Pokec pre mamičky III.

Sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😃 😃 😃 😃
dannynkaautor
5. mar 2008
matka to nemyslis vazne s tym snehom nestras ja uz sneh nechcem ani vidiet ]-( :-p :-N
martinadt
5. mar 2008
no veru a ochladilo sa dosť |-| pred spinkaním malej som zapla aj ohrievač na chvíľku tam nech je teplúčko viacej
dannynkaautor
5. mar 2008
veru treba aby mala Didinka teplucko,a ty sa ako mas?hmm myslim zdravotne a tak :-N
martinadt
5. mar 2008
vieš čo v poslednom čase sa cítim ako starý hypochonder :-N
dannynkaautor
5. mar 2008
preco hmm,nieco na teba zle vplyva?
ale rozumiem ti asi je to unava ked sa musi starat o 2-zive striebra teda deti :-N
michalag
5. mar 2008
Ahooojteeee 🙂 🙂 🙂 , je tu este niekto?
martinadt
5. mar 2008
asi si príliš všetko k sebe púšťam ... ako aj niečo čo sa deje mimo mňa .. tak ja sa do toho sama vtiahnem a stále si len priťažujem sama sebe asi aj psychicky aj fyzicky, asi 4 dni som už riadne nespala asi tak tri hodiny za noc spím a to je všetko a cez deň by som si najradšej oči prilepila páskou aby sa mi nezatvárali ale keď si ľahnem aj tak nezaspím

to je hrozné fakt už neviem čo s tým robiť 8-(
dannynkaautor
5. mar 2008
miska smee ja a matka 😉
martinadt
5. mar 2008
ahoj Mišik a vy sa ako majkáte?
dannynkaautor
5. mar 2008
chudatenko moje malinke,matka chces?poslem ti nejake moje odspate hodinky spanku chces 3-ci styri?Keby sa dalo rada sa podelim :-| :-N
michalag
5. mar 2008
matka 😞
my sa mame fajn, Samko je stale rovnaky betar 🙂 , zdravy a to je asi najhlavnejsie 🙂
martinadt
5. mar 2008
veru rada by som pospala viac ale nejde to ... a najhoršie veru je to že ten spánok sa privolať nedá 8-(

rozmýšľam či zajtra nevytiahnem Maťka na snowboard lebo má voľno a piatok nastupuje do novej roboty a že by sme šli večer keď malá zaspinká .. to už bude aj ujo doma ak by sa prebudila tak s ním je rada 8-(
dannynkaautor
5. mar 2008
matka no veru dobry napad,mohla by si si ist oddychnut trosku sa odreagovat mozno ti to aj pomoze 😉
martinadt
5. mar 2008
no veru aspoň by ma to unavilo a možno by som spala aspoň tých 5 hodín, lenže som rozmýšľala aj to že ak zas nezaspím budem o to viac unavená ]-( ]-(
martinadt
5. mar 2008
miška ozaj a ako vám to ide s rozprávaním?

danny a Gabika už niečo aj povie či ešte ee?
dannynkaautor
5. mar 2008
matka ked nevyskusas neuvidis,nechaj sa prekvapit a drzim palceky 😉 🙂
martinadt
5. mar 2008
danny ďakujem, pokúsim sa potom spať ako bábo
dannynkaautor
5. mar 2008
matka tak tak to treba 😉

babulky idem ja uz bru bo mangel ma tu trapy pohladom na neho ako prave veceria knedlo vepro zelo :-p a mne sa zbiehaju slinky ale nemozem 😞 musim vydrzat ]-(

tak bru nocku vam

matka a ak zajtra pojdes tak si to uzi 😉

|-| |-| |-| |-| |-| |-|
martinadt
5. mar 2008
danny dobrú nôcku pa pá
michalag
5. mar 2008
matka s rozpravanim to nejako stale ostava na tom istom, ale hlavne ze vsetko rozumie ked sa ho spytame, proste je lenivy :-| :-p 😃
zajtra si to uzi aj za mna ak pojdete 😉 . Ja by som si tak isla zalyzovat, ale s malym sa to neda a navyse nemame ani auto a drahy nelyzuje :-|
dannynkaautor
6. mar 2008
ahojte 🙂
tinakul
6. mar 2008
čaute x-) krásne svieti slniečko x-)
dannynkaautor
6. mar 2008
tinka ahoj no veru aj u nas krasne svieti 😃 😃 😃
tinakul
6. mar 2008
dany si tu,?? =-) Boli ste aj vonku??? =-)
dannynkaautor
6. mar 2008
tinka som 😉
no bol doobedu mangel s GAbikou ja som mala nejake vybavovacky a bola som aj u dr.Ale ked sa zobudi pojdeme zase von 😉
a vy?boli ste?
tinakul
6. mar 2008
Ty u dr??? Si chorá??? =-) My sme boli cvičit na fit loptách 😉
Som si všimla že Macka pridáva nejaké fotoše 🙂 tá sa tu tiež dávno neukázala teda... :-x
dannynkaautor
6. mar 2008
ano ja u dr,bo budem musiet ist na alergologiu asi sa mi to vratilo s detstva 😞 .
my ideme na lopty zajtra,Gabike sa tam moc paci a mame tu kusok od nas 😉
aj ja som si vsimla ze macka fotto pridava idem kuknut 😉
tinakul
6. mar 2008
no to mi je lúto.. 😞 a na čo konkrétne si alergická??? =-) Snád nie na nás 😃 :-p
No ja som už kukla - sú peknéééééé x-) Aj Sophinke sa páčili fit lopty, ale maminka cvičila viacej 😉 😃
dannynkaautor
6. mar 2008
tinka-no veru nemusela sa vratit,som alergicka na viac veci ale neboj na VAs ee 😃 😃 😃 ,mne sa to prejavuje alergickou nadchou takze dva vecery po sebe som uz nespala..... :-| 😞 :-p ,a za tuto noc som mozno spala 3-4-hodky :-p

no ani Gabike sa zo zaciatku lopty nepacili ale teraz ma na nu ani pustit nechce 😃
dannynkaautor
6. mar 2008
uz sme hore idem sa venovat GAbike a pojdeme von ked je tak pekne slnieckovo 🙂 😉