Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

zuzinka11
11. máj 2010

ano ja uz mam vecsie deti a je to pravda velke deti velke starosti ta 11 rocna ma uz tusim pubertu aj ja prajem skore uzdravenie vsetkym detickam

martinadt
11. máj 2010

Miška, srdečne a zároveň aj trošku dodatočne k Lucke blahoželáme 😵 😵 😵

michalag
11. máj 2010

Matka dakujeme 🙂 ...... a aj my dodatocne prajeme Danielke vsetko najlepsie k 3 rockom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵
Ako sa inak mate???

tinakul
12. máj 2010

Jéj Maťka však malá mala siedmeho narodky - teraz vidím. Všekto najlepšie malinkej , vela šťastia, lásky a nech maminku poslúcha...

tinakul
12. máj 2010

Zuzinka dakujeme....
A to volajako skoro má ta tvoja pubertu , hm?? Nestraš...

ppk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinadt
12. máj 2010

Miška čítala som že pôrod v poriadku 🙂 to som rada 😉 a Samkovi sa ako páči mať sestričku zatiaľ? 🙂 My sa inak máme dobre, boli sme trošku chorľavé aj jedna aj druhá, veď to poznáš, také prenášačky..

Tinka ďakujeme 😵 teda poslúchať by naozaj mohla 😀

michalag
13. máj 2010

Matka hlavne ze uz ste zdravucke 🙂

Samimu sa Lucka paci, stale by ju len hladkal a bozkaval 🙂 😵 , tak snad mu to vydrzi co najdlhsie, len obcas trosku vystraja ked mame ist napriklad z vonku domov lebo on este nechce ist a Lucka je hladna tak vtedy trosku bojujeme ale musi si zvyknut ze uz sa treba prisposobovat aj Lucke

Inak my sme zase so soplikami tam kde pre nedavnom a to mi chodil do skolky 1 tyzden, minuly tyzden v piatok boli este na kontrole u krcnej a uz bolo vsetko v poriadku no a v nedelu ho sopliky chytili opat 😒 , ale chodi do skolky, no zajtra este musi ist lebo ho nemam kde nechat ale od pondelka si ho uz nechavam a to mame ist na nozicky a do poradne ..... uz ma to zacina stvat, lebo vzdy ked sa mi vrati z kontroly od krcnej tak tam nieco lapne ☹ 😒 😠

tinakul
13. máj 2010

Miška hlavne aby to malá nechytila, lebo to by bol iný prúser.. Ja už pomaly z ničím nechodím k dr. len ked ozaj neviem o čo kráča.... lebo viem, že v čakárni vždy nejakú pliagu nachytajúúúúúúú, no ale človek ked musí, tak musííííííííí.... Držím palce, aby ste už boli fit, lebo v poslednom čase sa to aj na Samka akosi často lepíííííííííí....
Maťka krásna fotečka v profile..

michalag
13. máj 2010

tinka dakujeme 🙂 ..... tak ako som sa tesila ze Sami nebyva az tak casto chory tak teraz si to vynahradzame 😒 ☹ , ale dufam ze to nechyti malicka, to by som si asi ..... a najlepsie ze dokina mi dala aj prasok do vody na posilnenie imunity ale este sme ho nestihli ani len zacat brat a uz je opat chory

a takto nam rastie nasa princeznicka 🙂

martinadt
16. máj 2010

Tinka ďakujem 😅
Miška, Lucka je naozaj nádherná, a ináč sa čudujem že Samko je stále taký blonďáčik 😵 krásne deťúrence 😉

tinakul
21. máj 2010

ahojte. . Jej Mati na tejto fotke máš už prefarbené vlasy??? Je aktuálna???
Miška a na vás som zvedavá ako pokračujete , či sa Samimu polepšilo, alebo ako??? A malá je v poriadku??? Snád ked kojíš, tak to rýchlo nechytí....
Dany a vy??? Gabike sa už polepšilo, či ste ešte na ATB???
No my teraz o.k. Sophi zarezáva opäť v MŠ a Cynthi mi dáva zabrať domka... no teraz hajkááááá.............. už by som chcela, aby nás všetkých aj vás tie choroby obišli až do leta a potom sú prázdniny, tak snád v lete to bude už o inom..... pa zatial
A Zuzinka ty ako?? Ty už pracuješ aj??

zuzinka11
21. máj 2010

ahoj ja nepracujem som doma

dannynka
autor
23. máj 2010

ahojte.veru tinka mas pravdu choroby nech idu kade lahsie...My uz sme nastastie oki..Gabika dnes dobrala atb tak snad uz bude len lepsie uz by sme radi k vam tu zoo kuknut 🙂 miska-Samimu prajeme skore vyliecenie,veru aj my sme mali lieky na imunitu a nezda sa mi ze by nejako pomohli...

tinakul
27. máj 2010

ahojte 🙂 no Miška som ti aj zabudla pochváliť malinkú - je krásnučká a už aká velká sa mi zdá..., už aj hlavičku zdvíha??
No Dany akurát dnes išla Sophi do ZOO so škôlky, tak sa tešila - a aj počko im zatial vychádza.... No a tuším na deň detí by malo byť tu v BA všetko zadarmo , tak neviem či nie aj ZOO...
Včera mi Cynthi začala zas teplotkovať, ale nestresujem, lebo vidím, že sa tlačia očáky, a to isté bolo pri stoličkách .... len tie tri dni pretrpieť - och, nech už vylezú všetky zúbky a bude fajn... A vy čo nové??? Pííííííííšte babenky,,,,,

martinadt
6. jún 2010

čaaaute baby, ako vidím že s príchodom teplejších dní to tu utíchlo 😕 ... ale ako kukám v správach, tie povodne sú strašné 🙄 dúfam že to nikoho z vás nezasiahlo... hrozné predstaviť si tých ľudí, čo asi tak prežívajú keď ostali bez domova ☹

ako sa inak máte baby? Miška vy ste zdraví? danny a vy sa ako máte? sem tam na fb pozorujem že hráš farmu o 106 😀 Tinka a ty si sa kde nechala? 😝 písala som ti aj na fb ale asi si nebola 😠 😀 Cynthi ešte teplotkuje? 😕

michalag
7. jún 2010

Ahojte 🙂
tinka, danny ako sa mate?????? dufam ze ste vsetci zdravy 🙂
danny a co som to citala na FB v lete sa planujete stahovat 😕 ?
matka veru konecne su tieto posledne 2 dni krasne slnieckove tak to vyuzivame v plnom prude 😵
inak tie zaplavy su strasne ☹ ☹ ☹, tiez mi je velmi luto tych ludi co to zasiahlo, ale tie skody budu katastroficke 🤐 ☹, hlavne ze Grekom ideme dat eurace a teraz by potrebovali pomoc najma nasi

My sa zatial drzime a zatial sme zdravy 🙂, ale Sami bude chodit do skolky uz len tento mesiac a potom maju mesiac prazdniny, ale my nastupujeme az v septembri 😉 , no a teraz nam zatepluju a davaju nove okna v skolke tak su deti pospajane a akurat v nasej triede je 30 deti tak je to take ale uz to musime vydrzat a ked budu robit nas pavilon tak budu prazdniny takze nas to uz tak nezasiahne
Lucka sa nam uz zacina usmievat a ozivat ale uz vyzera ze sa nam upravil aj rezim ako tak 🙂, spinkava vecer od 21:00.22:00-4:00 takze sa aj vyspime a co je dobre Sami sa mi nebudi ked sa rano ohlasi na hlad 🙂
............ a teraz mame este kopec starosti s novym bytikom tak vacsinou casu travime tam raz jeden maluje potom idem ja malovat a mam to aj ako relax od deti 🙂 ..... ale vela nam pomohli aj svokrovci tieto posledne 2 tyzdne k nam chodili 2x do tyzdna a malovali, lakovali parkety len aby sme sa tam mohli co najskor prestahovat, no naozaj nam vela pomohli 🙂 a vcera tu bola pre zmenu mamina a bola s detmi a ja som pomahala Igimu rozburat staru skrinu a upratat to tam, neviem co by sme robili kebyze nemame rodicov .... este nas caka objednat nabytok a vymalovat taku malu miestnost, zarubne, kupit koberce a plany su zatial take ze 19.6. by sme sa chceli prestahovat 😵 , ale to potom budeme asi par dni bez netu takze neviem kedy sa vam ozvem najskor ale urcite to uz bude z noveho 😉
Takze mi "len" tolko 😅 😀

martinadt
11. jún 2010

tinka, kde si sa tento týždeň zabudla? 😕

tinakul
17. jún 2010

ahaaaaaaaaaaaa - ved tu som 😀 No Mati - nové vlásky ti pristanú 😵 Aj ja už musím nahodiť aktuálnejšiu foto 😎 Mňa zas nikto nespoznáva - lebo som blondína z čiernovlásky 😀 Momentálne popolavá tmavšia blond 😵

No čo máme nové??? Asi tolko, že Sophinku už mám od dnes domka z MŠ - nech si užíva leto a prázdniny s nami, Cynthi bola včera na očkovaní kiahní - tak už aj to máme z krku, zostáva len očkovanie hepatitídy - to nepovinné a koniec 😝 plateniu aj pichaniu 😝

Miška, Dany - tak ste už presťahov ané, alebo ako??? Akosi som nestihala na koňa, robila som domka poriadky, a ako každé leto, aj toto ideme prerábať 😀 Tentokrát to schytá chodba - ale asi až koncom augusta .... a chceme vypadnúť konečne k moru - ale len so Sophi. zatial...

Mati máš správičku na fb - mrkni.... Inak chystáme sa už pomaly na svadbu ....tak stále niečo 😵
Miška tak malý je už snád zdravučký konečne ha??? Tak zatial sa majte a píííííííííííšte 🤐 😀

dannynka
autor
17. jún 2010

ahojteeee 🙂

tinka este niesme prestahovani az v auguste nas to čaka ,,,,uff uz aby to bolo .....Miska sa ma tusím teraz niekedy stahovat tusim so citala na fb.... 😉

matka-noo uz tolko nefarmujem ma to prestava akosi bavit a aj casu uz malo pri tych mojích dvoch loptosoch......a Tebe sa ako darí?

tinka este taka malickost.....nieco by som s Tebou chcela snad ta zastihnem online na FB

michalag
18. jún 2010

Ahojte 🙂
tak na nas sa toho nejako sype ☹ 😒 😠 ..... ja mam od stredy teplotu 38,5 a zijem na paralene a Sami mi prisiel v stredu tiez s teplotou 38,6 a vcera ho zacalo prehanat ta Igi s nim isiel na pohotovost a vraj ma "len"nejaku virozu, no ale aj mna uz dnes zacalo 😒 ☹ a to sa zajtra stahujeme a k tomu musim este balit, no proste ked sa se.. rak poriadne a vsetko naraz 😠
neviem ako dlho budeme bez netu tak sa tu majte a hlavne nech ste zdravi 😉 🙂

arabela35
18. jún 2010

ahojte chcem sa spytat ci mate skusenosti v cestovani v lietadle s rocnym babom...o mesiac letime do uk..a mam obavy ..neviem ake su tie procesie ohladom toho na letisku dakujem vam

dannynka
autor
18. jún 2010

@ michalag- myslíme na Teba,ved ked tak písni sms alebo mozem aj ja Tebe....inak aj ja mam od dnes Atb ☹

tinakul
22. jún 2010

No ahojte babenky, nejak to tu viazne ☹ No čo zas tie choroby??? 😝 Prajem vám skoré uzdravenie všetkým, no Miši nezávidím ešte aj sťahovanie 😖
Mati na fb si spomínala, že aj vy horúčkujete, čo to??? 😕
Arabela ja nemám skúsenosti, ale kamoška teraz bola s osem mesačným a v pohode, dali mu dudel a aj pekne prespal kus cesty..... 😉
My sa chystáme v sobotu na svadbu tu v BA, potom dám vedieť ako bolo 😵

michalag
23. jún 2010

Ahojte tak sme v novom a od vcera uz mame aj net 🙂
Takze vikend bol fakt chorlavy a kedze sa mamina nemohla pozerat ako davam Lucke papat kazdych 30 minut tak nam isla kupit Nutrilon HA, ale od pondelka sme cisto len kojeny tak snad ho uz nebudeme potrebovat, dokina povadala ze ked som mla horucky tak dlho tak sa dalo cakat ze mliecka bude menej a jasne ze Lucku nemozem nechat o hlade
Tak my sme v pondelok skoncili u nasej Dr. Samimu dala silne ATB 1x/24 hodin na 5 dni kedze byva stale takto chory a dnes som volala pre vysledky a bacila nemame 🙂 a najskor sme sa dohli ze mne ziadne ATB neda ze to skusim bez nich ale vcera ma zacalo super boliet hrdlo+nadcha takze zajtra mi ide mamina pre lieky a konecne mi da potvrdit aj priplatok kedze este stale namam vybaveny ani rodicovsky, pridavky ani priplatok na Lucku 😅 .... tiez sme boli v pondelok aj s Luckou v poradni a vazime 4550g/ 56cm 🙂 , ale od dnes ma aj Lucka sopliky ☹ ☹ ☹

michalag
27. jún 2010

haloooooo kde ste vsetky ci ste stale vonku?

juuuj ako vam zavidim my sme von neboli uz ani nepamatam ☹ ...... nakoniec sme boli vo stvrtok aj s Luckou u dr. lebo mala stale sopliky a zacla pokasliavat (stekanie do hrdielka) tak nam dala nejake cierne kvapky na vytieranie nosteka a Sinupret od kasla a ak to do nejakeho tyzdna neprejde tak nam da zastupujuca dr. pravdepodobne ATB tak snad sa tomu vyhneme, ja mam tiez ATB Penicilin a uz sa tiez citim lepsie a Samimu uz je tiez lepsie ale stale ma trosku sopliky a pokasliava ale uz s nim bol tatino dnes na chvilku von lebo uz mu je doma dlho a ATB uz dobral, dufam ze mu to neuskodi 🤐 , co myslite?

tinakul
28. jún 2010

No ahoj MIši, jasnačka ja sa flákam len vonku - Sophi mám tento týždeň na prázdninách u svokrušy a Cynthi mi krásne hajká ešte stále poobede - tak mám takú menšiu zmenu teraz 😵 No my sme klop,klop zdraví, odkedy som stopla MŠ - teda už dva týždne.... To mi je lúto, že ešte stále ste choručkí, ale vieš čo?? Ked ste dobrali ATB, nemalo by vadiť že bol vonku, lebo je krásne počko - to mu nemôže podla mna uškodiť - skôr keby ešte bral ATB - sa nesmie!!! a do kolektívu ee - iba von na prechádzky ked nemá teploty 😉 Prajem skoré uzdravenie teda a aby Lucku ATB obišlo.... 🤐
Maťka a vy ste už oki??? Tuším si písala na fb, že malá teplotkuje, ozvi sa !!!!! Neodpisuješ 😢
Dany a vy ako???
No leto sa nezačalo pre niektorých šťastne, mojej kamarátky syn - vekovo ako Sophi si na ihrisku pred nami zlomil ruku ☹ a sesternička trojročná doniesla z MŠ nejakú virozu a je na infúzkach v nemocke ☹ Takže babenky tešme sa , že nie sme na tom až tak zle, a Miši ani to ATB oprotí takýmto prípadom nie je také hrozivé!
Ozaj my máme dalšiu svadbu úspešne za sebou, babenky boli poslušné.... dúfam , že tento rok už nebude svadba 😀 Tak ja idem, pomaly mi Cynthi má vstávať, ozvite sa všetky, čo a ako???

dannynka
autor
28. jún 2010

@tinakul zijeme len nestíhacky ked je pekne pocko 😀 ked bude viac casu napísem 🙂
@michalag prajeme skore uzdravenie e nech Vas chorobky z daleka obchadzauju 😉

michalag
29. jún 2010

@dannynka dakujeme snad nam pomozu lieky na imunitu budeme ich brat 6 mesiacov, najskor prvy mesiac prve tri tyzdne 4 dni a potom dalsich 5 mesiacov iba 4 dni v mesiaci

baby co vasim najmensim drobcom pomahalo na sopliky okrem casteho odsavania???? lebo vobec netusim co mozem dat Lucke kedze dnes nam rozrobene kvapky koncia exp. a zastupujucej dr. sa neviem dovolat 😒 ☹

dannynka
autor
29. jún 2010

@michalag aj my sme brali na imunitu bolo to na 3 mesiace a bralo sa to jeden tyzden v mesiaci.... 😉
a co sa tyka soplíkov,vyskusaj vincentku do nosa kvapky,ale neni som si ista ci to mozu aj take male babenka ako je Lucka,,,,a aj homeopatika na nadchu coryzalia sa volaju nam pomahaju...: 😉 ale radsej sa opytaj v lekrani