• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
DAny :grinning: Mna teraz hlávka neboli :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ahoj didi, jéééééj pridaj sa , bude veselšie - dalšia tehulka do počtu :wink: Pekný valentínsky termín máš :wink: My sme mali Sophinku 15.februára :wink: Povedz nám niečo o sebe :wink:
25. nov 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tnka...no snad ma to cim skvor prejde dala som si tabletku od bolesti..samozrejme iba homeopaticku :sweat_smile:

didi-ahojky :slight_smile:
25. nov 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nic vela hodin idem ja haji...pa a bruuu :pensive:
25. nov 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

danny tak aj teba choroba chytila? :confounded:
tinka tak ste mali opäť pekný deň :slight_smile:
didi vitaj medzi nami :wink:
25. nov 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajeme dobré ránko a pekný dník :wink:
26. nov 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre ranko babulky alebo uz dnik :sweat_smile:

matka no veru chce sa na mna nalepit ale ja sa nedam :wink: ,dnes mi je chvalabohu lepsie uz ma ani hlava neboli :wink: a Vy sa mate ako?a Didinka poslucha?Ozaj babule uz mate nejake ianocne tipy na darceky? :slight_smile:
26. nov 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky kto tu? :slight_smile:
26. nov 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
danny ja, ale zatial len jednym ockom, lebo Samko este nespi a vyvadza v postely tak sa tam chodim pre istotu pozerat
A hadam zaspi, lebo musim pokracovat v kalendari, lebo mam zatial iba 3 mesiace :frowning2:
26. nov 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska tak snad skoro zaspi :wink:
moja uz spinka a ja varim polievocku aby sme mali co papat :wink: Na kalendariku som pracovala aj ja par dni dozadu....uz ho mam chvalabohu hotovy... :wink:
26. nov 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, no my sme práve prišli z MC nedávno, teraz Sophinka kreslí a ja relaxujem :slight_smile:
Sme po obedíku a síce sneží, ale svieti slniečko - takže všetko sa topí :frowning2:
Takže všetky robíte kalendárik?? :confused: Šikulky... :wink: Už aj my musíme nejaký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. nov 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka jeeej cauky no neviem ci som ta zastihla,musela som dovarat polievocku ktoru akurat degustujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak kalendarik mam v albume,ak chcete mozte kuk :wink:
26. nov 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, ja som uz chvalila :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
Aj ja mam ale len prve 3 mesiace :sweat_smile: :grinning: , nejako nestiham. Samko mi len teraz zaspal tak idem skusit dalsi mesiac :slight_smile:
tinka ahojky :slight_smile:
26. nov 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska-ja som to mala jednoduchsie som povecsinou len fotto do hotoveho ramiku vlozila :sweat_smile:
26. nov 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko babulky kde ste vserky?uz sa nam pomalinky zacina zvíkendievat :dizzy_face:
27. nov 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,
27. nov 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
ako sa mas dnes miska?ja akurat ranajkujenm a rozmyslam co s nacatym dnom :sweat_smile:
27. nov 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akurat zvazujem moznost ze idem k nasim aj s GAbikou a budeme az do vecera,nech sa mangel po nocnej vyspi...a Gabika sa aspon s babinou vyhra... :wink:

tak teda pekny dnik a a papa vecer :wink:
27. nov 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky kde ste?
27. nov 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko, no ja dnes len na skok.. som uťahaná, včera som moc toho nenaspala :unamused: Sophinke sa vrátili soplíky v noci, no to asi tá sánkovačka moja skvelá :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dúfam, že dnes sa už vyspím :pensive:
Boli sme domka a liečili sme sa...len zase to soplíkovanie :rolling_eyes: Ale dnes mi prišiel Avon kozmetický balíček som vyhrala - tak mám v celku dobrý dníček. :dizzy_face: A vy ste sa mali ako?? :confused:
27. nov 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka Sophinke prajeme aby cim skvor spliky presli...a tebe gratulko k balicku :dizzy_face:
my dnes celkom v pohode,boli sme u maminky takze mala sa aspon zabavila s babinou...ale teraz nie a nie zaspat..vykrikuje s postielky a to u nasich spala ledva 40-min :angry:
27. nov 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.

Danny ty máš také nádherné bruško :dizzy_face: . A Gabika je už veľká slečna, zlatučká a má nádherné vlásky. Našej Simonke už pekne hustnú vlásky, ale ešte stále to nie je ani na sponku, nieto vrkôčik :wink:
27. nov 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej margaretka ani nevies aka som rada ze si sem zavitala...ako sa maju tvoje deturence? :dizzy_face:
27. nov 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Momentálne sa máme dobre, detičky sú zdravé a s radosťou objavujú svet. Teda niekedy ma z tých ich objavov ide šľahnúť, ale zatiaľ mám iba pár šedivých vlasov :grinning: . Takže všetko v poriadku :wink:

však som ti sľúbila, že sem nakuknem :slight_smile:
27. nov 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to je super....len tak dalej..a tebe radim len vydrzat :slight_smile: :wink:

mne sa teraz akurat Gabika tak rozkecala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,keby si pocula ako buzeruje mangela ked nieco chce... :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany no koniec toto keď príde na našich :grinning: . Kúpim si štople do uší a nahodím ťažkú ignoráciu :grinning:

ale inak držím aj teraz ako hluchý dvere :grinning: . Ale keď malí sú takí zlatučkí, Simonka náramne rada kreslí a Simonko si rád pospevuje a pekne si už stavia stavebnicu. :slight_smile: . Ale sú strašne tvrdohlaví, desať ráz ich upozorním, že niečo je no no a oni si aj tak urobia po svojom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. nov 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
danny :grinning: :grinning: :grinning:
27. nov 2008 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :wink:
27. nov 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
margaretka-veru treba hlavne vela trpezlivosti pri tych nasich certikoch s anjelskímy ocami :grinning: :grinning: :grinning:

miska ahojky ako si pokrocila s kalendarom?
27. nov 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny a este vas nevola Gabika po mene?
Ja sa obcas pozabudnem a tatinovi poviem menom a pred cca tyzdnom zacal aj Samko, ale stale ho upozornujeme ze je to tatino, tak hadam ho to prejde :sweat_smile:
27. nov 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj moni :slight_smile:
danny, uz mam 5 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. nov 2008 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok