyta..tak nechapem preco robi vonku drahoty..kvoli nej aj nocnik bravam zo sebou a ona nic....asi chce mat svoje sukromie potvorka jedna.. :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja spekulujem ako ho naucit cikat vonka, ale ked chodime von s plienkou tak....rozmyslam ci mu mam tu plienku von nechat alebo chodit bez plienky a castejsie sa ho pytat :sweat_smile: :zipper_mouth:
9. jún 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny to vieš je už veľká hádam nebude cikať vonku pred ľudmi :sweat_smile: ked to ani mama nerobí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste? :angry: :angry:
9. jún 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu... :sweat_smile:
len mam kamaratku na skype :wink:
9. jún 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som, len sme telefonovali so svokrou - malá dávno zahajala a stolica bola už dobrá - aj hovorila - Už ma nebolí liťka :dizzy_face:
9. jún 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ona začala s tými trpaslíkmi , ale teraz už do trávičky pekne... alebo vydrží a povie - Sophi až doma bude vieš mama?? :grinning:
9. jún 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny zanedbávaš :angry: :grinning:

tinka no pekne, ale super že ti už takto vydrží pekne :dizzy_face: šikovnica je to
9. jún 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka musi byt zlata...ked tak rozprava.. :dizzy_face: a Sophinke prajeme aby uz ritka nebolela... :wink:

matka ja len tak ...kusok.. :sweat_smile:
9. jún 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dnes som vyhliadla v spare jedne nádherné šatičky :dizzy_face: :dizzy_face: pre maličkú, rozmýšľam že jej ich zajtra pôjdem kúpiť :dizzy_face: aj ked jej asi budú trošku dlhé no uvidíme neni sú ani drahé :dizzy_face: :dizzy_face: a také pestrofarebné no hned ma uchvátili :sweat_smile:
9. jún 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška to príde, daj tomu čas... najskôr musí pochopit a doma sa ti pýtat a až potom vonku....
No dany tá je ukecaná viac ako ja :sweat_smile:
9. jún 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-ja som myslela ze po mame :grinning: :grinning:
9. jún 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potom nám ich odfot Mati :slight_smile: Aj Sophi teraz dostala od sesterničky dvoje - no krásne - jedny sú farebné a druhé oranžové - také na ramienka... :dizzy_face:
autor
veru matka kup,oblec a vloz fotto som zvedava :slight_smile: :slight_smile:
ak sa mi podarí tak ich odfotím :dizzy_face: teda ak príde ujo s priateľkou lebo foták si zobrala samozrejme :slight_smile: ale stále ked sem príde tak sme jej povedali nech ho donesie tak uvidíme :sweat_smile:
9. jún 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre si myslela :grinning: Alebo pikoška - hovorí mi domka - mamicka nezabudnime Belu doma - musí cestovat s nami... ja že jasné... a jasné že sme zabudli - uspávam ju u svokry a ona zrazu si spomenula, že Bela neni - hovorí mi: DO liti zabudli sme pledsa belu v Blatislave :grinning:
9. jún 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, aj ja som zvedava na satocky :wink:
9. jún 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-dobre :grinning: :grinning: :grinning: a co je to ta bela?
9. jún 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Bela - je tá baby anabel čo máte aj vy :grinning: Odkedy vie že som tehu, stále ju vláči so sebou všade a kričí to je naše bábo :sweat_smile:
9. jún 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka a to bela ste ju naučili vy alebo ste dali také meno len? :grinning:
9. jún 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-tak bude z nej dobra mamicka a este lepsia starostliva sestricka :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
9. jún 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati to ona skomolila - Anabela bolo pridlhé - tak volala Bela :wink:
Dany to každý vraví :dizzy_face: Ked začne plakat Bela ona je ako blesk a čičíka, kým neprestane :grinning:
9. jún 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-tak to je super.... :wink:
9. jún 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj ja že ju vola ako BELLA :grinning: to je italsky :grinning: ale aspon si uľahčila robotu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. jún 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok