• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
aj my celkom dobre, ale co ti budem hovorit, mas skoro rovnako stareho Martinka. Aj ten vas je divoch?
21. nov 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujeme verim v to aj ja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no margaretka neviem....nepisala som si s nou....ale mozme jej ip ze ked tu bude nech nakukne ze sa tu po nej zhaname :grinning: :grinning: :grinning:

miska mne je jedno..hlavne aby bolo zdrave ale v kutiku duse chlapceka....a uvidis ze to nakoniec bude baba :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ozaj mikca..ved dakedy navrhni bubci a aj luci nech sa ukazu aj tu :wink: ja skusim ip margaretke :slight_smile: :wink:
21. nov 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to mi povidej nas malej je tak vztekle ze to neni ani nsad mozny...jsou to s nim boje..nekdy fakt dost narocny....do toho klarka obcas prinese nejakej ten moores ze skolky..a ja mam z ncih hlavu v pejru..jeste ze chdim aspon na dvy dny v tydnu do prace ze se odreaguju
21. nov 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez v kutiku chcela chlapceka a ked mi Dr. povedal ze je to chlapcek, tak mi to pripadalo akoby som to vedela od zaciatku, lebo som vyberala iba chlapcenske mena a dievcenske mi vobec nesli :sweat_smile:
Ja by som druhe zase chcela dievcatko, ale aj keby nebolo tak hlavne ze su deticky zdravucke :slight_smile:
21. nov 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny dobre pisnu jim to at nekdy "zajdou"..holky pro dnesem se rozloucim jsem rada ze jsme pisly aspon trochu..uz skoro nevidim..tak pa a urcite se tu ukazu papa
21. nov 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto obdobie je take, musime tym prejst

danny, to si kupila dnes?
21. nov 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mikca pa a bruuu a tesim sa ze aj inokedy popiseme :wink:

miska ak myslis to co mam v albume tak ano,no niesu rozkosne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. nov 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mikca, len vtrhni, vtrhni :grinning:
Tinka, ja som rodila v 36+4, ja som bola v piatom otvorená na jeden prst
21. nov 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej moni...sneska to tu mame ako den otvorenych dveri....ale len tak dalej takto sa mi to paci he he he :wink:
monlo by to byt aj castejsie :slight_smile:
21. nov 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ja uz pisem ako madar...to asik preto ze tu uz sedim asi od 20-30 :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. nov 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, nejako to tu vázne
21. nov 2008 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni ale dnes ee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som radaaa :wink:
My sme dnes na ORL dopadli výborne, mandličku vyberať netreba, len nás poslala na imunoalergické vyšetrenie.... tak vo štvrtok idem s Jarkom na kontrolu, tak si vypýtam sprievodku....
21. nov 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moni :slight_smile:
danny, su rozkosne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,ja detske vecicky milujem :slight_smile:
21. nov 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, super, ze dopadlo dobre a netreba vyberat mandlu :slight_smile:
21. nov 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Miška....
Danny, papučky sú krááásne :dizzy_face:
21. nov 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni-tak to je super ze to dopadlo u dr :wink:

miska-ved aj ja a tymto som neodolala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. nov 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny a kocik budete mat po Gabike?
Ja strasne rada kukam len tak po kocikoch a viem aj ktory by som chcela keby..., ale neviem co nato moja druha polovicka :sweat_smile:
21. nov 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska ano.....je modrej farby...takze vhodny aj aj,a golfac po GAbike mam modro*cerveny :slight_smile: :wink: takze neutral :slight_smile:
21. nov 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas super aspon nieco mozete usetrit a dat na nieco ine co budete potrebovat :slight_smile:
21. nov 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska-veru s hlbokym som bola moc spokojna..aj ked je to tank ale mimi tam malo veeela miesta :wink:

a tusim nam vlada uz schvalila prispevok pri narodeni druheho a tretieho mimi vo vyske tusim okolo 25-00sk tak som zvedava ci to zas nestihnu zmenit :sweat_smile:
21. nov 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky pozrite co sa u nasj bude zajtra a najblizsie dni diat,lin hodila jedna kocka u nas na regionoch :sweat_smile:

http://noviny.joj.sk/z-domova/21-11-2008/clanok/cez-vikend-udrie-zima.html
21. nov 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, ved to plati od januara, tak to by bola dobra chobotina keby to zmenili ale na Slovensku nikdy nevies :sweat_smile: :zipper_mouth:
My sme mali tiez modry tank a tiez v nom mal Samko vela miesta, ale je strasny, stihol nam uz puknut tam kde je umela cast pri hlbokom, no neviem a je strasne tazky :angry: , ked som prvy krat mala golfac tak som myslela ze nic nedrzim a to byvame na kopci, tak som bola rada, ze konecne nefucim ako lokomotiva
21. nov 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska mi ho mame zatial funkcny a ziadne velke zavady na nom niesu,teda myslim take co by branili pouzivaniu...akurat golfac uz je po Gbike trochen rozheglany pod jej "musacou" vahou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. nov 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super, aspon keby bol sneh, lebo a decka sa mali ako vyhrat, ale zase sa to teraz vyblazni a potom tu bude skora jar a na tu sa uz teraz tesim :slight_smile:
21. nov 2008 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj ,dajte pokoj so snehom ja som ešte Chiarke nekúpila čižmičky :sweat_smile:
Jarko už má Spidermanové snehule, Spidermanovú čiapku a rukavice :grinning:
21. nov 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni neskoro u nas uz snezi...auta uz maju biely poprasok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. nov 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej? ta idem aj ja kuknúť, veĎ nie sme až tak Dˇaleko od seba :grinning: :grinning:
21. nov 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tu nič, len strááášnááá kosaaa :sunglasses: :sunglasses:
21. nov 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok