• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
autor
tinka krasne fotose si vlozila :dizzy_face:
15. aug 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jDany??? :sweat_smile: Ty si špehúúúúúúúúň :grinning: aaaaaale srandujem a dakujem... no mám kopec času teraz , tak všetko si dávam do poriadku .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo neviem kedy sa mi naskytne ešte takáto príležitosť, že sú obe kočky mimo domu :sweat_smile: No Sophinke sa velmi páči v Polsku, zrovna sa začala svadba :zipper_mouth: bude trvat, dva,alebo tri dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: A Cynthinka krásne buva u mojej maminy zas... no že vraj ukážkovo prespala aj celú noc, klop-klop - tak som rada , že obe kočky sú v poriadku a v klude si riadim čo mám :dizzy_face: zrovna pečiem zas palacinky Dany :grinning: tentokrát ale nie na sladko - robím nivové.... uf, ale mi je z toho aj teplo... popri tom robím poriadok s fotkami...a fotím aj detské vecičky na predaj, triedim, skoro celý deň :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ako sa darí s Dominikom??? :confused: som ani nevedela, že nespinká vo vlastnej postielke... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja som Cynthi od začiatku ako aj Sophi dávala do postielky a krásne si zvykli.... bez kriku... A ako teda spinkáte??? Všetci spolu??? :confused: A už ho dúfam nebolieva tolko bruško hm?? :confused: My v septembri máme ísť do poradne so Cynthi - tak som zvedavá kolko narástla a tak... :dizzy_face:
Aj by som si pospala, ale telo je zvyknuté na energi a nedá sa mi... :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale včera večer sme boli osláviť naše výročie svadby na romantickom mieste na Veži v Ba - no na luxusnom mieste nenormálna večera a ten výhlad stál zato :dizzy_face: ukončili sme to šampusom pri sviečkach a romantikou v posteli :slight_smile: No a dnes ešte zháňame dalšie doplnky do kúpelne a vyzerá to tak, že dvere zatial nebudeme mať - lebo všade sú na objednávku a my blbci sme si to neuvedomili, že na skladoch nemávajú :rolling_eyes: No mesiac bez dverí v kúpelni a na wc - :astonished: neviem si to predstaviť moc :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. aug 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja dnes vvečer len na skok, som unavená :stuck_out_tongue_closed_eyes: tinka tak kúpeľnu kedy robíte? :confused: kukla som fotky malé sú úžasné :dizzy_face: a Sophi vám kedy príde zajtra? :confused:
danny vy ako? tiež ste mali Gabiku u maminy? :slight_smile:
oli ako zvládaš naďalej 2 deťúrence :slight_smile:
16. aug 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mati, no už som sa bála kde si sa nám stratila, a ty si nečítala moju IP??? :sweat_smile:
Cynthi už mám domka, včera večer prišla a Sophinka príde zajtra, sa teškám... :dizzy_face: A vy čo nové?? :confused:
17. aug 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,
Matka ano vtedy som ju tusim mala u maminy :grinning:

tinka no s Dominikom je to este take vselijake,rezim nam zatial nehovorí nic :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

inak dnes sme boli na 3-mesacnom ockovaní a Domi ho zvladom celkom ok,ani moc neplakal na to ze ho pichali do oboch noziciek :sweat_smile: a hned nas aj zmerali takze mame 66-cm a 6560g :wink:
17. aug 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zenusky :slight_smile:
mam kusok casu tak smirujem vase deturence a ako zvladate dve deticky, no parada, ved vy ste ukazkove maminy :grinning: deticky su krasne vsetky.
matka diduska krasne rastie :slight_smile:
miska aj vy cakate druhe? som zahladla testik v tvojom albumceku :wink: suuper
jaaaj babule nestiham zacali sme stavat domcek, manzel stale v robote, psov mame stale viac, aj teraz jedna tlaci takze cakam kedy s nou budem letiet na cisarak :rolling_eyes: nebojte sa sledujem vas len kym vas docitam uz nevladzem napisat nieco, zatial sa majte krasne niekedy sa zas ozvem pa pa
19. aug 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej maca ty aj zijes?ako sa Vam darí s Nicolaskom?a Ty?

no veru o miske nevieme zatial nic dlho sa tu neukazala :sweat_smile:
19. aug 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojteeeeee :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
20. aug 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa mate???
My sme boli teraz stale niekde prec, bud ja s malym alebo tatino s malym alebo vsetci spolu, takze casu na net bolo trochu pomenej
20. aug 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska tak aj tu ti mozem oficialne zagratulovat k tehuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. aug 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a musim sa pochvalit akurat sa mi Domi prvykrat sam prevalil z chrbta na brusko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. aug 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, este raz dakujem :slight_smile: :wink: ... a ja vam tiez blahozelam teda Domimu k prevrateniu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
20. aug 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujeme :dizzy_face: ani neviem ako sa mu to podarilo :grinning:
20. aug 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,
kto tu???
21. aug 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska ja ale az teraz dnes sme boli cely den u nasich kedze mm mal nejaku pracu u svojich rodicov a este aj vybavovacky dake okolo auta naseho lebo sme ho vymenili za vacsie... :wink:
21. aug 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: pekny vikendik zelame :dizzy_face:
22. aug 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
fíha, Miška tak sa pripájam a blahoželám :dizzy_face:
Maci ty špehúň :grinning: že sa aj ozveš :stuck_out_tongue_closed_eyes: ako sa máte? :slight_smile:
danny ako Domčo? už sa prekrúca o 106? :slight_smile:
23. aug 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte :slight_smile:

matka no veru uz zacinan vymyslat o 106 :grinning: potvorka moja prisiel na to ze ma nozicky a da sa na nich stat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. aug 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
25. aug 2009 o 09:32 • anita3
autor
kde ste vsetky? :sweat_smile:
25. aug 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:frowning2:
26. aug 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska dodatocne vsetko naj naj Samkovi k vcerajsim meninkam.... :dizzy_face:
27. aug 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
29. aug 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
1. sep 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kde ste kto: :unamused:
3. sep 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Dani,asi tomu nebudeš verit,ale jsem tady ja.Konečne jsem dostala odvahu a nekam jsem se zaradila.Hledala jsem te na uplne jiné téme-na Trenčankách 2 :sweat_smile:
3. sep 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no hura ze si sa ozvala ja mylela ze som tu naozaj sama ostala
3. sep 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj ja te zachranim od té strašné samoty.Jinak začína pékná bourka.Ted jsem se pekne pobavila u jednoho príspevku jedné super kočky na temu krize manželství...tady na koniku.Doporučuju-fakt se pobaviš-kukni :grinning:
3. sep 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru hrmavica riadnaaaa uvidime ako bude zajtra,ale veru uz trebalo aby poprsalo ide suer vzduuuch :wink:

a v akej teme si citala ten prispevok?ozik mozme si pisat aj cez ip alebo si taj toho skype :wink:
3. sep 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
víš že nevím jak na to-navíc budu muset končit-prišel me manžel z roboty tak musíme ješté neco probrat a musim se jít vychrnet-ráno brzo vstávám-to víš-školka.Stav se zamnou zítra do roboty.Dobrou nocku preju :pensive:
3. sep 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok