• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
Dobre ranecko babenky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
4. dec 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska alebo zeby uz aj dobru chut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska no nie? ja som akurat dokrmila Gabiku a bola som ju ulozit... :wink: A teraz dovaram Gabike svieckovu,bude mat ked sa zobudi... :wink:
A Vy?Samko uz spinka?a co ste mali dobre na obedik?
4. dec 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samko este obeduje buchty na pare s kakaom, ale za chvilocku ho idem ulozit a dam si kavicku :slight_smile:
4. dec 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska mnaaaam tie mam v mrazaku....ze by som si vytiahla par :sweat_smile:
4. dec 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ich velmi casto nemusim , ale ked na ne dostanem chut, tak .....
4. dec 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska a si robila?domace?
4. dec 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, kupene, ja na to nemam nervy :rolling_eyes:
4. dec 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej danny az teraz som si vsimla ze uz mas 19tt, to sa mozno do Vianoc dozviete pohlavie, ci nechcete vediet
4. dec 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska-ja mam tiez v mrazaku sice som ich ja nerobila ale niesu ani kupovane,mam odd maminky z roboty oni robia perfektne.....mnaaaaaaam tak mam zasobu ked ma chyti mlsna :wink:
a co sa tyka pohlavia,zajtra idem k dr na poradnu a zaroven aj na cukrovu vodu,asi mi bude robit aj UTZ tak ak sa babo ukaze tak budme vediet a ak nie tak az inokedy :sweat_smile:
4. dec 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, tak potom napis ak sa vam ukaze :wink: :slight_smile: a drzim palce, aby bolo vsetko v poriadku :wink: :dizzy_face: . Ked si teraz spomeniem na glukozovy test, tak mi je zle :rolling_eyes: :zipper_mouth:
4. dec 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska aj mne napodobne,ale uz som si kupila citron tak snad zjemni tu chut,ale co by som kvoli mimi nespravila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dec 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, ozaj minule si spominala nieco so stavebnym povolenim, idete prerabat bytik?
4. dec 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano..uz cakame len na povolenie,utorok sme boli zaniest podkladi a do 30 dni by sa mali vyjadrit :wink:
4. dec 2008 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim palce :wink:
4. dec 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujeme,ale predpokladam ze sa aj tak asi ozvu az koncom januara :sweat_smile: kedze idu vianoce :unamused:
4. dec 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tieto nase urady maju na vsetko cas, ale ked nieco chcu oni, tak by boli najracsej aby to bolo hned :angry:
4. dec 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akurat sa mi Gabika zobudila tak sa ideme chystat na mikulasa.
pa pa vecer :wink:
4. dec 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, ja zase len žmurk očkom :stuck_out_tongue_closed_eyes: No Sophinka mala strašný kašel hlavne v noci, tak včera sme zbehli pre istotu aj k dr. a ona potvrdila, že priedušky sú úplne čistučké, a nasadila kombinovaný sirupček, a že behom týždna by to malo ustúpiť :dizzy_face: tak aspoň to.. no a dnes som mala samé lietačky, bola som na diabetologii, výsledky oki, a tiež v poradni -vraj krčok zostal v rovnakom stave, takže tiež oki :dizzy_face: trošku zle vyšli testy na pečen, ale ja hlava maková, som si na večeru prvý krát v tehu dala kúštik jaterničky :zipper_mouth: No nič..
Dany a inak čo presne idete prerábať,?? :confused: To povolenie ked počujem, je mi na bléééééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes: však vieš :zipper_mouth: dobre , že mi to máme za sebou.... Dany to dnes ste boli už na mikuláša??? :confused:
My máme tiež každý deň mikiho, ale oficiálne bude v sobotu v MC :wink: čertík, aniel a mikuláš :dizzy_face:
Miška, Mati ako?? :confused:
4. dec 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-tak to iste co ma tvoja Sophinka mam asi aj ja,vecer ma zo spanku len drhne a pomoze mi len vstat s postele a ostat asi polhodku na nohach :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Co sa tyka prerabania mozme viac cez ip :wink: daj tvoje otazocky rada ti na ne odpoviem :wink:
ano dnes sme boli na mikulasa u maminy v robote a Gabika sa ho taaaaak bala ze si za nim ani balicek nesla zobrat :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,a zajtra ideme na namestie bude tam mikulas a aj stromcek budu rozsviecovat...samozrejme len ak bude pekne pocasie....teda nebude prsat... :wink:

no nic babulky idem ja do sprchy a haji lebo sa mi zas nebude chcet rano vstavat,idem na 8-k dr na krv a cukrovu vodu aby som si osladila toho mikulasa aj ja :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2008 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

tinka tak super že ste mali dobré výsledky.. a Sophi je stále choručká? :confused: dúfam že vám o čím skôr prejde.. dadke je lepšie, kašel ustúpil, už len noštek fúkame..a ja.. nejako ma chytilo strašne blbé obdobie :confounded:

danny tak malá si nezobrala balíček? hm a dúfam že vám zaujtra vynde počko.. a zajrta pevné nervy u dr.
4. dec 2008 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky mamicky :slight_smile:
5. dec 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky mamicky :wink:
5. dec 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak Samko uz spinka :slight_smile:
danny, dufm ze vysledky ti dopadli dobre :slight_smile: :wink:
sendi, ahoj :wink:
5. dec 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojcek michalag.aj sebastian spinka,zatial,ale je chorucky tak kvoli plnemu nosiku sa mu tazko haja.samko je uz velky chlapcek,sa tesim ked aj sebi uz bude taky :dizzy_face:
5. dec 2008 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sendi vitaj medzi nami :dizzy_face: btw. nedá mi nenapísať že synček má nádherné meno :dizzy_face: ja som mala pre chlapčeka vysnívané toto meno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:

miška ahoj, ako sa máte?
5. dec 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj martinadt,dakujem.s manzelom sme mali asi 100 mien ale nakoniec ked som porodila som mu dala toto meno :wink: aj mne sa paci
5. dec 2008 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidím že si registrovaná od dnes :slight_smile: ako sa voláš?
5. dec 2008 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babulky :slight_smile:

tak u dr vsetko dopadlo oki,aj cukrovu vodu som zvladla,ale stale nevieme co budeme mat bude to asi tajnostkar po GAbike :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. dec 2008 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok