• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
nejako som sa zakecala zo susedov, isla z prace, ste este tu?
13. mar 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ozaj neviete co je s moni? uz tu davno nebola? :confused:
13. mar 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem aj ja uz veru bruu..pa pa :pensive: :pensive:
13. mar 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, tak bruu noc :slight_smile:

ja tu este chvilku ostanem :slight_smile:
13. mar 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
bre ranko :grinning:
macka ako si sa bavila?daj vediet ked sa vyspis a dostanes sa sem :grinning: :grinning: :grinning: Aj ja som vcera zistila ze sa mi kamoska naj a krsna Gabiky v jednej osobe ide vydavat a ja idem jej za svetka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to uz za 2-mesiace :wink:
14. mar 2008 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf zienky nes som s dadkov ostal doma ja rano vypila 100 ml mleka a skusim uvarit mrkvu jak mi poradila jedna kocka a potom dam vedet ked bude opet spat ci jedla ak ne pojdeme s nu za doktorkou
tinka nevi o tom nesteli sme ju zatazovat vac preto sa hodim vypytovat sem :sweat_smile:
14. mar 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mr-no tak to je super ze si s nou ostal doma,a veru ani ju s tim zatial nezatazuj bo by sa este viac trapila..
a ozaj ked rano vypila mliecko nevyvraciala ho uz?tak to je super :wink: Potom daj vediet ako chutila mrkvicka,a ako tinka?ako sa ma?
14. mar 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face:
Uf Matthew čo to tu čítam, no včerajší den teda u vás nevyzeral ružovo :cry: Dneska ju sleduj, keby vracala opät, určite treba za dr. lebo bude dehydrovaná a to nesmie byt :frowning2: vtedy už dávajú infúzky... ale možno ked bude celý den s tebou - lepšie to bude znášat, ako ked si ju podávate a vymienate aj s tou kočkou, na ktorú asi moc zvyknutá nie je :unamused: Ak by bolo všetko oki, tak to bude tým a možno by pomohlo, keby si do príchodu Tinky zostal s ňou ty :unamused: :wink:

Dany no gratulujem, takže ideš za svetka??? :confused: No hurááááááááááá :dizzy_face: Tak teraz určite budeš zhánat oblečenie a Gabika bude malá družička??? :confused:
14. mar 2008 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka,ahojky veru zhanam...a Gabika no asi bude :grinning: :grinning:
14. mar 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééj, tak to bude milučkéééééé a určite sa tešíte, ved už aj počasie bude o dva mesiace pekné určite :wink:
A čo porábate v tomto lejaku??? :confused: Malá mi rýchlo zahajala - toto počasko ju uspáva, čo je dobré, lebo môžem relaxovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,

mr, pozdrav matu a dufam ze Danielka uz lepsie papa, asi je mozno lepsie ze si s nom ty :slight_smile: :wink: a mozno bude aj lepsie papat :slight_smile:

danny, tak supeeer :slight_smile:

tinka u vas prsi?
14. mar 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-no to dufam ze bude pekne slnieckovo :wink:
aj mne Gabika rychlo zahajala,boli sme dnes cvicit na loptach a GAbike sa tam mooc pacilo,tak ju to unavilo :grinning: :grinning:
ahoj miska,veru aj u nas leje neviem co budeme poobede porabat :angry:
14. mar 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je zatial zamracene ale fuci o 106 :angry: , aspon prsat by nemuselo. A rano vyzeralo tak pekne
14. mar 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru aj mi sme boli doobedu chvilku aj von,ale teraz sa pocasie strasne pokazilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No áno Miška, furt len prší - nič nové - že vraj až do utorka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka nestras :frowning2:
14. mar 2008 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany pozerám že malá bude mat pomaly rok a pol - fúha, ale to fičí čo??? :sweat_smile:
14. mar 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru ani sa nenazdam v aprili to bude :sweat_smile:
bububu Dany :grinning: :grinning: :grinning:
autor
preco bu bu bu??? :confused:
14. mar 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaaj uz mi zaplo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no vidíš, a naša mala v lete - v auguste tolko - sa mi zdá ako nedávno - akoby len pred týždnom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dany kto ti stojí na kábli??? :sweat_smile: :grinning: Snád nie Miška??? Nejak stíchla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. mar 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no veru neviem ale asi sama sebesi stojim :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alebo ze by to bolo pocasim?nech sa mozem na niekoho vyhovorit :grinning: :grinning:
14. mar 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sebesi??? :confused: No dobrééééééééééé :grinning: :grinning: sme nejaké z toho počaska asi vymlete,hm?? :grinning:
14. mar 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
vidíš obe myslíme na to isté - počko je na vine :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ty si rýchlejšia dnes ako myšlienka ee??? :sweat_smile:
14. mar 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
noo,dedukcia :grinning:

inak dnes som Gabike na nete kupila krasnu supravicku hodim fotto do albumceka len mi daj minutku kym to stiahnem s fotaka :wink:
14. mar 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok