• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
autor
tak smse dve ale ja uz nebudem dlho :grinning: :grinning:
8. mar 2008 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, ja som tiez zvedava dokedy lebo som unavena ako kon a navyse ma boli hlava :unamused:
8. mar 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru ani my o tom nehovormdnes sme mali riadnu vychazku isli sme peso od nas vyprevadit babinu na opacny koniec mesta a este k tomu pesšo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspon sme sa presli :wink:
8. mar 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tomu verim , my sme boli dnes na tych nakupoch a boli sme na nohach od 8:00-13:00 a nakoniec sme domov sli busom lebo uz sme boli fakt hotovi, ale hlavne ze sme malemu kupili darcek a svetlo do kuchyne
8. mar 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska a co ste kupili?pochval sa :wink:
8. mar 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
seva modre zenske tinka je v nemosnici a dosli dobre
8. mar 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej mr ako sa mas?

no som rada ze matka v pohode dosla a co malinka ako?nehlada maminku? :astonished:
8. mar 2008 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska no krasne ste kupili,myslim ze Samkovi sa bude pacit :wink:
8. mar 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadana revala cele poobedie nvm preco ale volaco s ajej nelubilo ze vraj nvm ja som s nu nebol teraz som len dosel z prace
8. mar 2008 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
chuda malinke,a tinka isla kedy do nemocky teda o kokej?
8. mar 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mr

ja sa s vami rozlucim lebo ma boli strasne hlava :unamused: , hadam to zajtra bude lepsie a pokecame viac :wink:

majte sa a bruuu noc :slight_smile: :pensive: :pensive: :pensive:
8. mar 2008 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka sla davat spat malu o 15tej a ostala pri nej lezat esce pol hodinu aj tej sa tazko odchadzalo mno a ked sa krpana zobudila mamka tu uz nebola a ja sem jej dal jest a odviezol som ju k jednej kocke thak nvm tam ze plakala vkuse
8. mar 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miska bruuu :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:

veru ani ja tu dlho nebudem bo idem pustit mangelika k pc,tak bru nocku aj tebe mr :wink: :pensive:
8. mar 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny nedelny dnik :slight_smile: my mame oca doma tak sa venujeme :wink:
9. mar 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky co je dnes? vsetky relaxujete s rodinkami :grinning:
9. mar 2008 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
maci, ja sa snazim spravit nejake vajicko na Velku noc, ale sa mi nedari :angry:
9. mar 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cavte zeny ocuvajte mam otasku jak donutite dieta jest?
9. mar 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne nenutit :wink:
9. mar 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau matthew,
no vidím, že sa trápite :frowning2: hlavne hlavu hore - babo ked bude hladné bude papat... zatial nenút- musí si zvyknút na zmenu, že tam nie je Tinka :unamused: už je dost velká nato , že pochopila, že niečo sa stalo a jej maminka zmizla :confounded: - neboj o pár dní si zvykne na nový režim... ani výživy, ani mliečko, nič ti nechce??? :confused:
9. mar 2008 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mlieko vypila asi 50ml ve flaske co bolo a s vyzivi bolo vac na pobradniku jak zedla a je nervozna neste nic robili sme jej aj taku kasu vo vode aj tu plula von s lyzicky a dokonca ani zemiak ani jablko nestela
9. mar 2008 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak aspon že to mliečko vypila... :unamused: a vieš aj kolko zvykne vypit??? Lebo nemám prehlad kolko jej Tinka dávala :unamused:
No zemiak - ako zemiakovú kašičku ste skúšali??? :confused: Ona určite cíti neprítomnost maminky, preto tá nervozita - zrazu obrovská zmena na dieta - a dáva to poriadne najavo.. hlavne nenútit ozaj, počkat dva, tri dni - jasné , aspon toho mliečka jej viacej dávajte....alebo mäská nadrobno... niečo jest musí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. mar 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
m_matthew asi nieje hladna.Dali ste jej aj vodu alebo cajik ci nahodou nieje smadna? a place ?
inak dnes bolo tak krasne :slight_smile: ale vraj sa to ma pokazit :angry:
9. mar 2008 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau oli :wink: no ozaj bolo krásne :dizzy_face: nám malú doniesli až večer - inak sme mali relaxačný dník a poriadne som vonku sa priznám ani nebola :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dúfam, že zajtra sa to ešte nepokazíííííí :angry:
a vy ste malí aký víkendík??? :confused:

Matthew dúfam, že malá už hajinká, hm??? :confused:
9. mar 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nvm kolko vypije ked je tu tinka ale jedine co aspon trocha pila bolo to mlieko cez den s nou bola kamoska ale ze s caju tiez moc nevypila a kasu zo zemiaka sme robli ze sme jej ho uvarili a rozmixovali to tam ja ju nestem nutit ale nemoze sa jej volaco stat ked nic neste?
9. mar 2008 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neska zaspala o pol devatej ale vcera som ju hompalal v sedacke esce o pol dvanactej
9. mar 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No počkaj Matthew :confused: - a za celý den teda vypila len 50 ml mliečka??? :confused:
9. mar 2008 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ne to 50ml vypila ked sla spat tu doma a pri tej kocke ona vravela ze mala nestela pit rano nevypila skoro vobec nic mlieka to bola esce s nami a cez obed jej davali caj nvm kolko tam vypila ja sa doto bars nevyznam
9. mar 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok