Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
17. dec 2009

Tinka mame napecených 6-druhov 😉

co sa tyka vosku z obrusu tak skus pijak(to je ten co maju skolaci v zosite taky papier) polozit ho na ten voskovy flak a horucou zehlickou po tom prejst..pijak ten vosk vcucáá a malo by to byt oki 😉

dannynka
autor
18. dec 2009

jeeeej miska nova fotto v pase krasnučkááá 🙂

michalag
18. dec 2009

danny dakujeme 🙂 ... aj tvoji drobci su krasny na fotkach, pred chvilou som zahliadla 🙂

No babenky, tak vcera som isla rano ku zubarke ako bolestivy pacient a nastastie ma zobrala ak ked som nachladnuta 🙂 ked som si uz sadla tak povedala ze mi najskor spravi preventivku a potom sa kukne na moj problem ...nasla mi 2 male kazy ale ze tie staci spravit az po Novom roku ale kym neporodim, tak si mam este zavolat a objednat sa ... a ked sa na tu sanku pozrela tak skonstatovala ze mi rastie zub mudrosti ale do kriva a preto tam mam zapal a boli ma aj klb v sanke, tak mi vybavila zakrok (vytrhnutie) u ineho zubara a nastastie ma zobral hned v ten den, len skoda ze som tam musela cakat este 2 hodky 😅 😝 ... sestricka mi povedala ze ma to este bude boliet 1-2 dni ale ja citim uz len trosku klb v sanke a nic ine, takze nastiastie som si nemusela dat ani tabletku od bolesti 🙂 🙂 🙂

tinakul
18. dec 2009

Jéééééj Dany pekné fotečky v pase 😵 Už aj ja sa chystám naše babenky pofotiť, ale až pod stromčekom 😉 nestihačky 😝
Miška tiež pekné foto v pase 😉 a je dobré ako si dopadla 🙂
Dany díky za tip, vyskúšam, len musím pijak kúpiť 😝 nemáme také zošity..........

dannynka
autor
20. dec 2009

ahojte babulky de sa vsetky tulate?

tinakul
20. dec 2009

Ja tu, a to je je 23:00h. pomaly 😅 Pozeráme super star finále 😝 😀 No a po dlhšom čase sme bezdetní - babenky rozdelené u babín do stredy 😵 Zajtra mám kaderníčku - sa teším a budem baliť darčeky, dokúpime posledné darčeky a huráááááááá vianoce 😵 😵 😵

A vy čo nové??????

martinadt
21. dec 2009

ahojte baby 😝 trošku som vás počítala aby som bola viac menej v obraze 😅 dlhšie som tu nebola, Danielka bola chorá, mali sme zápal pľúc 🙄 v piatok sme boli na poslednej kontrole, chvalabohu pľúca už čisté 😵 ale o 3 mesiace máme ísť pre istotu ešte na kontrolu, ale už je frišká 🙂 máme veľa snehu tak sa vytešujeme z neho 🙂

a vy čo máte nové? 😝

miška ja mám od starkej nejaký recept na kašeľ ale žiaľ zatiaľ ešte neodskúšaný 😕
1 citrón vyžmýkať,, 1 lyžica práškového cukru, 1 lyžica medu, 1 kocka masla - nechať prevariť (užívať 3x denne jednu lyžičku) 😕 ale naozaj som ho ešte neskúšala

babeny a čo ste piekli na vianoce? 😀 poraďte niečo fajne, ja som piekla marlenku a kinder koláč včera, ešte sa chystám na medovníčky a šuhajdy ale už ani neviem čo by som ešte upiekla 😀

maca21
24. dec 2009

babulky stastnee a veselee vianoce 🙂

michalag
24. dec 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂,

Končí sa zas ďalší rôčik,
do nového je len krôčik.
Vianoce Vám prajem šťastné,
od Ježiška dary krásne.
K tomu šťastia do balíčka,
hodne zdravia a šťastíčka 😵 .

Stastne a vesele Vianoce 🙂 😵

monkula
24. dec 2009

Krásne Vianoce dievčatá.... 🙂

dannynka
autor
24. dec 2009

ahojte aj od nas Vesele Vianoce a stastny novy rok......prajeme a pusinky posielame 🙂))))))

dannynka
autor
26. dec 2009

kde ste vsetky babulky asi vsetky sviatkujete a oddychujete 🙂 🙂 🙂

michalag
27. dec 2009

Ahojteeee 🙂 🙂 🙂

michalag
27. dec 2009

tak ako ste sviatkovali???

My v celku dobre, Stedry vecer sme stravili u mojej maminy a potom sme isli domov kde mal Sami este jedneho Jeziska ... a potom uz len doma kedze tatina skolila 24.12. vecer choroba, takze sme nesli ani ku svokrovcom, tak este tam nas nieco caka. Samkovi sa darceky pacili a tiez vidiet ako pekne to uz vnimal Vianoce ...
... len od stvrtku nam uz nechce na obed spavat tak je vecer hotovy a zo skolky si zobral aj nejake negativa co sa teraz doma odzrkadluje papulovanie, odvravanie, strielanie, ukazovanie prstom "no no no maminka" ... a teraz ked som na Samka v podstate sama tak som z neho uplne vecer KO 🙄 dufam ze toto obdobie ho rychlo prejde, lebo ....

tinakul
28. dec 2009

Babule aj ja vám Prajem krásne sviatky a Šťastný Nový Rok 2010!!!! 😵

Miši nebojkaj, bude lepšie... teraz si aj unavená viac, musíš byť silná a hlavne trpezlivá 🤐 😉
Ja si zas užívam sviatky pohody s MM, lebo babenky su opačne rozdelené na tri dni u babičiek 😵 podostávali sme kopec pekných darčekov, no ešte nás čakajú, lebo nie všade sme stihli ísť 😅 Tak ešte je u nás taká echt vianočná atmoška 😵 😵 Kiež by to nikdy neskončilo 😅 No len škoda že toho snehu neni 🙄 Snád ešte bude, Miši Samkovi skoré uzdravenie 😉
Dany a vy ako???
Mati a ty prečo sa zas neozývaš, hm???

michalag
31. dec 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂,

Tak ako dnes starý rok padá,
nech do Tvojho srdiečka štastie sadá,
zabudni na bolesť a starosti
a preži ďaľší rok v láske a radosti 🙂 😵 .

dannynka
autor
31. dec 2009

Ahojte,
stastny novy rok 2010 vsetkym prajeme 😵

dannynka
autor
31. dec 2009

ahojte.

Prajeme krasne preziteho silvestra a stastny novy rok 😵 😵 😵 😵 😵

tinka mame sa oki,len uz sem na kona casto nechodim...len obcas kuk regiony.... 😉

miska tebe tie tt ale naskakuju ani sa nenazdas a budete styria... 😵

michalag
2. jan 2010

Ahojte babenky 🙂

Este raz vam prajem Stastny Novy rok 2010!!! hlavne vela zdravicka, euracikov a lasky od Vasich najblizsich 🙂 😉

Ako sa mate???

tinakul
3. jan 2010

Dany a prečo už nechodíš?? 😖 Však pomaly nám aj téma zanikne.. .Ani Maťku nevidno, oli to už dávno vzdala v pokeci , to čo?? 😠
Miši my sa máme fajn.. pomaly sa blíži škôlka - Sophi nie je nadšená - vidím ,že bude veselo 😝
Cynthi ide zajtra do poradne + očkovanie - no a cez sviatky vyšiel piaty a šiesty zúbok 😵

michalag
4. jan 2010

danny, matka, oli, maca????? nejako nam to tu zanika ☹

tinka, jeej tak gratulujem k dalsim zubkom 😵 ... tak to budete mat veselo ked sa Sophi nechce, ale mozno po prvom dni zmeni nazor, drzim palce aby vam to dopadlo dobre 😉 🙂 a kedy planujete oslavu pre Cynthi???

ja som mala mat zajtra poradnu, ale rano mi sestricka volala ale neviem co chcela lebo som mala vybity telefon a potom som sa tam nevedela dovolat, tak teraz neviem ci tam mam ist, ale asi pre istotu pojdem a Samiho zanesiem ku starkej nech si ho troska uzije, lebo ja som z neho uz uplne ko 😝 ... uz sa trosku aj tesim ze pojde do skolky 😅 🤐

martinadt
4. jan 2010

ahojte babeny, ja len na skok 🤐

všetkým želáme šťastný nový rok 😵 nech je lepší ako rok 2009 😝 hlavne nech sú deťúrence zdravučké 😉
mali sme návštevu pár dní, tak som na net času nemala, no snáď sa už polepším 😉

dannynka
autor
5. jan 2010

ahojte,
aj od nas este raz stastny novy rok 😵

tinka-no uz neni tolko casuu na net,,,,ale budem sa snazit,skoda ze niesi regoistrovana aj na FB tam chodím castejsie,aj Misku tam uz mam 😉 A gratulko Cynthii k dalsim zubkom 😵

miska-veru ale ti tie tt naozaj naskakuju....ozaj kedy budes vediet pohlavie?veru som zvedava co budete mat.Ale vlastne je to jedno hlavne nech je zdravuckeeeee 😵

matka a Tebe sa ako dari?ved naozaj sa tu ukazes uz len raz za cas...co nove? a malinka Didi ako poslucha?

dannynka
autor
5. jan 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

michalag
5. jan 2010

danny ja som este tu, ale ty si uz isla asi do hajan ze ....

tinakul
6. jan 2010

Miška to nevieš hajať??? A ty Dany?? 😅
Ja idem vždy o deviatej, pol desiatej 😝 No dnes nám krásne nasnežilo, tak Sophi sa už sánkuje veselo, Cynthi hajá a ja mmám chvílku veget, ktorý sa mi zajtra končí, kedže začína škôlka 🤐
No Mati už som sa čudovala kde si?? 🤐 Si na rade Ip 😉
No a čo sa týka FB, tak už ma nakazili ludia a teraz hladám všetkých kamošov postupne- normálne som závisláčka 😝 bolo lepšie ked som o takom niečom netušila, no ale čo už 🤐 , ale zatial len cez manžela a potom sa určite blízkej budúcnosti zaregistŕujem, len chcem zostavit nejaké nové albumy a tak to tam naraz šupnúť 😉

dannynka
autor
6. jan 2010

tinka-mkame vesele noci tak sa mi neolatí ist si lahnut kedze Dominko je casto hore,takze najskvor musi tvrdsie zaspat a az potom mozem ist aj ja 😝 A co sa tyka skolky tak aj Gabika nastupuje v pondelok takze bude veselooooo 😖

miska-uhadla si uz som tu nebola 😅 😝 😀

maca21
7. jan 2010

no cafte zeny aj som na FB 🙂 kuknem vecer ci ste tu hodime debat

tinakul
7. jan 2010

Vidím pomaly sa všetky nakazíme FB a už len tam abudeme fičať 😀 teda vy už fičíte...

Sophinkin prvý deň v MŚ dopadol perfektne - dokonca sa tešila 😅 no prekvapila ma 😵

michalag
7. jan 2010

maca, ja tu budem, tak nakukni 😉

aj ja som na FB uz dlhsie, tak by sme sa mohli stretnut aj tam 😉 🙂 teda ak chcete