• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
autor
ahojte babulky... :slight_smile:

tinka moja uz teraz noci 104-niektore aj 110 :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2008 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany to fakt?? :confused: No na dva roky dosť velké čísla ee?? :sweat_smile: A aká je vysoká?? :confused:
Mati tak to je ozaj skoro :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naša ide o tej siedmej - pol ôsmej haji a vstáva okolo pol ôsmej - ôsmej :wink: No poobede nespinká... A kolko ti spinká Danielka poobede?? :confused:
8. dec 2008 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne malá našťastie cez obed ešte spinká, približne tie dve hodiny si pospinká.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2008 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka naposledx ked sme boli na 2-rocnej poradni mala 95-cm :wink:
8. dec 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to je akurát Mati :wink: Naša ked mala dudel spala vlastne do takého septembra poobede vždy tri hodky a ráno mi vstávala okolo deviatej :zipper_mouth: No zlaté časy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dany Tak je ozaj vysoká,hm?? :confused: Naša mala ako dvojročná 92 cm a nosila 92 alebo 98 velkosť :wink:
No aj teraz niektoré 98 ešte nosí, ale už málo :zipper_mouth: Výšku má asi 100cm :wink: No musím ju presne už zmerať :stuck_out_tongue_closed_eyes: Inak ako sa cítiš tehulka??? Už si prekročila 20tt, no supiš nie?? :confused: Ale je dobré, že tebe ani zle nebolo :wink:
8. dec 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka-aj mne Gabika este cez obed spinka,ale uz vel krat sa jej nechce zaspavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tinka-no veru je,ma byt po kom...aj ja a aj mangel mame okolo 178-cm :wink:
co sa tyka tehu,tak sa mam clekom fajn,v piatok som bola na poradni,robil mi morfologicky UTZ posunul mi termin o tyzden spet.....ze podla cm to sedi na 20-21-tt :wink: ,ale pohlavie mi este nevedel povedat,a nastastie uz mam za sebou aj cukrovu vodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inak dnes sme s Gabikou piekli medovnicky akurat som fotto vlozila :slight_smile:
8. dec 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby, čo ste mi zdrhli??? :rolling_eyes:
Dany pekné fotečky si pridala, malá je fešanda a kráááááásne medovníčky ste spravili :dizzy_face: mňamky, len chute mi robíš, ale tieto vianoce budem mať ozaj ťažké :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2008 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka pisala som dlhsi prispevok :grinning: :grinning: :grinning:
8. dec 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To ti gratulujem, že cukrovú vodu máš za sebou :wink: Závidím všetkým čo nemusia držať dietu :unamused: Ale čo už , stávajú sa aj horšie veci, len nie na vianoce :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Keby som aspoň to ovocko mohla však?? :sweat_smile: Ale utešujem sa v tom, že o mesiac mám už termín pomaly, tak snád to nejako vydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany všimla som si až potom :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. dec 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dobre... ste pomalé sorry- zdrhám dnes papa :pensive:
8. dec 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka ledva vidim,pomalinky uz pojdem asi aj ja...pa a bru... :pensive:
8. dec 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko babulky :slight_smile:
9. dec 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja prajem dobreeeee ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
9. dec 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
good morning :grinning: :grinning:
9. dec 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako to tu od rana zije :slight_smile:
Co dnes planujete?
9. dec 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja mám od včera navarené ,tak idem dopiecť kokosové rožteky a možno spravím aj vanilkové rožky... :wink: :wink:
a trošku tu upracem, včera som upratovala kao divá, tk dnes toh toľko nemám... iby kuchyňu.. aj vy máte v kuchyni nždy najväčší neporiadok :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: moju malú totižto neuveriteľne baví všetko nosiť do kuchyne.. :rolling_eyes: :rolling_eyes:
9. dec 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kedze my mame len jednoizbak, tak kuchynu mame aj ako obyvacku, takze Samko tam vzdy donesie vsetky hracky :sweat_smile: . A ja dnes planujem umyt este jedno okno a rovno ho aj ozdobim a tiez planujem upratat kuchynu, kedze aj my tu mavame najvacsi binec :sweat_smile: :rolling_eyes:
9. dec 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

miska viem o com hovoris kedze mame tiez jednoizbak :sweat_smile: ale aspon mame menej upratovania :grinning:
9. dec 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, my bývame v trojizbovom byte a to upratovanie pri mojich divochoch... :astonished: :astonished:
9. dec 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni napodobne :sweat_smile:

no nic akurat som dopapala idem si ja lahnut za mojou princeznou... :wink: :pensive:
9. dec 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobry vecer babulky kto tu? :slight_smile:
9. dec 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute babule
9. dec 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj matka :slight_smile:
9. dec 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, aj ja som tu :slight_smile: :wink:
9. dec 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak vsetky ste tu a ked sem nakuknem tak nikde nikoho :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. dec 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, nahoda :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. dec 2008 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska asi ano... :grinning:
9. dec 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa mate?
My sme dnes naobed nespinkali, tak dnes ho odtalo, este sihadam ani poriadne nelahol do postele :sweat_smile: , ale zeto bol poriadne cez den nervozny :unamused:
9. dec 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska ja som si cez obed lahla za GAbikou a sme si pospali spolu,ako keby som tusila ze konik nepojde :grinning: :grinning: :grinning:

veru ked sa clovek nevyspi je nervozny a nie to este male dieta :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ja akurat sliedim po nete a rozmyslam co kupit GAbike pod stromcek,jeden som uz nasla ale ten kupi babina..teda ja kupim a ona da korunky... :wink: je to ten cerveny latop,len aby ho mali :sweat_smile:

eliska7 • 2d • Dnes o 21:53

ano,ten za 399 a je perfektný
9. dec 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok