Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
24. jún 2009

Mati ☹ to mi je lúto... skoré uzdravenie malej Danielke 😉
No krásne ti rastie malý Dany 😉 a to je dobré že všetko prespal na krstinách 😉 Dúfam, že aj my budeme mat kludné krstiny 😝
No a viem čo to je fičat od rána do večera, ved Sophi tiež nehajá už odkedy 😅 No niekedy by aj hajala, ale už jej nedovolím a o tomto čase mam frei 😵
Tak takto si ho na ruky naučila?? 😀 😝 No poviem ti že aj Cynthi je uplne iná ako Sophi bola... proste musím naňu ináč ako som chcela 😝 všetko je ťažšie pri nej ako pri Sophi bolo .. ale Sophi bola ako ukážková z knižky bábo a teraz to už viem 😝 😀 Ale aj Cynthi je dobručká, len musím mat ja trpezlivost 😝
Miška no a zabudla som dodat, že ked je už moc unavená, viem, že nemá zmysel ju nútiť do niečoho 😖 Ale napr. ked niečo vyleje už letí pre handru a utiera 🙂 proste niektoré veci som ju naučila, že sa robiť musia, či sa jej to páči alebo nie 😉 alebo niekedy ked neposlúchne, robím sa , že ju nevidím - proste ignorácia -ked sa ma niečo opýta - ja nič neodpoviem - len sa opýtam nahlas Cynthi - Ty si niečo počula??? Nejaké šumenie?? 😅 A pomaly sa jej to prestane páčiť a príde za mnou čo mi má pomôct 😝 😎
My pijeme ten feniklový čajík a nemáme problém 😉 klop.klop

michalag
24. jún 2009

matka, to ma mrzi, Danielke prajeme skore uzdravenie 😉 🙂

danny, to je super ze ti maly prespal cele krstiny 🙂

tinka, s tou ignoraciou je to dobry napad 😉 .... ja ked si neodklada hracky tak mu dam jedno auticko/ hracku niekde kde nedotiahne a poviem kym si neodlozis hracky (s pomocou) tak nebude ani auticko, tak este toto u nas funguje .... ale ked zacne zurit, ze to nevie dosiahnut, tak .... ale ignoracia zatial este plati najlepsie 😝 🙂 necham ho a za nejakych 10-15 minut pride aj s uskrnom a kedze sa chce hrat tak povie prepac a je po zlosteni 🙂 😉

martinadt
24. jún 2009

ďakujeme, snáď nám to rýchlo prejde 😖
teda vy tu bojujete už s odvrávaním? u nás také ešte nie je, u nás sú len vzdorivé scény 🙄 snažíme sa začínať akosi rozprávať ale stále akosi nič 😕 no som rada že ju aspoň ako tak prešiel ten strach z ľudí.. už aj v parku sa hrala trošku ďalej odo mňa, ale kým ma videla bolo všetko v poriadku.. hádam sa toho strasieme úplne..

krista
25. jún 2009

Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista

tinakul
26. jún 2009

Že král popu Jackson zomrel 😒 To čo?? 😕 Inak to bol na základke môj najoblúbenejší spevák 😎 🤐

tinakul
26. jún 2009

baby hajajú tak sa nudím... včera sme mali návštevu-- tak sme išli neskôr spat a babenky dostali pekné darčeky 😉 A ešte kopec ludí je na zozname, čo neboli pozriet Cynthi 😉 tak sa teším....je to také milé odreagovanie sa od stereotypu - dokonca som si dopriala trošku šampusu 😅
Mati ako je malej?? Dúfam, že už lepšie 😖

tinakul
27. jún 2009

haloooooooooooooooo 🙄

dannynka
autor
27. jún 2009

😅 😅 😅

dannynka
autor
27. jún 2009

tinka aj ja som teraz odbremenena,Gabika je od vcera u babinky taj ja oddychujem pri Dominikovy ak sa to tak da nazvat 😉 Som si dnes stihla potriedit vecicky po Gabike,vsetko ruzove a dievcenske pofotit a hodit na net,a daco som aj kamoske poslala co ma mensiu dcerku 😉
Zajtra idem od rana k nasim tak sa uz tesim na babulku a vecer si ju dovediem domkov 😉

tinakul
28. jún 2009

Dany 😀 Domčovi všetko naj k dvom mesiačikom 😵
naši sa tiež dnes vracajú a zajtra máme návštevu - príde moja sesternica s frajerom a v utorok letia do Grecka, u nás je cirkus - tak Sophi sa potešíííííí 😵
No niekedy sa to nedá nazvat oddychom 😝 moja mi našťastie zatial spinká dobre - päť hodín denne, aj teraz drychme 😀 a ja varím a kecám pri kavičke.. tak pekný zvyšok nedele 🙂

dannynka
autor
28. jún 2009

tinka dakujem za Domiho 😵 😉
no veru niekedy sa to fakt oddychov neda nazvat,Domi mi este nevie zaspavat,teda zaspi na 10-15 min a potom place a je hore....fnuk....alebo spi len na rukach a to fakt neni oddych a nic nestihnem,vtedy musi ist do baby vaku aby som nieco vobec stihla 😅
tinka tak si uzite navstevu,mna tam este caka halda zehlenia a este by som chcela stihnut GAbike aj DOmimu skrine poupratovat no neviem ci stihnem 😅

ps-pridala som fotto Domiho v sportaku 😵

dannynka
autor
28. jún 2009

🙂 🙂 🙂

tinakul
30. jún 2009

To čo?? 😕 Sme až na tretej strane??? 😅 Nik neprispieva zas ☹ Dany peknučký športák si pridala , aj značka dobrá 😉 To je po Gabike, alebo?? 😕
No naša sa chce stále posadit v kočíku, ale vždy ideme na prechádzku v čase, ked zahajá, tak zatial ešte športovú časť neriešim 😅 Babenky mi hajajú, navšteva odišla okolo piatej ich manžel viezol na letisko 😉 No a bolo super, kukli sme Dunaj-pláz - no všade sú zrovna vrecia, čo tolko prší, a nič nefungovalo 😖 No ale babenky sa unavili, zas dostali krásne darčeky a mamina si oddýchla 😝 Dnes sa Sophinka s tatinom chystajú do cirkusu 😵
Pekne sme začali papkat zeleninku - mám už zavedenú mrkvičku, zemiačik,karfiol, brokoličku a dnes ideme na hrášok 🙂 , ešte kojím... 🙂
No Mati dúfam že Danielka je už ok??? 😕

dannynka
autor
30. jún 2009

ahojte 🙂
tinka-ano kocik este po Gabike,tak ho aspon dorazime uplne 😉 teda obidva su po Gabike 😵
Dnes sme boli na poradni a Domi uz ma 60-cm a 5210g 😵 dr vravel ze aky je dlhy a ze vobec nevyzera ako babetko ale ako velky chlap 😀 😀 😀 Najbllizsie nas caka ockovanie v auguste 😅 Ozaj tinka davala si malu ockovat aj proti hnackam?nejaky rotateQ sa to vola,zatil zvazujem 😅

dannynka
autor
30. jún 2009

ozaj a ako Cynthi chuti prva zeleninka?

martinadt
1. júl 2009

ahojte, nam uz teploty prešli, dadka to mala asi od zúbkov 😖 tak sa teším na toto obdobie ako ideme tŕpnuť keď nám pôjdu všetky 🙄 tinka kedy dorástli Sophinke posledné zúbky? 😕 nespomínaš si? vy ste sa dlho mordovali so stoličkami nie? 😕
danny malý rastie krásne 😉
a čože je s Miškou? oli už hádam rodí či kedy to mala termín 😕

my sa chystáme cez víkend do Bibione na "dovolenku" pôjdeme na 2 dni, piatok pôjdeme nadránom, budem musieť budiť malú aby spinkala v aute a skočíme do aquaparku a sobotu by sme chceli byt pri mori na celý deň no uvidíme ako sa bude správať malá 😲

tinakul
1. júl 2009

Ešte si tu Mati?? 😕

martinadt
1. júl 2009

ahojky, akurát som otvárala IPčku že idem odpísať 🙂

tinakul
1. júl 2009

no zrovna som tu aj ja 😅 Cynthi zahajala už o siedmej a manžel odviezol Sophinku na prázdniny k svokre - na tri dni 😉

martinadt
1. júl 2009

fíha, ty sa teda máš 🙂 aj mne uz malá zaspinkala, práve píšem aj IP 😀 mám tu bordel akoby tu tank prešiel a nič sa mi nechce 😅 asi to zhrniem na kopu a zajtra poriadim 😀 😅

tinakul
1. júl 2009

No aspoň môžeme pokecat 😉 stoličky išli neskoro - posledné asi pred tretími narodeninami 😝 dobre sa pamätáš 🙄 a pekný výletík ste si vybrali teda... a máte už aj ubytovanie?? 😕

Dany pekne malý priberá aj rastie 😵 No nedala som rotavírusy ani pri Sophi, dr. hovorila že netreba- dám na ňu 🙂 Chutí jej zeleninka až mooooooooooooc
😎 🙂

martinadt
1. júl 2009

no my nemáme ešte ani zďaleka všetky zúbky, ale kontrolovať do pusy si nedá tak ani neviem či má niečo alebo čo 😖 ale nechcem zas na silu .. ubytko ešte nemáme, bolo mi povedané že tam nie je problém nájsť si ubytko, len sa bojím že ak začala sezóna že bude preplnené no snáď dám na chlapskú intuíciu 😀

tinakul
1. júl 2009

no ja už mám aj poriadené, dnes mi malá spinkala zas krásne tých päť hodín, tak som aj žehlila, prala, upratovala, ale cítim aj únavu 🙄 Hovor mi niečo, ani mne sa nechce nič niekedy, 🙄 🙄 ale dnes som to až preeháňala, zajtra sa stavím ,že ani papierik nezdvihnem 😀 A kolko vlastne má Dadka zúbkov už? 😕

tinakul
1. júl 2009

No už si mi aj odpovedala ohladom zúbkov 😅 A idete traja?? 😕 s Maťkom?? 😕 Ako sa mu darí v novej robote?? 😕

martinadt
1. júl 2009

ja mávam v poslednom čase viacej takých dní 😅 ale pri malej si nemôžem dovoliť preháňať to s upratovaním keď mi cez obed pospí, lebo by som to nepredýchala s ňou do večera 😅 ja zajtra budem makať aj za teba 😝 zatiaľ máme 4 hore 4 dole a sa mi zdá že jej idú vzadu zúkby

michalag
1. júl 2009

Ahojte este ste tu???

martinadt
1. júl 2009

ahoj miši, ako sa máte? 🙂

nie nejdeme s Maťkom on pracuje, nemá teraz voľno 😖 ale v práci sa mu páči, len je to naňho teraz ťažšie, pretože má priateľku na Slovensku a sú na diaľku takto 😒 chudák ale doma nezohnal absolútne žiadnu prácu teraz

tinakul
1. júl 2009

čau Miška, čo nové?? Sme ta spomínali 😉
Mati dohodneme sa 😀 jeden den ty za mňa a druhý deň ja za teba 😀 No počkaj vy ešte nemáte očné zúbky?? 😕

tinakul
1. júl 2009

Fíha, už má priatelku?? 😕 Tak konečne si niekoho našiel aj on, lebo naposledy tvrdil, že si nevie nájsť 😝 No musí to mať ozaj tažké teraz 😝 A Mati malá ti dokedy ráno hajká?? 😕

michalag
1. júl 2009

mame sa dobre 🙂

mati, to mate nejako malo zubkou 😨 , ale ved oni vyjdu 🙂