• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
autor
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
6. feb 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
ja som tu
Ako sa mate? Gabika ti uz spinka?
6. feb 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska ja som na obed isla lahnt za nou a spali sme spolu :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
6. feb 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, oki ved teraz to potrebujete :dizzy_face:
6. feb 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny a skoro som zabudla, kraaaasne rastiete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. feb 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mska dakujeme :dizzy_face:
no a co sa tyka spanku veru ano...keby som mohla najradsej prespim cely den :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a vy ako a Sami?
6. feb 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my celkom dobre, Sami uz 3 vecer zaspava bez flase s kasou, tak sa tesim, lebo posledny mesiac som hu robila fakt zbytocne kedze vzdy som to aj tak vyliala do umyvadla :zipper_mouth: Ale tatino nam je chory :frowning2: , no len dufam ze to nechyti aj Sami, lebo ma svihne
6. feb 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska tak supis,len tak dalej co sa tyka Samiho :dizzy_face: ,aj my teda Gabika je uz na obed bez plienky,este na noc odnaucit od dudla a flasky a bude super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tatinovy prajeme skore uzdravenie hlavne nech papa vela vitaminkov :wink:
6. feb 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem do sprchy snad sem potom este nakuknem :wink:
6. feb 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, prepac, ale posielala som zopar ziadosti, tak som sa nejako pozabudla :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
dakujeme :slight_smile: , odovzdam :slight_smile: :wink:
Tak Gabika je sikulka :dizzy_face: . My mame stale trampoty s cikanim a pytanim sa na zachod, pokial ho nedam ja, tak to pusti do slipkov :unamused: :rolling_eyes: Ale hadam ze sa to casom podari :slight_smile:
7. feb 2009 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, ze uz 30tt ti svieti :astonished: , to teda riadne bezi :astonished:
7. feb 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska noo veru ten cas letiiiiiiii zachvilku budem mat mimi na rukach :dizzy_face:
7. feb 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tych 10tt ubehne ako voda :sweat_smile: :slight_smile: :wink:
7. feb 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru ano,akurat dnes som si vsimla ze uz asi za mesiac mozem nastupit na MD :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. feb 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky ako sa máte??

danny ako sa cítiš? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Miška z toho si nič nerob že sa ti Samko ešte sám nepýta :wink: veď ono to určite príde :slight_smile:

Tinuška je jasné že nemáš čas teraz robiť albumík :wink: veď mi si na krásavicu počkáme :dizzy_face:

ja som vo štvrtok v noci vyrazila s kamarátom na menší výlet, včera sme celý deň strávili na lodi, krása pozerať sa na to všetko, všade kľud a ticho :dizzy_face: Danielka to bez maminky zvládla ukážkovo :dizzy_face: čo som moc rada :slight_smile: a dnes ráno sme sa vrátili :slight_smile:
7. feb 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne môžem napísať, kde sa flákate :angry: :grinning: :sweat_smile:
8. feb 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute,
hlásim sa na sekundu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dievčatká poslúchajú, i ked dajú zabrať, no stále tu mám niekoho, ešte nefičíme na ostro :zipper_mouth: No už v utorok bude mať Cynthi mesiac :sweat_smile: To ozaj letíííííí....No Cynthi vela hajinká, ale ked je hore, musím sa jej venovat a brať ju na ruky, lebo v postielke dlho nevydrží :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak je veselo...
Dany noooooo, fakt Miška má pravdu už 30tt máš za sebou :wink:
Baby ja sa teším, že nemáme pri Sophi ani plienky, ani flašu a že som včas zrušila aj cumlík, teraz ju vôbec neláka, i ked Cynthinke dávame občas :wink:
A vy chodievate von v tomto nečase??? :confused:
8. feb 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Tak dnes doobeda bolo dobre, ale ked sa chlapi poobede vratili z vonku, tak sa mi maly nezdal, len sa po mne lepil a lezal a ked sme isli cikat tak mal teple telicko, tak som mu zmerala teplotu a mal 38 :cry: No uvidime aka nas caka noc :zipper_mouth: Normalne sa sam pytal do postele.Uz chybam len ja aby sme boli vsetci komplet chori.
Tinka, to fakt leti, ved pred neavnom sa len narodila a uz ide mat mesiac :slight_smile:
Matka, tak aspon si si trosku oddychla :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
danny ako sa mate?
8. feb 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute kočky

veru rozmýšľať som začala či nejako nejdeme s malou začať aj my trénovať prestať používať plience :confused: veď o chvíľku bude mať dva roky

Miška veru taký oddych mi naozaj prospel :slight_smile: a ako sa má Samko? :confounded: stále teplotkujete? :unamused:
9. feb 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hojte babulky,dosla som len pozdravit,lebo po obediach a veceruöch uz sa mi tu vysedavat neda,kedze cez obed teraz spinkavame spolu a madam si vyzaduje aby sme spolu aj vecer zaspaveali :sweat_smile: neviem co si to zmyslela teraz take moresy :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to budu len zubky a cim skvor ju to prejde,dnes mala vecer aj teplotku zvysenu taks a len modlim aby to nic ine nebolo,lebo aj mna od rana 03-00 strasne boli hlava ani spat som nemohla.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Inak dnes sme boli na poradni,dr robil sono,vsetko je oki,zodpoveda tyzdnu v ktorom som,14-marca nastupujem na matersku a ako som predpokladala mimi mu v brusku zase nebolo vidiet pohlavie....takze to bude po sestricke Gabike ktora bola taky tajnostkar az do konca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,nevadi hlavne nech je zdravucke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

miska ako je Samkovy?dufam ze uz lepsie ze to teda nebolo nic vazne aj ked teraz v takomto pocasi sa ani clovek nemoze divit ze je tolko chorob :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tinka-ako to letiiiiiii,ved este len tot si bola tehula :sweat_smile:

matka-ved vyskusaj,uvidis ako to pojde Didinke :wink:

Bruu noc babulky,bo ma uz mangel zenie do postele :sweat_smile: :grinning: :pensive:
9. feb 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no kde sa zase flakate babule? :angry: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
10. feb 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
danny, Gabike vsetko, vsetucko najlepsie k dnesnym meninka, hlavne vela zdravicka, stasticka a lasky :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
Tak drobcek je poriadny tajnostkar :grinning: :grinning: :grinning: , ale hlavne nech je zdravucke, to je asi najdolezitejsie :dizzy_face: :wink: :slight_smile:
Tak Sami mal vcera este zvysenu teplotu, ale do rana uz nebolo treba dat lieciky a dnes teplotu (zatial) nema, tak dufam ze to uz bude bez teplot, ale ma leskle ocka, tak asi ho nieco trapi :pensive: :frowning2: , mam pocit ze sa mu spustaju pomaly sopliky :frowning2: , Vcera som dala tatinovi pre istotu kupit Nurofen sirup a sprej do nosteka (mar plus), keby nahodou a asi som dobre spravila, aspon ho budeme mat v zasobe ak by nieco.

tinka, Cynthi blahozelame k 1 mesiaciku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , hlavne nech je zdravucka

matka, ak si myslis ze je Danielka pripravena vyskusaj :wink: , dievcatka su sikovnejsie :wink: :slight_smile:
10. feb 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska dakujeme :slight_smile:

a prajeme Samkovi nech ho choroby obchadzaju :wink:
10. feb 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: :wink: :slight_smile:
11. feb 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak od vcera teploty nemame a ani ziadne sopliky, kaslik (klop-klop-klop aby som to nezariekla), tak asi sme to prekonali len teplotami. A mozno to boli nakoniec len zubky (este stale nam chyba 1 stolicka)
11. feb 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte my sme teraz prišli z von, idem malej urobiť čajík keď zovrie vodička a budeme sa už asi len dnu hrať.. ako sa máte?
11. feb 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska tak supis ze sa Samkovi polepsilo :slight_smile:

matka veru aj my budeme asi ajtra doma ked bude take otrasne pocasie ako bolo dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. feb 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde ste dnes babulky? :slight_smile:
12. feb 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, ja na skok.. ako sa máte?
12. feb 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko,zase to tu nejako stoji fnuk :frowning2:
13. feb 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok