Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
27. feb 2008

danny, som este tu do nejakej 16:00 a potom vyrazame ku starkej 🙂 😉

My sa mame fajn, konecne nam vysiel posledny ocny, tak uz cakame len na posledne 4 stolicky a budeme kompletni 🙂
Tu vo ZV. je pocasie vselijake, raz svieti slnko, potom je zase zamracene ako blaznivy april 😠 , ale hlavne ze neprsi 😉

dannynka
autor
27. feb 2008

jeeej tak Samko uz je veru riadne zubaty 😀 😀 😀 😀 ,aj u nas je to tak raz slniecko raz sa zatiahne ale dufam ze vydrzi slniecko 😉

michalag
27. feb 2008

a vy mate kolko zubkov?

michalag
27. feb 2008

a ozaj nevies co je s Matkou? Ci len nestiha pri dvoch drobcoch 😅

dannynka
autor
27. feb 2008

no my zatial 10-ale talci sa nam spodna stolicka 😒

inak akurat som si vsimla ze bejca uz ma skoro 2-tyzdnove babo 😀 😀 😀 😀

michalag
27. feb 2008

boze taky drobcek, ja si uz ani neviem predstavit ked bol Samko taky malicky

dannynka
autor
27. feb 2008

ze my hovor,ten cas tak leti..... ☹

a ozaj miska kedy planujete druhe?

michalag
27. feb 2008

mozno v lete, chcela by som aby bolo medzi detmi 3 roky a aby som sla z MD do MD, ale clovek nikdy nevie a mozno sa to podari skor a mozno neskor, tak uvidime. Len neviem ako by sme to vyriesili kedze mame len 1-izbovy, kde by sme sa potlacili 😅 , tak nad tymto este premyslame a mozno este chvilku pockame.

A vy?

dannynka
autor
27. feb 2008

miska no my mame tiez jednizbak,a je to o nicom ledva sa tu teraz traja mestime ☹

a druhe by som chcela bud ku koncu materskej alebo az za 4-5-rockov,ved uvidime ako sa zadari a ako to poriesime s vacsim byvanim,zavisi to aj od toho 😒

dannynka
autor
27. feb 2008

tak my uz sme hore tak sa idm tej mojej kraske venovat 😉

michalag
27. feb 2008

tak sa tu majte a v sobotu si vas precitam 😉

vsetkym detickam posielam pusinky 🙂

monkula
27. feb 2008

Ahojteee.
Náš Jarko mal dnes svoj prvý futbalový tréning, bude hrať za Česko-slovenskú futbalovú akadémiu 😵 😵 😵
Deti hrali proti sebe, bola remíza 3:3 a náš jarko dal dva góly z troch 😀 😀 😀
Bol celkom šikovný, len mu chýba disciplína, stáel len skákal, kričal, ale aj to sa naučí... 😉 😉 😉

Taká som naň hrdá... 😵 😵 😵

dannynka
autor
27. feb 2008

miska tak si to tam uzite 😀 😀 😀 😀

monkula tak to jr super ze mas doma takeho sportovca 😉

olianko
27. feb 2008

ahojky
michalag tak uz aj vy mate ocne zuby za sebou 🙂
danny rozoberate druhe babatko? my by sme tiez chceli tak uvidime ci sa nam podari este tento rok 😵

monkula
27. feb 2008

ahoj egypťanka 😀 😀 😀

olianko
27. feb 2008

to akoze ja 😕 🙂
ahojky 🙂

monkula
27. feb 2008

To akože ty... 😀 😀 😀
Ako sa vlastne voláš? 😅 😅

martinadt
27. feb 2008

ahojte babiky

ja len na skok pokiaľ sa mi dá sedieť za pc
mala som nejaké zdravotné problémy tak dnes že idem aspoň skok napísať

dúfam že všetky detičky sa majú dobre, ja vás potom dočítam a tinuška aj danny na IP odpíšem možno zajtra uvidím ako bude, zatiaľ pa pá

monkula
27. feb 2008

maťka, niečo vážne? dúfam, že nie... 😲 😲 😲

olianko
27. feb 2008

ahoj marti..dufam, ze to niej enic vazne a ze sa inak mate dobre a ze mala je zdrava 🙂
monkula ja sa volam Olga ale vsetci mi hovoria Oli 😀

monkula
27. feb 2008

Ja že máš nick podľa tej detskej riekanky 😀 😀

olianko
27. feb 2008

monkula vlastne aj hej ..to moj muz mi stale spieval olianka 😀 a tak som si to dala ako nick 😵

monkula
27. feb 2008

Už tu nikto nie je? ☹ ☹ ☹

dannynka
autor
28. feb 2008

ahojte, 🙂
ja som to vcera vzdala a uz o 22-00 som bola v posteli 😒 unavena..... 😝

matka-oki cakam na ip-cko,a dufam ze si nemala nic vazne a ze si uz ok 😉

tinakul
28. feb 2008

Jéééééj Mati servus 😵 už som ti chcela dnes volat - dobre že sa ozývaš 😉 no normálne ma desíš ☹ určite napíš čo a ako - čakám 😨

Včera som aj ja Dany zaspala - ešte sme sesterničku odprevadili večer na vlak a išla som rovno s malou haji 😔

dannynka
autor
28. feb 2008

tinka no tak sme potom dve.Ja som bola dnes obed taka vystavena ze som si na obed lahla s malou a sme si pospinkali skoro dve hodky 😀 😀 😀 😀

martinadt
28. feb 2008

ahojky ja len na skok trošku som zaspala s malou a idem si ešte urobiť čaj kým sa zobudí hádam už vstane

moni nie nič vážne neboj 😉 len som mala akési ťažkosti s chrbtom, dosť ma bolel ale inak oki 🙂

ako sa máte vy kočky???

oli pekné foto 😵 kedy to ideš do tej zmenárne na ten výber? a ako sa má alex?

moni voľačo som prečítala že Jarko hral futbal 😵 no super veľký športovec 😵 😵

danny odpísala som 😉
tinka aj tebe 😉 máš tam toho trošku viac 😅 🤐 a ospravedlňujem sa za vydesenie 🙄 ale ozaj sa mi nedalo veď som napísala aj 😉

inak písala som minule bejci tak som si aj od nej našla IP všetky vás pozdravuje a že skoro nič nestíha pri malom ale že sa majú dobručko 😵 tak to som rada a má aj fotočky v albumíku malý má už týždeň a 3 dni 😵

inak čo je s mackou, tuším tu už aj dlho nebola 😕

mišulka a vy sa máte ako so samkom? 🙂 ani neviem kam ste šli iba som zahliadla že v sobotu si dočítaš 😅 no vidím že ja budem musieť tiež pozornejšie prečítať 😅

tak zatiaľ pa pá pozdravujeme všetky drobce, možno večer ak nezaspím 😅 pa pááááá

martinadt
28. feb 2008

fíha ani som nevedela ako veľa píšem 😅 😅 asi absťák čo som mala som potrebovala zo seba dostať 😅 😅

tak ešte raz páááá 😀 už naozaj 😀 😅

dannynka
autor
28. feb 2008

matka som si od teba nasla ip-cku 😀 😀 😀 😀

olianko
28. feb 2008

ahojky
marti do tej zmenarne mam ist zajtra tak uvidim ako to dopadne 🙂
inak dnes som bola prvy krat na tej nemcine.Bolo to fajn ale Alex velmi nevydrzala v detskom kutiku takze skoro polovicu hodiny presedela u mna na rukach tak len dufam, ze prvu vetu mi nepovie po nemecky 😀