Pokec pre mamičky III.

Sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😃 😃 😃 😃
dannynkaautor
2. okt 2008
miska ano... 🙂 a uz som videla srdiecko x-) x-) x-)
michalag
2. okt 2008
danny, tak super, tesim sa s tebou x-)
dannynkaautor
2. okt 2008
a mimi ma asi 2,8cm x-) x-) x-) x-) x-) ,dalsia poradna o mesiac 😉

miska a Vy sa mate ako?
dannynkaautor
2. okt 2008
babule kto tu teraz?
🙂
michalag
2. okt 2008
danny, jaaaaaaaaaaaaa 😃
michalag
2. okt 2008
Kedze zajtra sa k netu asi tak skoro nedostanem, najskor tak vecer, tak...

Danny, Gabike, vsetko naj, naj, najlsamlejsie k dnesnym 2 rockom, hlavne vela zdravicka, stasticka, lasky a ostatne pride uz aj samo. x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) 🙂 😉 Vsetko najlepsie 😉 🙂
dannynkaautor
3. okt 2008
jeeeej Miska mooooc dakujeme 🙂 😉

a vy sa ako mate? 🙂
simka9122008
3. okt 2008
Danny všetko naj malej k 2 rôčikom.
dannynkaautor
3. okt 2008
simka mooc dakujeme x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
tinakul
3. okt 2008
fíha, ale ten čas letí :-p
Dany pripajám sa ku gratulaciam, všetko len to najlepšie,vela zdravíčka, štastíčka , lásky x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Ozik už ste aj oslavovali??? =-)
dannynkaautor
3. okt 2008
jeej tinka ty tu x-) x-) x-)
dannynkaautor
3. okt 2008
tinka ahojky,no zatial sme neoslavovali az zajtra u nasich 😉 ,a v nedelu dojdu k nam svokrovci k nam 😉
a ty sa ako mas? 🙂
michalag
3. okt 2008
Ahojte,
tinka, uz ste aj doma? Ako sa mate a co drobcek???
dannynkaautor
3. okt 2008
idem ja zatial hodit sprchu a ked tak sa tu potom este ukazem 😉

ozaj babule poculi ste o tomto?stalo sa to kusok od nas

http://www.aktuality.sk/spravy/domace/pri-trenc...
tinakul
3. okt 2008
No Miška a Dany som rada že ste tu 😉 Sme už domka, len linka ešte neprišla, ale máme všetko vyčistené...a pripravené a dá sa tu už bývať - že linka do 10 oktobra by mala byt, kedže je na mieru :-x
A Dany je mi teraz všeliak, tie testy na cukor mi nedopadli najlepšie.... takže mám dietu |-| :-| a nemám ani moc času sa vám ozývat, ale dnes som nakukla :-p A u vás čo nového??? =-)
dannynkaautor
3. okt 2008
(kusok myslim vo vedlajsej dedine :-N
monkula
3. okt 2008
Gabike všetko všetúčko naj k narodeninkám.... x-)
Môj jarko bude mať narodeninky v utorok x-)
A TP máš na moje meninky, tak sa postaraj o to , aby som dostala krásny darček v podobe krásneho bábenka.... 😃
dannynkaautor
3. okt 2008
tinka-o tej linke viem o com hovoris aj my sme mali tu nasu tiez na mieru,sme museli tiez cakat :-p
a co si mala v testoch zle moja?ja som mala zatial chvalabohu vysledky o.k,a buduci tyzden idem znova na krv :-N
dannynkaautor
3. okt 2008
monkula dakujeme 🙂 😉
tinakul
3. okt 2008
No Dany aj ja mám všetko oki... akurát ten záťažový test na glukozu - čiže po vypití sladkej vody mi vyskočili hodnoty nad ... čiže trošku mám zvyšený cukor - gestačný diabetes 8-( No a v tehu dietovat - vies si predstavit - ten test ťa čaká cca v 24.tt
A čo pekné ste malej pokúpili Dany?? =-)
dannynkaautor
3. okt 2008
tinka tak to mam este cas 😃

no ona vela veci podostavala priebezne ked potrebuje..takze polku veci uz nosi...pyzamko,2*rifle,2*podkolienky,mikinku,svetrik,a este urcite som vela veci pozabudala..a zajtra dostane od babinky tortu a od deda magneticku tabulku lebo hrozne rada v poslednej dobe kresli...
a od svokrovcov zimne topanocky,teda pojdeme spolu vyberat 😉
dannynkaautor
3. okt 2008
no nic idem ja do tej sprchy 🙂 😉
tinakul
3. okt 2008
tak to dobré, samé užitočné veci 😉 Ja sa tiež pre dnešok lúčim, idem haji, malá spinká už druhý den v novej postielke s prepážkou, no o pol noci som ju našla na zemi kludne spinkat :-p 😃 tak dúfam, že dnešok bude úspešnejší 😉 páčko zatial
dannynkaautor
3. okt 2008
jeeej tinka tak to muselo byt podarene 😃 😃 😃 😃 😃

aj ja pre dnesok tiez lucim idem hajat za Gabikou pa pa a bru nocku 😉
olianko
4. okt 2008
ahojky 🙂
Danny Gabike vsetko najlepsie k narodeninkam 😃
dannynkaautor
4. okt 2008
oli dakujeme 🙂 akurat som par fotto vlozila s dneska 😉
dannynkaautor
4. okt 2008
a idem rychlo haji,lebo zas sa mi nebude chcet rano vstavat :-p

bruu |-| |-|
michalag
6. okt 2008
Ahojte kto tu???
dannynkaautor
6. okt 2008
miska ja jednym ockom 😉
michalag
6. okt 2008
Ako sa mate? A ako ste oslavili Gabikine 2 rocky?

Začni písať odpoveď...

Odošli