Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
5. mar 2009

hura uz mema prackuuuu a uz aj periem druhu várku 😉

no veru vecer keby nemusela tak ani spat nejde.....praveze to ma na nu opacny ucinok 😠

michalag
5. mar 2009

danny 😅

dannynka
autor
5. mar 2009

miska nooo,akurat odisiel elektrikar a poviem ti ledva stojim na nohach,a to nas este len caka zajtra prerabka 😅

dannynka
autor
6. mar 2009

dobre ranko....uz sa nam pomalinky zvíkendieva 🙂 😉

tinakul
6. mar 2009

Takže Dany dnes prerábate?? 😕 Tak aby ste to mali čím skôr 😉
Včera nám volala babina, že Sophi jej zázrakom pri rozprávočke a upršanom počasí zahajala 😅 a večer išla krásne o ôsmej 😵 Tak to je čo povedat, žeby sa vracali dobré časy poobednajšieho spánku?? 😅
No mne je už o čosi lepšie, mám zdravšie oči, len hlas je nakapatý ešte.. ale dobre som sa vypotila...tak snád po víkende budem už fit uplne 😝
Tak idem požehlit kým malá hajká... Manželík ide dnes už za Sophinkou a v nedelu prídu obaja - musím byť fit dovtedy 😉 😝

martinadt
6. mar 2009

čaute babeny, ako sa máte? ja som začala variť kým malá spinká.. máme nejaké dobré obdobie teraz 😠 nič sa nám nelúbi iba vresk krik a všetko rozhadzovať 😠
ako sa máte vy? 😕

dannynka
autor
7. mar 2009

pekny vikendik prajeme 🙂

tinka no uz prerabame,keby si videla ten bordel v byte,teda prachu vsade po clom byte ale hlavne ze uz sa na tom pracuje,my sme aj s Gabikou od vcera u nasich,Gabika mi akurat teraz spi tak som dosla nakunut a potom idem domov upratovat a malu nehavam dedovi 😉 Inak tinka uz viem co je to nepochopenie susedov voci prerabaniu 😅 ,vcera sme to zazili chceli na nas volat policiu ale aj tak by neuspeli kedze od utorku mamae stavebne povolenie 😅 😅

dannynka
autor
9. mar 2009

kde ste vsetky? 😠 😒

michalag
9. mar 2009

danny, tu 😝 😀

dannynka
autor
9. mar 2009

sak preto 😀 😀 😀 😀

mna dnes akosi hlava boli a nechce prestat uz som si aj panadol dala 😝

michalag
9. mar 2009

danny, to mi je luto ☹ , nech ta rychlo prestane, aby si sa netrapila 😉

dannynka
autor
9. mar 2009

miska dakujem,snad bodaj by si mala pravdu....uz sa tesim do postele snad sa s toho vyspim 😒

michalag
10. mar 2009

Ahojte, prajeme krasny dnik 😉 😵
My ideme poobede ked sa Sami vyspinka ku starkej. Tatino ide dnes na skolenie do Nemecka a vrati sa az v piatok v noci (ak sa im to nepodari absolvovat skor) , tak nam aspon nebude smutno ked budeme u starkej 🙂

dannynka
autor
11. mar 2009

dobre ranko prajeme 🙂

dannynka
autor
12. mar 2009

kde kto babulky?nejako to tu znova flakate ☹ 😒 😠 😅

dannynka
autor
13. mar 2009

dobre ranko 🙂

pomalinky sa nam zacina zvíkendievat,babulky ako sa mate?co je s Vami?MAtka a Tinka? 😅

tinakul
13. mar 2009

čaute 😉 Ja len na skok - mala som fofry- čo čert nechcel, aj malá Cynthi ochorela ☹ predsa to chytila od nás - teda ja od Sophi, a stihla sa nakaziť aj malá Cynthi 😒 ja som sa spoliehala na kojenie, ale márne 😝 tak sme bojovali so soplíkmi a teraz už vykašliava -klop, klop - je to lepšie , aj pekne hajká 😵 Ale užili sme si to až ,až - teda hlavne ja som bola v pohotovosti deň aj noc 😝 tak aspoň vás informujem, potom viac popíšeme, papa zatial 🙂

dannynka
autor
13. mar 2009

jeej tinka dik za info,som rada ze si sa aspon ukazala 😉 a prajeme skore uzdravenie,a nech Vas choroby zdaleka obchadzaju 😉 .Ja uz som si dnes zacala chystat miminkovsk vecy ale mam to o to tachsie ze stale nevieme co cakame tak ruzove som zatial nechystala iba neutralne,uz vysi na susiaku a zajtra ak uschne mozem zehlit 😅

tinakul
14. mar 2009

NO veru Dany, už sa ti to blíži, pomaly, ale isto 😅 😉 Ja som už triedila malej čo je malééééé 🤐 Neuveritelne rýchlo rastie a už jednu taštičku mám vytriedenú na predaj 😲 Aj tehu veci mám už pofotené na predaj, len kedy sa ja k tomu dokopem netuším 😝 furt niečo.... Inak sme už zdraví, len malá Cynthi je ešte nesvoja, ale lepší sa to- klop-klop...
Tak dnes žehlíš Dany?? Lebo aj ja sa chystám 😝 sa mi moc do toho nechce 🤐

dannynka
autor
14. mar 2009

tinka-no veru som zehlila plnu pracku mimcovskych vecí plus aj nase....mala som co robit a dalsia varka ma caka na balkone,aspon ze dnes cez obed bolo pekne slnieckovo ze mi aspon co to preschlo,som zistila kolko vela veci mam po Gabike ze mi v podstate ani nic netreba 😅 ,a to som si aj tak uz poriadila medzicasom dalsie neutral vecy pre mimi 😅 😀 😀
,,,a co sa tyka zdravia som rada ze uz Vam je lepsie,veru uz by sa mohlo pocasie umudrit aby tak neprialo chorobam ako teraz praje 😠

dannynka
autor
14. mar 2009

a este som zabudla co sa tyka predavania vecí,veru aj mna bude cakat dost velky predaj ked sa mi narodi chlapcek 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
14. mar 2009

ale zatial stale nevieme co cakame,tak uvidime....ved uz to mam zachvilku teda cochvila 😉

dannynka
autor
15. mar 2009

krasne nedelne ranko prajeme 🙂

tinakul
15. mar 2009

teda Dany ty sa v tom tehu prekonávaš 😀 že štyri príspevky po sebe 😝 😀 😎
Tu je zamračené, obedík navarený, Cynthi hajinká a ja čakám na Sophi a manželíka 😵

dannynka
autor
15. mar 2009

tinka no co uz so mnou to z dlhej chvile 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

michalag
15. mar 2009

Ahojte, tak my sme vcera prisli domov od starkej a tatino hned zobral Samiho von, aby som doma mohla trochu porobit a povegetit
tinka, tak nech ste co najskor zdrave a nech vas tie choroby uz tak casto nenavstevuju 😉
danny 😲 😲 😲 , ako to leti 😲 😝 😀 , ale je dobre ked ma clovek kopu veci po prvom dietatku aspon nemusi toho tolko kupovat ked to babo zo vsetkeho tak rychlo vyrastie 😅 🤐 🙂

dannynka
autor
15. mar 2009

miska veru zistila som ze mam tooolko vecy ze som pomalinky ani nic kupovat nemusela a 😅 😀 ,uz mam skoro vsetko nachystane v komode,oprate ozehlene vonavucke 😵
tak hovoris ze ste si aspon na plno vychutnali babinku,a urcite si si aj trosku oddychla 😉

michalag
16. mar 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
danny, oddychla som si 🙂 🙂 🙂 , lebo vzdy ked starka prisla z roboty tak sa chcel hrat len s nou, takze ja som mala veget az do vecera, hoci tam chodil spat az okolo 22:00 😠 , ale doma zaspi, tak ako obycajne, tak je dobre lebo som mala obavu ze to bude praktizovat aj doma 😝 😅 . To by ma asi svihlo 🤐

dannynka
autor
16. mar 2009

miska tak to ti verim,aj ja sio tak vzdy u nasich oddychnem,lebo hned sa zacne hrat s babinou,dedom alebo krsnym a ja mozem oddychovat 😉.Inak aj mne teraz zacala chodit GAbika neskoro spavat...snad to nebude pravidlo lebo ma asi švihne 😅 😅 😅.Dnes sme vstavali o 10-15 tak cez obed ju ani neskusam davat spat lebo viem ze by to nemalo zmysel,akurat sa chystame obliect a ideme cakat tatina,ktory pride zachvilku z roboty 🙂
tak prajeme pekny dnik zatial 🙂 😉

dannynka
autor
16. mar 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕