• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
Miška pýtame sa to isté :grinning: :grinning: :grinning:
No a vy??
No my sme dnes začali vybalovať už vianočný stromček - asi mi šibe, ale zo všetkým sa ponáhlam, chcem mať potom už pokoj :wink: Fotoše z mikuláša mám už stiahnuté v pc, len sa mi nechce zmenšovať fotky, radšej pokecám chvílku s vami :sweat_smile:
7. dec 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj tinka, no dnes doobeda sme sa hrali a poobede sme ostali samé a danielka mi šikovne vyliala skoro celú aviváž :angry:
7. dec 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooooooooooooooooooooooooo :confused:
7. dec 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No sme v rovnakom čase prispeli Mati :grinning: Tak tej aviváže je škoda.. ale stávajú sa aj horšie veci... čo mala premieru v praní??? :sweat_smile: A ešte ste samé furt?? :confused:
7. dec 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka to neni je smiešne :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale bola som na chybe že som ju nezavrela ale šla som len práčku zapnúť a už som nepomohla :sweat_smile: chalani sú ešte stále preč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, dnes sme boli cely den u maminy aby si ho aj ona uzila :slight_smile: A ked sme sa vratili, tak som ozdobila okna uz na vianocno
matka, Danielka je sikovna, ale aj take veci sa obcas stanu a hlavne ze ju nevypila :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
7. dec 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška a čím si zdobila okná? :slight_smile: veru dadka je šikovná hlavne vo veciach čo vie že sú neni dobré :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2008 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aspoň máš teraz chvílku pokoj, malá hajá krásne, chalani mimo domu :wink: a ty si môžeš sama relaxovať pri pc... . tak si to aspoň vychutnaj :slight_smile:
7. dec 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takymi nalepkami (neviem ako sa to presne vola), je to na takej folii a len to odlepis a pricapis na okno
7. dec 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška aj my máme na loggii vyzdobené okná - takými okennými nálepkami o mikulášovi a snehuliačikoch a je to krásne, len keby vonku miesto dažďa bol konečne sneh :angry:
7. dec 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka ved mám zapnutú markízu :stuck_out_tongue_closed_eyes: konečne nie futbal či hokej

miši tak samko sa potešil hm? aj my máme plno obrázkov po okne čo som maľovala
7. dec 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka neviem ci sa potesil ze ma vyzdobene okno v izbe, ale urcite sa bude tesit ked ich bude z tade strhavat
7. dec 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka aj ja by som chcela sneh, maly sa krasne vonku vyhral :slight_smile:
7. dec 2008 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne aj naša malá sa tešila, že ich môže lepiť - no a ja som tuhla aby to nezničila skôr ako sa to dostane na sklo - ona má teraz tiež strašnú radosť z lepenia nálepok a odlepovania :grinning: Našťastie sa nič nepokazilo, nezničilo :sweat_smile:
Mati tak aj to musí byť krásne - vieš pekne malovat ako som v minule videla v albumíku :dizzy_face:
Zajtra máme zase pondelok a tu je hnusne, ani neviem čo budeme robiť :unamused: ked von sa nedá moc, ani nevládzem, len sa furt motám .... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: miška on je taký šiball že všetko strhá?

u nás dnes svietilo slniečko cez deň no zrána bola hrozná hmla
7. dec 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj zase ma druhá princezná kopká do brušina :sunglasses: Som na ňu už ozaj zvedavá a Sophi sa vždy vypytuje , že kedy príde sestrička z bruška?? :sweat_smile: No zatial sa stále na ňu teší, tak dúfam, že jej to aj vydrží...a manželík si už trhá vlasy, že tri baby na jedného budú :grinning: :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: tinka budete doma v peknej prevahe :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na druhej strane tato sa má čím pýšiť :dizzy_face:
7. dec 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To áno Mati :grinning: No už teraz ho lutujem, pretože so Sophi sa stáva taká parádnica, že šaty si vyberá sama a teší sa niekam, len ked je ozaj vyobliekaná, suknička s čižmičkami zladené atd :grinning: ... už je väčšia parádnica ako ja ... a má aj viac vecí pomaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to si nechcem predstavit ked budú väčšie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: A ja som strašne na handry :stuck_out_tongue_closed_eyes: to budú mať po mne asi... :sunglasses:
7. dec 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka to je super :grinning: :grinning: veď už od malička keď si to budú pestovať tak počkaj aké budú kočky vyparádené v puberte :grinning: budete mať čo robiť :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja dúfam že tie handry po mne malá tiež nezdedí :sweat_smile:
7. dec 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No veru Mati :wink: Ja sa babenky na dnes lúčim, mrzí ma to ale tehu je tehu, ťahá ma to do hajan :pensive: Tak snád zajtra papá
7. dec 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka pa pá, snáď častejšie takto :wink:
7. dec 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, tak je super ze sa Sophi na malicku tesi :slight_smile:
U nas su teraz chlapi v prevahe a minule som sa dozvedela ze sesterka caka v maji babo, tak sa tesim, lebo dlho sa im nedarilo :cry: a som zvedava ze co to bude
7. dec 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka bruuuu nocku :wink: :slight_smile:
A kde mame dnes danny????
7. dec 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška to je super že sa im konečne pošťastnilo :dizzy_face:
7. dec 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babulky,miska tu som....som sa az teraz zastavila od rana sme boli u nasich a ja som pred 20-min ozehlila a dala spinkat GAbiku som total hotova pre dnesok asi tu dlho nevydrzim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. dec 2008 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny no konečne zvyčajne si tu píšeš sama ty a posledné dni sa tak cítim ja :zipper_mouth:
7. dec 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj danny :slight_smile:
7. dec 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka-dnes sme boli od rana u maminky mojej....a ked sme prisli domov tak ma tu cakala kopa nesprataneho a neozehleneho pradla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale uz to mam s krku nastastie..teraz este rozmyslat co umarit na zajtra.. :unamused:
7. dec 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny a boli ste len tak pozrieť?
7. dec 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka ano,aby si od nas mangel oddychol :grinning:
7. dec 2008 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok