Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

tinakul
22. feb 2010

Dany to čo,?? 😒 A Gabike to prešlo??? Ja že to už je za vami 😢 My sme zatial o.k 🤐 aby som nezakríkla...
a Miši??? Ako malý???
Maťka ty kde si sa stratila??? Ako s vlasmi???

michalag
22. feb 2010

Ahojte 🙂

danny ☹ 😒 ☹ 😒

tinka, vy sa pochvalte?

My sa mame dobre, ale teraz mam Samka doma, lebo mame prazdniny tak v skolke su pospajane triedy, tak naco ho tam budem davat ked z ich triedy ostali v skolke len 2 z 20 deti .... Sami sice chcel ist ale dnesok si uzival ze je so mnou, taky je teraz umamickovany uoteskovany, ked jeden z nas niekam ide tak aspon 10x mu musim dat pusu kym odideme, vecer si ziada aby som s nim zaspavala ale to zatial odmietam lebo staci raz a budem musiet ostat pri nom kazdy den a to teda eeee, ved uz je velky chlap 😝 🙂

dannynka
autor
23. feb 2010

Tinka no veru zas.... ☹ Gabika bola v pondelok v skolke a v utorok uz soplila a kaslala na plnej ciare....a samozrejme ze to chytil aj DOmi.tak sme sli utorok k dr povedal ze je to na hrane ci nam ma dat Atb alebo ee tak som povedala ze sa skusime popasovat teda bez ATB ale uz som obanovala,Gabika je viac menej ok ale Domiho to veru riadne draplo,boli sme v sobotu na pohotovosti a tam vyfasoval ATB 😒 ale musím zaklopkat uz je lepsie klop-klop az na tie jeho polhodinove spanky ale to je zas o niecom inom 😅 😝 😀
A co sa tyka Gabiky tak tej dal dr lieky na imunitu kedze je castejsie doma ako v skolke a povedal aby bola mimo skolky aspon mesiac dva,takze 5-tyzdnov mimo bude urcite a ja zvazujem ci ju nenecham doma uplne pretoze vzdy ked daco donesie odnese si to Domi a to duplovane teda este horsie.... ☹ a zachvilku je jar pomalinky leto otepli sa tak mozme chodit spolu von,inak Gabika sa mi uz z Domim krasne zahra tak mi je dobre doma ked sa zabavia spolu....a ked som doma.........rychlejsie mi aj cas prejde...a mam doma pomocnícku 🙂)

dannynka
autor
23. feb 2010

Miska aj my mame teraz v skolke prazdniny tiez su pospajaný a navyse v inej skolke takze aj keby bola ok tak by nesla do skolky... 😉 A veru co sa tyka Samiho nepovol,pride babo a veru tazko by si si ho odnaucala aby si s ním zaspavala ked Ta bude mimi potrebovat 😉 Ozaj a ako sa catis?uz sa Ti to kraaaatíííííí 😵 😵 😵

dannynka
autor
23. feb 2010

ozaj aj som zabudla napísat 😀 babina mi prisla rano navarila.pomohla s detmi ja som si nakupit bola,teraz zatial Dominik spinka a Gabiku zobrala babina von tak preto mam cas sa tu rozpisovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinakul
23. feb 2010

no čaute, tak asi to bude najlepšie Dany - nechať Gabiku oddýchnuť od kolektívu, aj kvôli Dominikovi 😉 No ja som dnes mala doma Sophinku - spravili sme si výlet po svadobných salonikoch - chystáme sa na svadbu a ona má byť jedna z družičiek, tak sme vybrali prekrásne šatôčky 😉 šampanskej farby... a Cynthi je tretí deň u svokry - tak si užívame len Sophi teraz, zajtra však už naklusáme na starý režim, Cynthi príde večer, Sophi ide do MŚ na tri dni a potom máme budúci týždeň prázdniny my - takže sa tešííííííííííííím 😵
No Miši ono to je ťažé, malý asi cíti prírastok - že sa to blíži a preto si vyžaduje viac tvoju pozornosť... ja niekedy aj teraz uspím Cynthi a ešte idem aj za Sophi aby jej nebolo lúto,že s ňou už nehajám 😅 a hlavne aby vedela, že nemá dôvod žiarliť 😉

michalag
26. feb 2010

Ahojte 🙂

danny, dufam ze uz ste vsetci oki 🙂 😉 .... podla mna imunita sa nadobuda skor ked je v takom prostredi ale zase ak mas mat stale choreho Dominika, tak asi by som nechala Gabiku doma 😉

tinka, jeeej tak vy idete na svadbu 🙂

danny, nechcem este o tom velmi hovorit lebo sme boli pozerat len v stredu a vcera drahy napisal realitacke ze ho teda berieme, a pokial to nie je este v stadiu listu vlastnictva tak ... ved chapes ..... je to sice byt po starsom panovi (90 rocnom) ale byt je fakt v super stave, zda sa mi ze v lepsom ako nas, takze zatial by sme neriesili ani rekonstrukciu,len malovanie a stahovanie ... ak to vyjde tak to bude ledva ledva, kedze TP sa mi uz pomalicky blizi a 8-9tt ubehne strasne rychlo a najhorsie a najdlhsie trvaju tieto otrasne papierovacky a kedze aj my ideme predavat tak to budeme mat dvojmo 😝 😒

dannynka
autor
26. feb 2010

miska oki držím palceky aby vsetko dobre dopadlo a potom daj vediet 😉

inak aj my sme to mali ledva ledva ked sme si tento nas zvacsovali sme to stihli s odretímy ušami 😀 😀 😀

michalag
26. feb 2010

danny dakujeme 🙂 , snad si na uradoch trosku svihnu 😅 😝

dannynka
autor
27. feb 2010

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dannynka
autor
2. mar 2010

babyy mame novinku chodííme 🙂

michalag
3. mar 2010

danny, gratulujeeeeeeeeme 😵 😵 😵

tinakul
3. mar 2010

Miška držím palce ohladom bytíku 😉 Dany wau - gratulujeme - teda ty máš šikovného Dominika.... Cynthi začala v 12. mes. chodiť... 😉

martinadt
4. mar 2010

ahojte baby, ja len na skok 🙂 dnes mám voľno, inak nejako nič nestíham a keď večer malú ukladám tak väčšinou zaspím s ňou 😅

danny domi je šikovný 😉
miška kupujete väčší byt? 😕
Tinuš vy už ste boli na tej svadbe? 😕

tinakul
4. mar 2010

Mati ešte nieeeeeeeeeee, ideme 13.3. - ale už sa to blíži ... 😵 už som ťa zháňala, čo je s tebou??? Nič neepíšeš, však príd niekedy na fb pokecat 😉

michalag
12. mar 2010

Ahooojteeeee 😕 😕 😕

Nejako nam to tu mrzne 😕

tinka, jeeej tak zajtra uz idete na svadbu 🙂

Ako sa inak mate?

michalag
14. mar 2010

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

tinakul
17. mar 2010

Miši na svadb bolo super 😉 Sophi vydržala do pol dvanástej, potom bola už moc ospalá, lebo po obede sa mi ju nepodarilo uspať, pretože už bola moc rozrušená, kedže ako družička sa musela ísť fotiť do atelieru s nevestou a ženíchom 🤐 Teraz bola na tri dni v MŚ, ale je akási zachrípnutá, lebo na svadbe pila aj bublinkové vody, čo jej nespravilo dobre a už aj tam v noci začala pokašliavať... tak preventívne si ju nechám doma do konca týždňa... fotky som pridala na FB tak kuknite , kto ste ešte nevideli 🙂 Inak sa máme fajn, a ak nám to vyjde, chceme ísť na velkonočné sviatky na relaxačný pobyt bez detí 😉

A vy ako?? Jej Miška, však ty už v apríli máš termín!!!! 😲 to ale uletelo, a ako si na tom??? Si pamätám, že si sa bála, že sa skôr otvoríš... že ta pichalo, a teraz ako??? 😕

Maťka ty si nám zase zmizla 🙄
Dany, teba vídam sem tam na fb, takže o sebe vieme, a čo máš nové?? 😅

michalag
20. mar 2010

Ahojte 🙂

jeeej tinka tak to je super ze ste sa zabavili 🙂 ... a cudujem sa ze Sophi vydrzala byt tak dlho hore, ale zase je to nieco ine a nie kazdy den tak si to urcite aj ona vychutnavala 🙂

danny, matka vy ako?????

Ja sa mam s malou celkom fajn, len Sami mi od minuleho stvrtku pokasliaval a v pondelok som uz s nim isla k Dr. a zobrala mu vyter, ten bol nastastie dobry ale v utorok v noci mi zacal horuckovat 38,6 tak v stredu som s nim isla opat k dr. a kym sme k nej prisli tak zo zvysenej teploty uz tam mal 39,3 tak sestricka mu dala pre istotu cipok aby mu nevystupila este vyssie kym prideme domov. dokina mu uz dala ATB (ktorym sa povodne chcela vyhnut) a sirup od kaslu (Mucosolvan), teploty presli a kasel zatial mame stale rovnaky ale len dnes by mali zacat ATB ucinkovat a uz tuto noc mal aj huste sopliky ☹ , takze si to uzivame 😒 a Sami je teraz podrazdenejsi, ale ani sa mu necudujem .... a akurat teraz ked je tak vonku nadherne tak my musime trcat doma ☹ , ale hlavne nech uz sme zdravy lebo ...

martinadt
20. mar 2010

ahojte žienky, skočím aj sem napísať.. na net veľmi nechodím, sme momentálne na Slovensku 🙂 tak si užívame dovolenky 😀 ale ako tak vidím aj nám to tu stojííííííííííííííííííííí, Miška tebe sa to blíži 😝 😲

Tinka napísala som ti na facebooku 😉

dannynka
autor
23. mar 2010

noo veru stojí to tu stojííí to asi kvoli tomu facebooku 😀 😀 😀 😀 😀

tinakul
25. mar 2010

ahojte, jej no máme nové forum, supiš🙂 Mati viem, chystám sa ti odpísať, nebol čas....Miška skoré uzdravenie, ja som naposledy písala , že Sophinku niečo chytá, no klop-klop nič z toho nakoniec našťastie nebolo a prešlo to - -len zachrípnutá bola - a teraz chodí do MŠ nadalej.... však onedlho už budú velkonočné prázdniny, tak od 1.4-6.4 nepôjde do škôlky ... už sa tešíme na jar , ved už aj počko sa konečne umúdrilo....Tak zatial tolko..papa a držte sa ...

michalag
25. mar 2010

Ahojte

Tak my sme este stale chory ☹ ☹ ☹ 😒 .... v utorok som bola so Samim u dokiny ze uz dobral ATB a stale mu to neprechadza tak nas dokina poslala na krcne a tam som si posedela do 15:00 ale nastastie nas este zobrali a Sami si krasne kreslil a vymalovaval omalovavanku cely cas co sme tam boli (2,5 hodky)... z rontgenu (bol tam sam s ujom doktorom 🙂 ) dokina zistila ze Sami prekonal obojstranny zapal dutin, z ktoreho mu to preslo trosku na usi (ale nestazoval sa na bolest) a z toho mu zatekalo aj do hrdla a preto ma ten kasel taky ... a dnes ma uz dokina dorazila ked som volala pre vysledky ze mame v nose Stafylokoka 😒 ☹ 😒 , takze ideme brat dalsie ATB a buduci tyzden vo stvrtok pojdeme na kontrolny rontgen dutin ci sa to zlepsuje .... uz som z toho dost unavena, potrebujem si pomaly popripravovat , oprat pre malu veci, ale hlavne je aby sa Sami poriadne vyliecil ked uz pride Lucka nech je zdravy a nechyti to hned od neho

tinakul
25. mar 2010

Miška fúha, no to je ako naschvál ....chúďa Sami, hlavne to poriadne preliečte.. no pamätám sa , že aj ja som mala ku koncu štádia fofry so Sophi - ako na potvoru aj ona vtedy ochorela , ale do pôrodu sa vyliečila. našťastie, no furt bolo niečo... a ja som to chytala od nej - to ani do MŠ nechodila... no držím palčeky, nech to máte už za sebou... My sme teraz o.k. tak uvidíme dokedy nám to vydrží..........................

michalag
26. mar 2010

tinka, akoby naschval od vcera vecera som uz aj ja chora 😒 ☹ 😠

tinakul
29. mar 2010

☹ Miška - to je blbé v tehu, no držkaj sa moja - už aby si to mala aj ty za sebou a pridala sa k nám dvojdetným ...rýchlo sa uzdravte, držím palčeky,

My ešte dva dni škôlka a huráááááááá prázdniny až do stredy🙂 Inak neviem prečo, ale smejkovia mi nejdú.............

dannynka
autor
29. mar 2010

tinka a mne ano 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

tinakul
30. mar 2010

Dany už aj mne - som na to prišla 🙂

zuzanocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dannynka
autor
30. mar 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀