• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
tinka, ja som mala to isté.... od konce 6-ho mesiaca som mala v knižke napísané, hlavička kryje vchod, vždyma vyšetrovalaopatrne, lebo vždy nahmatala Chiarke hlavičku. ešte 4 týždne vydrž... :wink:
21. nov 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

tinka no zajtra by uz malo byt nasnezene rano :sweat_smile: a neboj vydrzis,teda prajeme ti aby bolo vsetko oki :wink:
21. nov 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monki že štyri týždne??? :confused: Ja chcem osem :frowning2: A Monki v ktorom si rodila nakoniec??? Aj si sa otvárala??? :confused:
Dany dík za povzbudenie :wink: To vážne má byť nasnežené??? To aj tu v BA?? :sweat_smile: :confused: No ja by som sa aj potešila :wink: Ale po tomto daždivom dni, mi to akosi nesedíííííííííí, a tu furt prší :confounded:
21. nov 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka ano malgel hovoril ze od zajtra sneh..a aj teploty tomu nasvedcuju u nas ma byt -2 cez den :sweat_smile:
21. nov 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jéj Dany ešte si tu?? :confused:
21. nov 2008 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ste tu este???
21. nov 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
ste tu esteeee???
21. nov 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som Miši :wink:
21. nov 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška malý ti už hajka?? :confused: Aj u vás fučí taký strašný vetrisko?? :confused:
21. nov 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej babulky tu to zije :dizzy_face:
21. nov 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka som tu zasa :grinning:

veru aj u nas duje vetrisko :wink:
21. nov 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany :grinning: Baby každá z nás prispieva dvoma príspevkami a zase nič :sweat_smile:
No ako ste sa dnes mali??? A čo ste robkali v tomto nečase?? :confused:
21. nov 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka tak mam zase dat dva prispevky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dnes v pohode,kedze sme chory a vonku taky necas...doobedu prisla mamina a poobede sme isli autom k nej lebo doma nam uz bolo od utorka strasne dlllllhoooooooooooo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a vy?
21. nov 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak pridam aj druhy prispevok he he he :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme boli celý deň domka tiež, Sophinke sa nechcelo von vôbec, hoc má nový pršiplášť aj gumáky :stuck_out_tongue_closed_eyes: nie a nie ju vytiahnut, tak až okolo štvrtej poobede sme šli do pečivárne aspoň čerstvé rožky a pečivko kúpiť :wink:
Inak som jej vymýšlala programík na celý deň, aj sme prali, piekli a hrali sa , chvílku si aj puzzle skladala a potom aj rozprávočky pozerala, takže som si aj oddýchla dnes :wink:
A čo Gabike je už lepšie?? :confused:
21. nov 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale sme ho pridali naraz :grinning:
21. nov 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka sme sikulky :grinning: :grinning: :grinning:

no Gabike uz lepsie,ale akosi mi zacala malo spinkat,aj ked je na nej vidno unavu :sweat_smile:
21. nov 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, aj u nas tak fuci a prsi :angry: . Samko uz spinka od nejakej 20:15 :slight_smile:

danny, Gabike je uz lepsie?
tinka, mala ti sklada sama puzzle :astonished: ? Samka to vobec nebavi, skor chce aby som mu skladala ja
21. nov 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aj ja pridam druhy prispevok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska aj ty si sikulka :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. nov 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska Gabika je oki,uz sa jej zacal aj soplik pustat tak snad sa uz bliska na lepsie casy. :wink:
21. nov 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška no väčšie ešte nevie, ale tie čo sú od dvoch rokov vyššie - také drevené - tie ju bavia a sama ich skladá :dizzy_face: :dizzy_face: Tie väčšie robievame spolu :wink:
No a Dany kedy ti menej spáva - poobede či večer?? :confused:
21. nov 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak super, tesim sa s tebou :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile: :dizzy_face:
21. nov 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uf dany soplík, tak to cca ešte týžden ee?? :confused:
21. nov 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka cez obed teraz po dva dni iba 45-60-min :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka no asi tak nejak,hlavne ze uz ma hrdielko oki :wink:
21. nov 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miši a čo nové so Samkom?? Dudku už ani nespomenie však?? :dizzy_face: A ako sa darí v rozprávaní?? :confused:
tinka, tak Sophi je sikulka :wink: :slight_smile: .
Nas Samko si to nejako nechce dat vysvetlit, on tam stale pcha tie konceky co vytrcaju, vie ze to ma zapadnut, ale....
...no my sme proste na auticka a vsetko co ma kolesa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. nov 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok