• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
autor
babulky tie nase detuchy sa na nas asi dohodli :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, len nech to obdobie tym nasim deturencom netrva dlho, lebo uz teraz niekedy nevladzem so silami... a to si nechcem predstavit ako to musite zvladat vy - tinka, danny
inak vsetkym chorym detickam prajeme skore uzdravenie :slight_smile: :wink: :slight_smile:
3. jan 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka-dodatocne vsetko naj k Danielke k vcerajsim meninkam :dizzy_face:

miska-co uz musime :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. jan 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka ,Danielke všetko naj k včerajším meninkám :dizzy_face:

A vám ostatným, všeetko dobré v Novom roku, zdravé detičky, krásne brušká.... :dizzy_face: :grinning:
4. jan 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej moni,aj Tebe prajeme vsetko dobre :wink: Ako sa mate v novom ročku? :slight_smile:
4. jan 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danny, doooobreeee :grinning: :grinning:
4. jan 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej tak to je super :slight_smile: a co porabas? ja akurat varim polievocku ale poviem ti vobec nic sa mi nechce v novom roku som akosi zlenivela :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ozaj zacvilku uz bude mat Chiarka dva roky,ako ten cas leti :sweat_smile:
4. jan 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, o tri týždne bude mať dva roky ,naša ukecaná princezná :dizzy_face: :dizzy_face:
a ja nemám ešte ani nakúpené na obed... :sweat_smile: ael ja bývam v centre mesta, takže do Billy to mám 5 minút :grinning:
ael neznášam to obliekanie pred odchodom z domu, a pančušky, šáliky, čiapky, rukavice, nasúkať malú do kočíka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru ani sa nenazdas a budes mat dvojrocnu babulku doma :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

a co sa tyka obchodu,ja ho mam tiez pod nosom asi 5-min od domu,ale nastastie nepotrebujem ist a ani by sa mi nechcelo do tej zimy :stuck_out_tongue_closed_eyes: taka som ja teraz leniva :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a to obliekanie my ani nespominaj,kym obleciem malu som spotena ja,a este kym sa obleciem ja je zase spotna mala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobru chut k obediku,kde ste vsetky babulky?hmm?
4. jan 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :stuck_out_tongue_closed_eyes: zase po náročnom dni sa hlásim :zipper_mouth: Je tu niekto?? :confused:
4. jan 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej tinka Tebe sa to uz krati :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. jan 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru Dany :stuck_out_tongue_closed_eyes: kráti síce, ale teraz je to ozaj zaberák, neviem či sa mám tešiť, alebo plakať :grinning: :sunglasses: :zipper_mouth:
4. jan 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka musis len vydrzat,posielam ti veeela sil od nas :wink:
4. jan 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky, no ty už si tu?? :grinning: :sweat_smile:
Ja tú vzdorovitosť nechápem, som z toho na nervy, a to som si myslela, že nám to nehrozííííííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Sa čudujem, že som ešte neporodila z toho všetkého :astonished: :confounded:
4. jan 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A malá ti dobre hajala poobede??? :confused: Naša nespí, ale večer vieš že stále zaspí o siedmej, dokonca o pol siedmej až do rána :wink:
4. jan 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tuu len nestiham bo je este mala hore :slight_smile: :wink:
4. jan 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, tak ideš uspávať?? Alebo sama ti zahajá?? :confused:
4. jan 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka ano poobede isla GAbika spinkat o 13-20 a spinkala do 14-30 a to som si k nej lahla ja a tahali sme do 15-30 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

neboj porodis,ved uz to mas za par... :grinning:

idem dat malu hajat daj mi 5-10-min :wink:
4. jan 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ked vydržím :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ked nie nevadi,uz swdi na serbi tak dufam ze uz coskoro sa budem moct vklude venovat pc :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. jan 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uz som spet :wink:
4. jan 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak čo??? Už zahajala?? :sweat_smile:
4. jan 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
eetse ee ale uz je v postielke snad skoro zaspi :wink:
4. jan 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dany dobrú fotošu si si nahodila, ja ani na fotenie čas nemám už... :unamused: dnes mala malá zase jeden výstup - prišla za mnou , že má dlhé nechtíky na rukách, aby som jej ostrihala, v klude sme ostrihali a asi minutu na to začala jačať a plakať, že ona nechcela, aby som jej strihala nechtíky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak neporazí ťa??? :rolling_eyes: :frowning2:
4. jan 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem za pochvalu..... :wink:
no taketo vystupy to ja tiez moc dobre poznam,ked neni po jej tak spusti kriku,alebo nieco podobne ako pises ty....ach rtie baby nase nam davaju zabrat :sweat_smile:
4. jan 2009 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO a u nás je to teraz na každodennom poriadku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Furt niečo.... ale dúfam , že bude lepšie, ved iné mi nezostáva... DAny ťahá ma to do hajan, tak pá zatial, snád inokedy sa nám podari viac pokecať,hm?? :wink: Brú nocku :pensive:
4. jan 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oki kludne chod,aj tak mam vela roboty na pc..pa a bru :wink:
4. jan 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky, tak zse som vas nestihla :cry: :cry: :cry: :cry:
uz tu asi nikto nie je vsak? :frowning2:
4. jan 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miskla som ale az teraz :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. jan 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok