Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

michalag
9. jan 2009

halo, halo kto tu???
Dnes sa Samkovi nejako nechcelo ist spat ani vecer, ale zato ked isiel do postele a lahol si, tak som nestihla napocitat do 3 a uz spal 😝 😀 😀 😀 , musel byt riadne unaveny 🤐

dannynka
autor
10. jan 2009

ahojte babulky,tak akurat mi prisla smska od tinky uz su 4-ria 😵 😵 😵 😵 😵

dnes o 11-28 sa narodila Sophinkina sestricka Cynthia,3000g a 49-cm 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mala Cynthia ma priam modelkovske miery asi po maminke 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 🙂

monkula
10. jan 2009

jeeej, blahoželáme.....
Cynthia, nech si zdravá a šťastná...

dannynka
autor
10. jan 2009

moni hojky ako sa dari?

monkula
10. jan 2009

ahoj danny...
niečo na mňa lezie, stále kašlem.... teraz uspávam malinkú, a idem piecť zemiakové placky, malý už týždeň vyrevuje 😀

dannynka
autor
10. jan 2009

hmm a mangel to nahodou nieje 😀 😝 😅

mnaam placky si mi chute narobila 😀 ,Gabika mi spinka asi od 13-30 tak mam na chvlku oddych teda cas aj pre seba len na ako dlho 😅 😝 😅

michalag
10. jan 2009

jeeeeeej aj my blahozelame tinke, nech su hlavne zdravucke a tinka ma vela mliecka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

martinadt
10. jan 2009

čaute kočky, ja zas len na skok.. doma máme teraz kus horor

Danielke prešli síce teploty no chytila kašeľ 🙄 to snáď ani neprestane, chytá sa v oblasti priedušiek keď kašle a máme nejaký sirup, no som zvedavá kedy zaberie 🙄 no a Maťko je už doma, má naordinované ležať, tak mám teraz dve deti 🙄 unavená som ako kôň 😔 ale spať sa mi nedá.. pôjdem si aspoň ľahnúť..

dúfam že tu je všetko OKI.. vidím že Cynthia je už na svete parádička, Tinke som už písala.. 😵

danny, miška ako sa máte vy?
najbližšie to teda čaká oli 🙂

dannynka
autor
11. jan 2009

matka-prajeme aby to Didinke cim skvor preslo,nejako sa na nu tie choroby od zaciatku roka lepia,posielame pusinku aby sa jej cim skvor polepsilo 😉 a matkovi napodobne,mu odkaz nech si na seba dava lepsi pozor 😉

matka teraz to najblizsie caka mna,oli tuim caka az v juli a ja v aprili 😅 😅

michalag
11. jan 2009

Ahojte kto tuuuuu?

dannynka
autor
11. jan 2009

miska kde mas fotto?a udaje v pase? 😕

babatko88
11. jan 2009

a tu sa o čom píše? nemám čas, čítať 186 strán 😀

michalag
11. jan 2009

danny, trosku inkognita nezaskodi 😝 😀 😀 😀 😀 , ale nie treba zmenu 🙂

martinadt
11. jan 2009

danny ďakujeme pekne, Maťkovi tiež odkážem.. a veru naozaj nejako som sa sekla 😅 a ty sa cítiš v pohode? vládzeš ešte za Gabi behať? 😕

Miška tak ty sa hráš na inkognito? 😝 😎

dannynka
autor
11. jan 2009

babatko o vsetkom moznom 😉

miska-ale vazne,alebo si chces dat nejaku aktualnejsiu foto,?

michalag
11. jan 2009

uz je foto 😉 🙂, len sa prosiiiim nezlaknite tej obludy 😅 😀
Matka, tak nech sa Danielke co najskor polepsi 😵 a aby sa na vas tie blbe choroby tolko nelepili 😠 a tiez pozdravujeme aj Matka, nech sa z toho rychlo dostane 😵

dannynka
autor
11. jan 2009

jeeej miska,tak som ti sla nakoniec prikladom,a tiez si na fotto sama ako ja 😉

martinadt
11. jan 2009

jej vy ste tu?

Miška prosím ťa akej obludy? 😠 a inak ďakujeme, veru sa to na nás začalo lepiť 😠 to asi doháňa čo skoro prvý trištvrte rok nebola chorá tak teraz všetko 😖 a Maťko tu mal na víkend rodičov aj priateľka prišla s nimi, tak sa o neho aspoň mal kto poriadne postarať, aj s malou sa vyzabávali a ja som konečne požehlila, poprala všetko a kus poriadila

michalag
11. jan 2009

ja mam so Samkom menej fotiek kedze vacsinou fotim len Samka, popripade Samka s tatinom
...a Gabika ti uz spinka?

michalag
11. jan 2009

matka, tak aspon si sa trosku odreagovala

michalag
11. jan 2009

Inak baby neviem ako pre vas, ale pre mna je upratovanie oddych, pokial je s nim tatino a hraju sa

michalag
11. jan 2009

samomluva, samomluva, samomluva 😅 😝
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
11. jan 2009

miska ano Gabika uz spinka,dnes toho mala dost kedze dme boli u nasich tak sa riadne vyblaznila s krsnym a ja som si aspon oddychla 😉
a co sa tyka fotto aj u mna je to napodobne vacsinou fotim ja tak tiez mam menej fotiek s Gabikou 😅

matka ahojky 😉

martinadt
11. jan 2009

Miška neviem či som sa odreagovala, a či oddýchla, ale som si istá tým že som aspoň chvíľu robila čosi iné, ako behala za malou čo zas vyvedie a k Maťkovi, či niečo nepotrebuje 😅

dannynka
autor
11. jan 2009

no nic babulky,idem ja hajis lebo uz je vela hodin,pa pa a bru nocku Vam 😉 😔

michalag
11. jan 2009

danny, bruuuu nocku 😉 🙂

michalag
12. jan 2009

ahojte 🙂 ,

dannynka
autor
12. jan 2009

ahojte 🙂

miska kde mas zase fotto 😅

dannynka
autor
13. jan 2009

babulky nespite 😀

michalag
13. jan 2009

ja nespiiiim 😀 😀 😀