• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
ahoj babiky, ako sa máte? ja mám do konca dňa voľno pôjdem sa s malou prejsť len je akosi zima :unamused:

č je nové? inak kukám že je aj MK zmenený? :confused: čo sp tie detské príspevky a ostatné? :confused: :confused:
20. aug 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli, a čo Ti bolo? :confused:
20. aug 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :wink: Jééééj oli, Mati vy žijete?? :sweat_smile: Maťka kedy už budeš normálne fungovat na nete??? :confused:
A u vás je stále akási zima, síce aj tu je to premenlivé, ale tričká ešte fičia :wink:
MK je zmenený??? Ani som si to neuvedomila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Monki Oli štipol kliešt a musela brať antibiotiká :cry:
Oli inak zíram, malá ozaj šikovnica , ked takto skoro si odvykla :dizzy_face:
20. aug 2008 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli, teda to je fakt sila.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. aug 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, je tu niekto v tuto neskoru hodinku :confused: ???

My sme dnes maleho zacali oducat uz aj na nocne spanie bez cumlika a az teraz sme zaspinkali teda obidvaja :slight_smile: .
Malemu som kupila nalepky a povedala som mu ze vzdy ked sa vycika a vypyta ze mu treba, ze si moze vybrat nalepku ktoru nalepime spolu na papier, tak dufam ze to pomoze :sweat_smile:
20. aug 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som uz dlho nezabludila, mozem sa pridat? :sweat_smile:
tinakul, teraz som si vsimla, ze cakate druhe babo, gratulujeeeem!!
20. aug 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimi, jasne :wink:
20. aug 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag, ucite maleho na nocnicek? ako to ide? moj maly mal pred nedavnom dva rocky, ale akosi ho to este nechyta :unamused: Rad chodi po byte bez plienky, ale nocnik je jeho nepriatel....
20. aug 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nam to uz islo, pekne sa pytal, len zrazu nastal zlom a bolo a zacal sa pocikavat. Tak nam nevadi ked sa pocikame, bude v tom behat, hrat sa
mimi tak dodatocne vsetko nalepsie k 2 rockom :wink:
20. aug 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme! :slight_smile:
Idem ja uz spat, lebo ide kriticka hodina na mna :sweat_smile: dobru nocku ! :wink:
20. aug 2008 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tebe bru nocku :wink:
20. aug 2008 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
Mimi dakujem :wink: Akosi si teba ani nepamätám :zipper_mouth: A ako sa volá tvoj malý??
Miška no super ste to vymysleli, snáď ho to bude inšpirovať :wink:
21. aug 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte tinka si este tu?
21. aug 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinakul, si ma nepamatas, ani sa necudujem, lebo som tu starsne, strasne dlho nebola :sweat_smile: Chodila som tu este, ked bol prvy pokec :wink:
MAly sa vola Kubko.
21. aug 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj mimi ani mna asi nepoznas bo ja som zacinala v dvojke :sweat_smile: :grinning:
21. aug 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Dany až teraz som tu - som absolvovala dvojhodinový spánok s malou, ona ešte hajká :dizzy_face:
Mimi no tak asi preto :stuck_out_tongue_closed_eyes: Malý má pekné meno :wink: a kolko má - dva roky?? :confused:
21. aug 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babuľky ja zase len na skok :sweat_smile:

čo máte nové?

tinuška ako pokračujete?všetko oki s drobcom? a čo sophinka? a kuchynku už prerábate? neviem či ti naposledy prišla IP :confused:

danny vy sa ako máte, čo máte nové?

miška a vy so samkom?

ja musím povedať, že danielka sa zmenila.. je z nej čertisko a huncút na entúúúú :angry: :angry: iba zle by robila :frowning2:
21. aug 2008 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, žeby obdobie vzdoru?? :sweat_smile: Ved počkaj, to je len začiatok... :grinning: Idem mrknút do IP, lebo som si myslela, že ja som ti naposledy odpísala.... :wink:
21. aug 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte mamicky!!!! prosim vas poradte mi.. chystame sa s 8 mesacnou dcerkou do chorvadzka... neviem ako je to s dokladmi pre malu??? mam ju dat zapisat do mojho pasu?alebo staci rodny list malej??? pomozte prosim :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. aug 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dominika, stačí ,ak ju budete mať zapísanú v pase.... ssamostatný pas detičky potrebujäú až od 5-tich rokov
S rodným listom to neuhráš...
normálne choď na pasové oddelenie v mieste Tvojhoi bydliska, priprav si 100Sk kolok, dones si rodný list malej a tam Ti to spravia na počkanie... :wink:
21. aug 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte ste tu niekdo?? :sweat_smile:
21. aug 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hádaj... :grinning:
21. aug 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeej stalica vitaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. aug 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdar....pekná fotka v pase...
21. aug 2008 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem a napodobne :wink:

ako sa mate :slight_smile:
21. aug 2008 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fajn, pribudlo mi dieťa.... :grinning:
21. aug 2008 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni a ake ak smiem vediet :grinning:
21. aug 2008 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este som zabudla odpisat :sweat_smile:

matka u nas nic nove....teda zatial :sweat_smile: ,GAbike tiez sem tam uz zacina obdobie vzdoru ked neni po jej,by sa sa divila ake veci stvara :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale ja sa nedam :wink:

tinka len si pospinkaj bo ked bude druhe mimi tak uz si tak lahko nepospinkas :grinning:
21. aug 2008 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany :grinning: obdobie vzdoru, tak to si ešte užijete :grinning: to je len začiatok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses:
22. aug 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak nam konecne naskocil net :slight_smile:

tak s tym cumlikom to nevyslo, Samko si to nechce dat vysvetlit :sweat_smile: :frowning2: . Vcera vecer sme mu ho uz dali, lebo bol strasne unaveny, kedze poobede bez neho nevedel zaspinkat a normalne mal apstak, hadzal vankusom a strasne sa zlostil, tak to skusime o nieco neskor. Teraz sme si povedali ze najprv doriesime to cikanie a budeme sa zameriavat nato a ked sa podari tot, tak pojdeme na cumlik :slight_smile:

Tak u nas obdobie vzdoru trosku ustupilo, Samko sa tak nejeduje a da si vysvetlit, ale jasne ze obcas sa nazlosti :sweat_smile:

Tinka, jeeej ty uz si v 20tt, super ako to rychlo leti :slight_smile:
Matka, ahoj :slight_smile: :wink:
22. aug 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok