Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
5. júl 2008

kupila som si polotovar 😅 🤐 , aby som nemusela zbytocne varit a nestalo mi to v ladnicke, ked prideme vsetci domov az zajtra podvecer

dannynka
autor
5. júl 2008

miska si si to dobre zariadila 😀 😀

michalag
5. júl 2008

danny 😝 😀 😀 😀

dannynka
autor
5. júl 2008

ved tak treba a co mate inak nove?

michalag
5. júl 2008

v podstate nic vsetko je po starom, len v piatok som sa dozvedela od jednej baby, ze u nas v skolke budu robit pravdepodobne zapis do skolky aj v septembri s nastupom v marci, tak ho pojdem dat zapisat, lebo akurat nam to sadne

michalag
5. júl 2008

a vy???

dannynka
autor
5. júl 2008

no tak super...boze to leti..ze do skolky..ved este len teraz boli mimca ☹ .
no ani u nas nic nove..akurat dnes som kupila Gabike jedny sandalky ktore som pre nu moc chcela tak sa vytesujem z nich...
tu na obrazku su take iste..
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3399144

michalag
5. júl 2008

jeeej tie su kraaasne 😵
ved to, pred chvilou boli este len v brusku a uz idu do skolky
a vy kedy planujete dat Gabiku do skolky, ci az na rok?

dannynka
autor
5. júl 2008

ja by som chcela ostat s Gabikou doma az do jej 3-rockov takze mame este cas,ale do skolky sme uz prihlasky zaniesli davnejsie lebo je vela deti tak aby mi ju zobrali blizko nas a nie niekde inde 😅

michalag
5. júl 2008

no ja len dufam ze nam ho zoberu do tej nasej, lebo ju mame naozaj blizko, prejdem len cez cestu pred barakom a som v skolke 🙂 . Rozmyslam ze za riaditelkou pojdem uz teraz a spytam sa jej ci ten zapis naozaj bude a ak hej tak ci si ho dam zapisat

dannynka
autor
5. júl 2008

miska nehnevaj sa ze som neodpisala ale Gabika sa zobudila thak som si isla este za nou lahnut...a kupodivu este spinka 😉

michalag
5. júl 2008

danny, to je v pohode 😉 🙂

Idem si ja este povysavat a idem k mamine 🙂

Tak sa tu majte krasne 🙂

tinakul
5. júl 2008

Jej , ale ste sa tu rozbehli 😅
Monki díky moc 😵 a vôbec to neznie trápne 😉 som rada, že si sa aj ty ozvala, lebo mamina s dvoma deťmi sa mi tu zíde 😀 teda budem určite potrebovať rady 🙂
Dany, Miška ani vás som tu nestihla ☹ No ale som si vás aspoň dočítala a Miši čo to vidím, malý už takto bez teba na víkendíky chodieva??? 😕 😉 Tak sa to predsa podarilo?? 😕
Dany pekné sandálky 😉

michalag
5. júl 2008

Tak som opat tu, usiel mi bus rovno pred nosom, ale za hodinu mi ide dalsi, tak hadam ten stihnem 😅

tinka, zatial isiel len 2x a ani sa mi neozvali na sms co som im poslala, tak asi je vsetko OK. Ked som ich bola rano odprevadit, tak Sami stale spominal svagrinu a tesil sa ze pojde vlacikom, tak uvidime 🙂
A ako sa mate?

dannynka
autor
5. júl 2008

tinka-no veru nejak na seba nemame stastie..ale snad sa zadari...akurat zajtra ideme do blavy xi xi tak si na teba spomeniem 😉

miska-tak to je super,ze Samko nema problem od teba ist,aj ja uz som nad tym uvazovala ze by som tak poslala tatu s malou prec a ja by som vegetila 😀 😀

dannynka
autor
6. júl 2008

de ste kto? 😠 😔 😅

dannynka
autor
7. júl 2008

babule..nejak to tu prachom zapada... ☹

tinakul
8. júl 2008

Neboj , Dany ja sem občas zavítam 😉 Čo máte nového?? 😕
Tak Miška ten druhý bus si stihla?? 😅
Počasie sa trošku ochladilo, ale lepšie mi to robí 😝 Nemala som zatial ani čas ku kaderníčke skočiť a veru už by sa mi to zišlo 😝 len sa hovorí že prvé tri mesiace v tehu sa nemajú farbiť vlasy 🙄
Bruško mi rastie, ale zatial som sa ani len nefotila 😝

dannynka
autor
8. júl 2008

tinka no aspon ze ty sem obcas zavitas,sme boli v nedelu v blave veru som si na teba spomenula ked sme obchadzali tabulku s napisom háje 🙂
ozaj ved sa pofot..chceli by sme vidiet tvoje"bruskove" fotto 😉

monkula
8. júl 2008

Tink, tak foť... 😵
Ahooj Danny

dannynka
autor
8. júl 2008

ahoj moni ako sa dari?

monkula
8. júl 2008

na nič...

dannynka
autor
8. júl 2008

a coze tak? 😅 😅 😅

monkula
8. júl 2008

Chiara spala, išla som ju dať do postieľky a oči cez celú hlavu a ešte nespí... 😠

dannynka
autor
8. júl 2008

hmm uz som sa bala ze nieco vaznejsie 😅 ,neboj ona zaspinka..xi xi drzime palceky a posielame pusinku jej 😉

monkula
8. júl 2008

danny, mne to nedá...
Strašne, ale naozaj neuveriteľne sa podobáš na jednu moju kamarátku..
A Gabika je celá jej dcéra...

dannynka
autor
8. júl 2008

😲 😲 😲 a na aku?hmm?ze by som mala niekde dvojnicku 😀 😀 😀 dobre vediet 😉

michalag
8. júl 2008

Ahojte, ste tu este?

tinka,bruskove foto, fotoo, fotoo 😉 😉 😉 🙂

monkula
8. júl 2008

z mojej rodnej dediny... 😉

michalag
8. júl 2008

moni, aj my sme mali so Samim tiez problem, nechcel nam nejako spinkat 🙄 . Normalne zaspi okolo 20:00, ale dnes bolo az 22:00 ked zaspinkal 😅