• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
autor
miska ano... :slight_smile: a uz som videla srdiecko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. okt 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, tak super, tesim sa s tebou :dizzy_face:
2. okt 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a mimi ma asi 2,8cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,dalsia poradna o mesiac :wink:

miska a Vy sa mate ako?
2. okt 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule kto tu teraz?
:slight_smile:
2. okt 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, jaaaaaaaaaaaaa :grinning:
2. okt 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedze zajtra sa k netu asi tak skoro nedostanem, najskor tak vecer, tak...

Danny, Gabike, vsetko naj, naj, najlsamlejsie k dnesnym 2 rockom, hlavne vela zdravicka, stasticka, lasky a ostatne pride uz aj samo. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :wink: Vsetko najlepsie :wink: :slight_smile:
3. okt 2008 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeej Miska mooooc dakujeme :slight_smile: :wink:

a vy sa ako mate? :slight_smile:
3. okt 2008 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danny všetko naj malej k 2 rôčikom.
3. okt 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
simka mooc dakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. okt 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha, ale ten čas letí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dany pripajám sa ku gratulaciam, všetko len to najlepšie,vela zdravíčka, štastíčka , lásky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ozik už ste aj oslavovali??? :confused:
3. okt 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej tinka ty tu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. okt 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka ahojky,no zatial sme neoslavovali az zajtra u nasich :wink: ,a v nedelu dojdu k nam svokrovci k nam :wink:
a ty sa ako mas? :slight_smile:
3. okt 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
tinka, uz ste aj doma? Ako sa mate a co drobcek???
3. okt 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem ja zatial hodit sprchu a ked tak sa tu potom este ukazem :wink:

ozaj babule poculi ste o tomto?stalo sa to kusok od nas

http://www.aktuality.sk/spravy/domace/pri-trencine-vazna-nehoda-ceskeho-autobusu
3. okt 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Miška a Dany som rada že ste tu :wink: Sme už domka, len linka ešte neprišla, ale máme všetko vyčistené...a pripravené a dá sa tu už bývať - že linka do 10 oktobra by mala byt, kedže je na mieru :zipper_mouth:
A Dany je mi teraz všeliak, tie testy na cukor mi nedopadli najlepšie.... takže mám dietu :pensive: :unamused: a nemám ani moc času sa vám ozývat, ale dnes som nakukla :stuck_out_tongue_closed_eyes: A u vás čo nového??? :confused:
3. okt 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
(kusok myslim vo vedlajsej dedine :sweat_smile:
3. okt 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabike všetko všetúčko naj k narodeninkám.... :dizzy_face:
Môj jarko bude mať narodeninky v utorok :dizzy_face:
A TP máš na moje meninky, tak sa postaraj o to , aby som dostala krásny darček v podobe krásneho bábenka.... :grinning:
3. okt 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-o tej linke viem o com hovoris aj my sme mali tu nasu tiez na mieru,sme museli tiez cakat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a co si mala v testoch zle moja?ja som mala zatial chvalabohu vysledky o.k,a buduci tyzden idem znova na krv :sweat_smile:
3. okt 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monkula dakujeme :slight_smile: :wink:
3. okt 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Dany aj ja mám všetko oki... akurát ten záťažový test na glukozu - čiže po vypití sladkej vody mi vyskočili hodnoty nad ... čiže trošku mám zvyšený cukor - gestačný diabetes :rolling_eyes: No a v tehu dietovat - vies si predstavit - ten test ťa čaká cca v 24.tt
A čo pekné ste malej pokúpili Dany?? :confused:
3. okt 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka tak to mam este cas :grinning:

no ona vela veci podostavala priebezne ked potrebuje..takze polku veci uz nosi...pyzamko,2*rifle,2*podkolienky,mikinku,svetrik,a este urcite som vela veci pozabudala..a zajtra dostane od babinky tortu a od deda magneticku tabulku lebo hrozne rada v poslednej dobe kresli...
a od svokrovcov zimne topanocky,teda pojdeme spolu vyberat :wink:
3. okt 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nic idem ja do tej sprchy :slight_smile: :wink:
3. okt 2008 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to dobré, samé užitočné veci :wink: Ja sa tiež pre dnešok lúčim, idem haji, malá spinká už druhý den v novej postielke s prepážkou, no o pol noci som ju našla na zemi kludne spinkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: tak dúfam, že dnešok bude úspešnejší :wink: páčko zatial
3. okt 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej tinka tak to muselo byt podarene :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

aj ja pre dnesok tiez lucim idem hajat za Gabikou pa pa a bru nocku :wink:
3. okt 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
Danny Gabike vsetko najlepsie k narodeninkam :grinning:
5. okt 2008 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oli dakujeme :slight_smile: akurat som par fotto vlozila s dneska :wink:
5. okt 2008 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a idem rychlo haji,lebo zas sa mi nebude chcet rano vstavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

bruu :pensive: :pensive:
5. okt 2008 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kto tu???
6. okt 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska ja jednym ockom :wink:
6. okt 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa mate? A ako ste oslavili Gabikine 2 rocky?
6. okt 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok