• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
danny, hlavne aby ste to stihli do prichodu drobceka :wink: :slight_smile:
3. mar 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ved to :sweat_smile:

inak akurat teraz ide mangel menit ventil na pracku bo ten co mame je na hovno,tak sme kupili novy aj s novou prackou.....a to je 23-00 pomalinky :sweat_smile: :sweat_smile:
3. mar 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si este tu :astonished: a ja ze uz hajas
a idete robit velku prerabku? Myslim ci to vyzera na dlhsie?
3. mar 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska no som,mangel skusa robit ten ventil :sweat_smile:

no robota je to na jeden dva dni..ale to upratovanie bude....a v mojom stave...nejako bolo nejako bude.. :sweat_smile:
3. mar 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no nic idem ja uz pomalinky do hajan,bo rano mi treba skoro vstavat,bo idem papiere na socialku vybavit na nastup na MD :wink: Bruu nocku :pensive:
3. mar 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, aj tebe bruuu nocku :wink: :slight_smile:
3. mar 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska napodobne aj ked mne sa vobec neda spat :unamused: :frowning2:
4. mar 2009 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekny dnik prajeme :slight_smile:
4. mar 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my prajeme krasny dnik :slight_smile:
dnes je vonku skarede :angry: :angry: :angry: , vobec netusim ako unavim toho mojho certika :sweat_smile: , kedze vonku sa aspon vybeha :slight_smile:
4. mar 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska no veru otras je vonku ani mi nehovor.....bleeeee,sme boli doobedu bo som si chcela MD vybehat a fukal am hrozny vetrisko a sa tam aj akosi zacalo pomracat :unamused:
4. mar 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vybavila si?
Ja nenavidim behacky po uradoch, ale od aprila to caka aj mna :unamused: :angry: :unamused: :angry: :rolling_eyes: :zipper_mouth:
4. mar 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda dufam ze nie, ale vyzera to dost na hovie..o :frowning2:
4. mar 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska ee nevybavila,bo zevraj este zamestnavatekňl moj neposlal papiere na socialku....az potom mozem....mangel mi to pondelok zaniesol a este je len streda ale oni maju cas :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ako vzdy na uradoch :unamused: :angry:
No ten moj certik ani za svet spinkat, stale tam rozprava a hra sa s plysakmi co ma v postely, este chvilu pockam a uvidim :sweat_smile:
4. mar 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru,ale pani na urade boli ochotne....povedali ze papier moze zaniest potom aj mangel...takze poslem potom asi jeho :wink:

no dufam ze ten moj anjelik s rožkami uz spinka idem nakuknut :wink: :wink:
4. mar 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten nas certik este nie, ale tento tyzden naobed nejako tazko zaspava
aspon ze boli ochotne a mile, lebo to sa len tak nevidi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
4. mar 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sakris nespi...a to tam lezi uz od 13-00 :angry: :angry: :angry: :angry:
4. mar 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska ta moja vymysla.....ale ked tam za 5-min vojdem a nebude spat tak spravim take rosambo ze uvidi :angry:

a pritom ja by som spala ako nemluvna a nemozem bo ma prist elektrikar a mozno by budu volat aj mechanici ohladne auta ze uz je hotove.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. mar 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
boze ona nechce spat a ja by som spala ako nemluvna,som v noci nemohla spat tak som bola sso 4-40 hore a az po sprche ktoru som si dala sa mi podarilo zaspat a to uz sme o 8-00 boli hore :unamused: :frowning2:
4. mar 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, tak je asi nieco vo vzuchu, Sami tiez nespi a to tam lezi od 12:50 :angry: , ale ak nezaspi, tak mu vypnem rozpravku a potom mi aj modre z neba povie, len aby som ju zapla naspat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska takze u nas 0-bodov......nespi,reve v postielke a ja som hotovaaaaaaa :frowning2: :unamused: ledva stojim na nohach.....fnuk,ale aspon jedno pozitivum....uz volali ze je auto oki,tak ideme pre neho....pekny dnik prajem pa
4. mar 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, tak supeeeeeeer sprava :wink: :slight_smile: . Ved Gabika ti aspon vecer skor zaspi :slight_smile:
4. mar 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany a od kedy nastupuješ na MD?? :confused: To poznám, ked nemôžeš spávat - som to zažila tiež v tehu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teraz by som spávala a nemôžem... celý deň sa potím,dopujem homeop. nadalej a čajíkmi - uf až sa mi mlieko nalieva z tolkého pitia... manžel stráži malú a ja len kojím, rúško mám na puse ako dr. aby som ju nenakazila sa bojííííííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: No nech toto obdobie už prejde.. pračka je pekná..
Vidím, že detičky vám štrajkujú pri poobednajšom spánku :rolling_eyes: No naša už nespí odkedy nemá dudu, no už o siedmej zalomíííííí :wink:
A Cynthi ani dudu nece - len niekedy už z nudy si ho nechá no len chvílku a vypluje :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže nebude dudlováááááá :zipper_mouth:
4. mar 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky :slight_smile:
tinakul tak ty si chora? rychlo sa vyzdrav :slight_smile:
danny a vy stale neviete co to bude? :fearful: sa vam drobcek nechce ukazat?
Ja som bola v poradni v pondelok.Vsetko je o.k.Dr.mi ukazal aj pipika a gulky / nie svoje ale drobceka v mojom brusku :grinning: / ale foto nemam ziadne :frowning2:
No na dalsiu poradnu idem aj na 3d tak sa veeelmi tesime.
Inak sa mame celkom dobre, Saska cely den nespi , rano vstava o 7mej a vecer o 8mej a ja s vyplazenym jazykom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
michalag som myslela ze prekvapis nejakym drobcekom :sweat_smile:
4. mar 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, tak nech ta choroba uz odide prec, skore uzdravenie :wink: :slight_smile:
oli :sweat_smile:
jeeej, tak budete mat chlapceka, super. Pekne meno ste vybrali :wink: :slight_smile:

No my sme tiez nakoniec poobede nespali a vecer isiel spat az o 20:30, ja nechapem kde to dieta berie tolko energie :rolling_eyes: , ale ako nahle zalahol tak do 2 minut bol tvrdy ako stolverka :sweat_smile: :grinning:
4. mar 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oli aj mne sa páči meno Maxim :dizzy_face: moc :wink: a díky babule, skúšam sa vypotit den čo den, no furt to mám v sebe, však nemôžem hned čakat zázraky :pensive: No lepší sa to akoby...
Veru detičky majú hrozne vela energie :stuck_out_tongue_closed_eyes: viac ako my...No Oli aj ty to budeš mať veselé ked Saška nespáva :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. mar 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:
tinka na Md nastupujem uz buducu sobotu teda 14-marca :wink: A prajeme Ti skore uzdravenie,aby si bola cim skvor fit,a mola sa nalplno venovat bablkam :wink:

oli-no veru aj Tebe to tak leti ako mne,vsak?pri druhom tehu veru uz si nemozes dovolit tak oddychovat ako pri prvom :sweat_smile: A veru co sa tyka pohlavia stale nevieme ale po pravde uz mi je to jedno,hlavne ze je zdravucke :wink:
5. mar 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
danny, tak co dnes spinkate?
5. mar 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska dnes ee bo sme o 9-tj vstavali,a aj tak by sa nedaolo lebo mi maju okolo 14-nastej doviest pracku :sweat_smile:
5. mar 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vecer ti aspon skor zaspi? ci nie
5. mar 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok