• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
halo, halo kto tu???
Dnes sa Samkovi nejako nechcelo ist spat ani vecer, ale zato ked isiel do postele a lahol si, tak som nestihla napocitat do 3 a uz spal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: , musel byt riadne unaveny :zipper_mouth:
9. jan 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babulky,tak akurat mi prisla smska od tinky uz su 4-ria :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

dnes o 11-28 sa narodila Sophinkina sestricka Cynthia,3000g a 49-cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

mala Cynthia ma priam modelkovske miery asi po maminke :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
10. jan 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, blahoželáme.....
Cynthia, nech si zdravá a šťastná...
10. jan 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni hojky ako sa dari?
10. jan 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj danny...
niečo na mňa lezie, stále kašlem.... teraz uspávam malinkú, a idem piecť zemiakové placky, malý už týždeň vyrevuje :grinning:
10. jan 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmm a mangel to nahodou nieje :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

mnaam placky si mi chute narobila :grinning: ,Gabika mi spinka asi od 13-30 tak mam na chvlku oddych teda cas aj pre seba len na ako dlho :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
10. jan 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej aj my blahozelame tinke, nech su hlavne zdravucke a tinka ma vela mliecka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. jan 2009 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky, ja zas len na skok.. doma máme teraz kus horor

Danielke prešli síce teploty no chytila kašeľ :rolling_eyes: to snáď ani neprestane, chytá sa v oblasti priedušiek keď kašle a máme nejaký sirup, no som zvedavá kedy zaberie :rolling_eyes: no a Maťko je už doma, má naordinované ležať, tak mám teraz dve deti :rolling_eyes: unavená som ako kôň :pensive: ale spať sa mi nedá.. pôjdem si aspoň ľahnúť..

dúfam že tu je všetko OKI.. vidím že Cynthia je už na svete parádička, Tinke som už písala.. :dizzy_face:

danny, miška ako sa máte vy?
najbližšie to teda čaká oli :slight_smile:
11. jan 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka-prajeme aby to Didinke cim skvor preslo,nejako sa na nu tie choroby od zaciatku roka lepia,posielame pusinku aby sa jej cim skvor polepsilo :wink: a matkovi napodobne,mu odkaz nech si na seba dava lepsi pozor :wink:

matka teraz to najblizsie caka mna,oli tuim caka az v juli a ja v aprili :sweat_smile: :sweat_smile:
11. jan 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kto tuuuuu?
11. jan 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska kde mas fotto?a udaje v pase? :confused:
11. jan 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu sa o čom píše? nemám čas, čítať 186 strán :grinning:
11. jan 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, trosku inkognita nezaskodi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale nie treba zmenu :slight_smile:
11. jan 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny ďakujeme pekne, Maťkovi tiež odkážem.. a veru naozaj nejako som sa sekla :sweat_smile: a ty sa cítiš v pohode? vládzeš ešte za Gabi behať? :confused:

Miška tak ty sa hráš na inkognito? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
11. jan 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babatko o vsetkom moznom :wink:

miska-ale vazne,alebo si chces dat nejaku aktualnejsiu foto,?
11. jan 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz je foto :wink: :slight_smile:, len sa prosiiiim nezlaknite tej obludy :sweat_smile: :grinning:
Matka, tak nech sa Danielke co najskor polepsi :dizzy_face: a aby sa na vas tie blbe choroby tolko nelepili :angry: a tiez pozdravujeme aj Matka, nech sa z toho rychlo dostane :dizzy_face:
11. jan 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej miska,tak som ti sla nakoniec prikladom,a tiez si na fotto sama ako ja :wink:
11. jan 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej vy ste tu?

Miška prosím ťa akej obludy? :angry: a inak ďakujeme, veru sa to na nás začalo lepiť :angry: to asi doháňa čo skoro prvý trištvrte rok nebola chorá tak teraz všetko :confounded: a Maťko tu mal na víkend rodičov aj priateľka prišla s nimi, tak sa o neho aspoň mal kto poriadne postarať, aj s malou sa vyzabávali a ja som konečne požehlila, poprala všetko a kus poriadila
11. jan 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam so Samkom menej fotiek kedze vacsinou fotim len Samka, popripade Samka s tatinom
...a Gabika ti uz spinka?
11. jan 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka, tak aspon si sa trosku odreagovala
11. jan 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak baby neviem ako pre vas, ale pre mna je upratovanie oddych, pokial je s nim tatino a hraju sa
11. jan 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samomluva, samomluva, samomluva :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska ano Gabika uz spinka,dnes toho mala dost kedze dme boli u nasich tak sa riadne vyblaznila s krsnym a ja som si aspon oddychla :wink:
a co sa tyka fotto aj u mna je to napodobne vacsinou fotim ja tak tiez mam menej fotiek s Gabikou :sweat_smile:

matka ahojky :wink:
11. jan 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška neviem či som sa odreagovala, a či oddýchla, ale som si istá tým že som aspoň chvíľu robila čosi iné, ako behala za malou čo zas vyvedie a k Maťkovi, či niečo nepotrebuje :sweat_smile:
11. jan 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nic babulky,idem ja hajis lebo uz je vela hodin,pa pa a bru nocku Vam :wink: :pensive:
11. jan 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, bruuuu nocku :wink: :slight_smile:
11. jan 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ,
12. jan 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

miska kde mas zase fotto :sweat_smile:
12. jan 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky nespite :grinning:
13. jan 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to