• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
ale tinka už hajká.... :slight_smile:
5. júl 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru uz asi zalomila,som sa pozabudla a isla snorit po nete bo sa dnes Domimu pokazila ta hracia skrinka na kolotoc tak som hladala ci dakto nepredava :sweat_smile:
5. júl 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babeny, neviete nejaký dobrý recept na banánový koláč alebo tortu? :confused:
6. júl 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to co mi hodilo do tych poslednych linkov :angry: , ale ked si das do vyhladavania bananove, tak ti najde :wink: :slight_smile:
6. júl 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute :slight_smile: No veru, včera som už zalomila, nevydržala som na vás čakať, no škoda :sunglasses:
Dnes sme boli v poradni - Cynthi meria 68cm a váži 7650cm - že ukážková :dizzy_face: Fúha, leje ako z krhli :confounded: nič proti tomu, len manželík išiel so Sophi na kupko do RAkúska, tak snád moc nezmoknú :confounded:
Cynthi mi hajká na balkone a ja robím palacinky - Mati práve banánové :sweat_smile: , no ale mala som dobrý receptík z banánov na nepečený koláčik, ale neviem ho nájst :stuck_out_tongue_closed_eyes: škoda, musím ho zase niekde zohnať...
6. júl 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka mnaaaaam posli mi jednu palacinku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. júl 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
háááááááádžem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , ale chytaj :grinning: a podarili sa mi teda, ešte ale pečiem.... :dizzy_face:
6. júl 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany a Gabika je ešte u vašich??? :confused: Inak aj ty si vložila pekné fotoše, som kukla :dizzy_face:
6. júl 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka nechytla,ale zajtra asi spravim :wink:

ano,Gabika je uz doma vcea som bola pre nu :wink: a dakujeme za pochvalu :dizzy_face:
6. júl 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany som ti urobila chúťky čo??? :sweat_smile:
7. júl 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka veru ano,tak som dnes na obed spravila dukatove bucticky,kupila som vianocku a len urobila puding :wink:
8. júl 2009 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde ste vsetky? :confused:
9. júl 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu, ale už končím, bola som u kaderníčky dnes - mám hustejší blond melír :sweat_smile: ale pekné, mužíčkovi sa páčim :dizzy_face: No a dukátové sme dávno nemali, ale lúbim tiež :wink:
V sobotu máme zas návštevu, tak od zajtra upratujem :stuck_out_tongue_closed_eyes: ach jo :rolling_eyes: a vraj má pršať zas, tak uvidíme... A vy čo nového Dany??? Malý už lepšie hajká?? :confused:
9. júl 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka poriadila som si vibracne lehatko,tak malinky mi tam zatial krasne vydrzi... :wink: Mimochodom akurat ho kojim :grinning:
9. júl 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute baby, my sa zúbkujeme :rolling_eyes: :rolling_eyes: o 106 s malou je to na nevydržanie, je nervózna :confounded:

tinka u nás pršalo 3 dni vkuse skoro :rolling_eyes: vieš si predstaviť doma malú zabaviť :unamused: celá kuchyňa je hore nohami, všetky hrnce, misky, varečky všéétko mám čo riadiť, a na IP odpíšem najskôr zajtra dnes som mŕtva, skočím do vani a spať
9. júl 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

to je ale otras pocasie....ani detuchy mi nechcu spat a su nekludne... :frowning2:

matka-prajeme aby zubky cim skvor vyliezli.... :wink:
10. júl 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
danny, veru toto pocasie :angry: .... my sme boli doobeda v meste tak som maleho total unavila, tak hned aj zaspal :slight_smile:

matka, dufam ze Danielke zubky vylezu aby ste uz mali po tomto trapeni :wink: :slight_smile:

tinka, Cynthi prajeme vsetucko naj k jej 6 mesiacikom :dizzy_face:
10. júl 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
huraaa GAbika mi zaspala.ale Domi je hore......to by som mala asi mooc vela stastia keby zaspal aj on :sweat_smile:

miska ahojky :slight_smile:

tinka aj od nas vsetko naj Cynthii k pol rocku :dizzy_face:
10. júl 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde ste kto :sweat_smile:
10. júl 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky dakujem :dizzy_face: a teraz idem hajat - lebo som po včerajšku k.o :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. júl 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute
tinuš mali ste tú návštevu? :confused: a kde máš kočky či Robino je s nimi :slight_smile:
12. júl 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekny zaciatok tyzdna prajeme :slight_smile: :wink:
13. júl 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

danny ako sa máte?

hodila som nejaké novšie fotoše do albumíku
13. júl 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano, návštevu sme mali :dizzy_face: bolo super, len ja sa vždy potom unavím, lebo upratovanie, obsluha atd.... no ved to poznáte, k tomu trošku šampusu... a ked neskôr odídu, tak rýchlo kúpanie, uspávanie, mrnčanie :grinning: :grinning: :grinning: ale zvládli sme dalšiu návštevu... ešte nás čaká asi sedem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mati fotky sú kráááááááásne -malá zlatučká :dizzy_face: sa mi lúbi tá šiltovka s mašličkou a tie čelenky čo má v albumíku :dizzy_face: :dizzy_face:
A pýtala si sa kde mám kočky, tak Cynthi mi vtedy hajala a Sophi bola s Robinom u kamoša, ktorý má detičky - na záhrade sa vyhrali :slight_smile:
Dany akási si stručná , no také vibračné lehátko - to som ani nepočula že je :sweat_smile: a super, že pomohlo :wink: kde si zohnala?? :confused:
13. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, mne malá iba teraz zaspala :rolling_eyes: ufff no aspoň budem aj ja spať ako bábo :grinning:
tinka malá sa mi naučila na čelenky už ako menšia :dizzy_face: a teraz keď niekam ideme tak sama si vytiahne nejakú dakedy :grinning: tak teda sisi dobre zdriemla :stuck_out_tongue_closed_eyes: my na stredu čakáme maťka, máva stredy voľné tak snáď skočíme utorok večer niekam na pizzu a stredu pôjdeme s ním do mesta alebo do parku :dizzy_face: taký je zlatý k malej stáva sa z neho príkladný tatko :grinning: :grinning: :sweat_smile: :zipper_mouth: a to ste mali teraz tú návštevku čo šli na dovču? :confused:
13. júl 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile: javascript:addEmoticon(':grinning:','vBody')

matka krasne fotose si pridala :wink:

tinka no veru som strucna,mame to vesele teda mam s dvomi detmi :sweat_smile: tak sa ani nediv ved to poznas... :wink: Dnes sme boli u svokrovcov na zahrade nachystat na zajtrajsi den na kupanie bazen...tak uz sa neviem dockat ako sa tam zajtra vyclapoceme vsetci len este aby nam pocasie prialo :sweat_smile: .Tinka to lehatko som zohnala pouzzivane po jednom dietati ale v super stave,dala som si inzerat tu na mk a ozvala sa mi jedna mamicka...a tak uz v nom Domi krasne lezkava a aj mi v nom spinka jeho klasiocku polhodku :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale hlavne ze sa mu v nom paci :wink:

ozaj ak sa mi podari pridam par fotto :wink:
14. júl 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, Sophi sa člapoce v bazéniku na balkone, Cynthi hajá v detskej a ja som v spálni a je mi strašne teplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: pratám jednak aj kozmetiku z kúpelne a vôbec všetky veci z wc a už mám dosť :stuck_out_tongue_closed_eyes: polovicu som povyhadzovala, a potom môžem ísť balit veci slečnám aj sebe - vlastne v sobotu majú byť tie krstiny a potom neviem kolko zostaneme mimo Ba, počítam týždeň , max. 2. týždne kým nam to tu prerobia :zipper_mouth: Nech to je už za nami, ale aj sa teším, že trošku vypadneme a budeme u našich na dvore :stuck_out_tongue_closed_eyes: len aby komáre neboli, lebo toto leto je ich nejak dost aj tu :confounded:
Mati tak maťko je super pomoc :dizzy_face: No a nieeeeeeeee, my sme mali inú návštevu - to je Robinov kamoš z detstva a doktorka jeho priatelka - mimochodom mi pichala epidural pri ppôrode :sweat_smile:
No Dany idem kuknút či si niečo popridávala :wink: pa
15. júl 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany, pekné fotoše :dizzy_face:
15. júl 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka dakujeme...veru vonku horkooo tak uz sa tesime k babine do bazenika. :wink: Ozaj tinka kedy odchadzate?a budes mat pristup k netu?
15. júl 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok