• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
kupila som si polotovar :sweat_smile: :zipper_mouth: , aby som nemusela zbytocne varit a nestalo mi to v ladnicke, ked prideme vsetci domov az zajtra podvecer
5. júl 2008 o 13:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
miska si si to dobre zariadila :grinning: :grinning:
5. júl 2008 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2008 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ved tak treba a co mate inak nove?
5. júl 2008 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v podstate nic vsetko je po starom, len v piatok som sa dozvedela od jednej baby, ze u nas v skolke budu robit pravdepodobne zapis do skolky aj v septembri s nastupom v marci, tak ho pojdem dat zapisat, lebo akurat nam to sadne
5. júl 2008 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a vy???
5. júl 2008 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no tak super...boze to leti..ze do skolky..ved este len teraz boli mimca :frowning2: .
no ani u nas nic nove..akurat dnes som kupila Gabike jedny sandalky ktore som pre nu moc chcela tak sa vytesujem z nich...
tu na obrazku su take iste..
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3399144
5. júl 2008 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej tie su kraaasne :dizzy_face:
ved to, pred chvilou boli este len v brusku a uz idu do skolky
a vy kedy planujete dat Gabiku do skolky, ci az na rok?
5. júl 2008 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ja by som chcela ostat s Gabikou doma az do jej 3-rockov takze mame este cas,ale do skolky sme uz prihlasky zaniesli davnejsie lebo je vela deti tak aby mi ju zobrali blizko nas a nie niekde inde :sweat_smile:
5. júl 2008 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja len dufam ze nam ho zoberu do tej nasej, lebo ju mame naozaj blizko, prejdem len cez cestu pred barakom a som v skolke :slight_smile: . Rozmyslam ze za riaditelkou pojdem uz teraz a spytam sa jej ci ten zapis naozaj bude a ak hej tak ci si ho dam zapisat
5. júl 2008 o 14:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
miska nehnevaj sa ze som neodpisala ale Gabika sa zobudila thak som si isla este za nou lahnut...a kupodivu este spinka :wink:
5. júl 2008 o 14:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danny, to je v pohode :wink: :slight_smile:

Idem si ja este povysavat a idem k mamine :slight_smile:

Tak sa tu majte krasne :slight_smile:
5. júl 2008 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jej , ale ste sa tu rozbehli :sweat_smile:
Monki díky moc :dizzy_face: a vôbec to neznie trápne :wink: som rada, že si sa aj ty ozvala, lebo mamina s dvoma deťmi sa mi tu zíde :grinning: teda budem určite potrebovať rady :slight_smile:
Dany, Miška ani vás som tu nestihla :frowning2: No ale som si vás aspoň dočítala a Miši čo to vidím, malý už takto bez teba na víkendíky chodieva??? :confused: :wink: Tak sa to predsa podarilo?? :confused:
Dany pekné sandálky :wink:
5. júl 2008 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak som opat tu, usiel mi bus rovno pred nosom, ale za hodinu mi ide dalsi, tak hadam ten stihnem :sweat_smile:

tinka, zatial isiel len 2x a ani sa mi neozvali na sms co som im poslala, tak asi je vsetko OK. Ked som ich bola rano odprevadit, tak Sami stale spominal svagrinu a tesil sa ze pojde vlacikom, tak uvidime :slight_smile:
A ako sa mate?
5. júl 2008 o 17:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tinka-no veru nejak na seba nemame stastie..ale snad sa zadari...akurat zajtra ideme do blavy xi xi tak si na teba spomeniem :wink:

miska-tak to je super,ze Samko nema problem od teba ist,aj ja uz som nad tym uvazovala ze by som tak poslala tatu s malou prec a ja by som vegetila :grinning: :grinning:
5. júl 2008 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
de ste kto? :angry: :pensive: :sweat_smile:
6. júl 2008 o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
babule..nejak to tu prachom zapada... :frowning2:
7. júl 2008 o 21:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Neboj , Dany ja sem občas zavítam :wink: Čo máte nového?? :confused:
Tak Miška ten druhý bus si stihla?? :sweat_smile:
Počasie sa trošku ochladilo, ale lepšie mi to robí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nemala som zatial ani čas ku kaderníčke skočiť a veru už by sa mi to zišlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: len sa hovorí že prvé tri mesiace v tehu sa nemajú farbiť vlasy :rolling_eyes:
Bruško mi rastie, ale zatial som sa ani len nefotila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2008 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tinka no aspon ze ty sem obcas zavitas,sme boli v nedelu v blave veru som si na teba spomenula ked sme obchadzali tabulku s napisom háje :slight_smile:
ozaj ved sa pofot..chceli by sme vidiet tvoje"bruskove" fotto :wink:
8. júl 2008 o 22:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tink, tak foť... :dizzy_face:
Ahooj Danny
8. júl 2008 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahoj moni ako sa dari?
8. júl 2008 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na nič...
8. júl 2008 o 22:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
a coze tak? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
8. júl 2008 o 22:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Chiara spala, išla som ju dať do postieľky a oči cez celú hlavu a ešte nespí... :angry:
8. júl 2008 o 22:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
hmm uz som sa bala ze nieco vaznejsie :sweat_smile: ,neboj ona zaspinka..xi xi drzime palceky a posielame pusinku jej :wink:
8. júl 2008 o 22:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danny, mne to nedá...
Strašne, ale naozaj neuveriteľne sa podobáš na jednu moju kamarátku..
A Gabika je celá jej dcéra...
8. júl 2008 o 22:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
:astonished: :astonished: :astonished: a na aku?hmm?ze by som mala niekde dvojnicku :grinning: :grinning: :grinning: dobre vediet :wink:
8. júl 2008 o 22:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, ste tu este?

tinka,bruskove foto, fotoo, fotoo :wink: :wink: :wink: :slight_smile:
8. júl 2008 o 22:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
z mojej rodnej dediny... :wink:
8. júl 2008 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
moni, aj my sme mali so Samim tiez problem, nechcel nam nejako spinkat :rolling_eyes: . Normalne zaspi okolo 20:00, ale dnes bolo az 22:00 ked zaspinkal :sweat_smile:
8. júl 2008 o 22:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok