• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
No škoda Miši :frowning2: tak sa maj krásne a dobrú nocku ti prajem :pensive: snád ešte bude príležitost, lebo málokedy sa tu takto pekne zídeme :confounded:
1. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-tak tak

a ozik bohvie ako sa ma oli :sweat_smile:
1. júl 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška 20. apríla mala :wink:
1. júl 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedna babenka je tiez v teme julovky tak tam obcas nazriem ci nahodou uz .... a myslim ze aj oli som tam este videla :wink:
1. júl 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v ktorom je Oli už týždni??? :confused: Akosi nemám prehlad :stuck_out_tongue_closed_eyes: nece sa mi hladat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim ze uz bude okolo 37-38tt, ale mozno sa mylim :sweat_smile:
1. júl 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miška ty ešte tady?? :sweat_smile:
Inak dobrý pocit však Dany že to už máme za sebou - myslím ten druhý pôrod a ako tak sme zabehnuté,hm? :confused: :wink: Ja len stále čakám, kedy budú tie naše detičky väčšie a väčšie a ked narastú mi bude lúto, že už nie sú malé :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka tak to je 8-dni pred Domihoo narodeninamy :grinning:
1. júl 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to už ozaj bude pomaly rodit, no mohla by sa tu ešte pred pôrodom ukázat :stuck_out_tongue_closed_eyes: však??
1. júl 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-veru...uz som sa do toho dostala,dnes som si stihla aj navarit a ozehlit popri detoch :dizzy_face: ale som vyflusnuta ako zuvacka na ceste :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
1. júl 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany ani som si to neuvedomila :wink:
tinka, este mi dal chvilocku :slight_smile: .... mne uz je teraz luto ze aky je Sami zrazu velky oproti tomu ked sa narodil, strasne rychlo to zbehlo
no ale uz musim, tak sa majte pekne a nech vam deturence dovolia v noci aj pospinkat :slight_smile: :wink:

bruuuuu nocku :wink: :slight_smile:
1. júl 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No manžel dorazil, odcházim :wink: brú noc, predbieham ťa Miši :grinning:
1. júl 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj mne maliinky akurat zaspal tak este chvilku kuknem konika a idem haji :wink:
1. júl 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jé vidím že sme sa tu včera fakt pekne "setkali" :grinning:

mne malá zaspala a už pol hodinku sa chystám na upratovanie, teda už sa musím premôcť :sweat_smile: včera mi asi nešiel riadne net, nejak sa mi nedalo pripojiť na koníka :confused:
2. júl 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojte babenky :slight_smile: ,

oli ma Maxinka :slight_smile: :dizzy_face: .... obidvom prajeme vela vela zdravicka, vela mliecka a oli rychle zotavenie po porode :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
2. júl 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maxinka = Maximka
2. júl 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeej Oli moooc gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. júl 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi sme jej privolali porod ked sme sa o nej vcera rozpravali :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To už??? :confused: Oli má už bábo??? Gratulujeme a vela zdravíčka prajeme :dizzy_face:
Miši odkial máš info?? :confused:
2. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
uz som pisala ze pozeram do temy Julovky lebo tam mam jednu znamu a vsimla som si tabulku a oli na konci aj s Maximkom :slight_smile:
3. júl 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha takto :wink: No zdá sa mi že Oli skôr rodila ako mala však?? :confused: Ale už to má aspoň za sebou :dizzy_face:
No my už hajkáme - máme ale horúco v byte, tak dúfam, že malú to nebude budiť :confounded: ale nechala som ju len v krátkom body, tak snád to bude ok. :stuck_out_tongue_closed_eyes: pa zatial, vidím že tu nik okrem mňa nestrašííííííííííííí :sunglasses:
3. júl 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, keby nam nenabehol net az teraz ale skor, tak by som tu strasila spolu s tebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. júl 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ja tu strasim dnes tiez :grinning:
4. júl 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute strašidlá :grinning: :grinning:
4. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni ahojky ako sa dari :grinning:
4. júl 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dá sa... len tu trčím a neviem sa dokopať umyť riad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. júl 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moni ja som prave dozehlila,vyuzivam toho ze Gabika spi u babiny :sweat_smile: :grinning:
4. júl 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a žehlenia a mám tiež dosť a ešte mám v práčke veci... asi to pôjdem urobiť.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. júl 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok