• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
aha, už vidím :grinning: páni moji ale talent máš :wink: ja by som to nedokázala, skôr nemala trpezlovost na to :stuck_out_tongue_closed_eyes: Baby niekto tu spieva operu, dúfam, že malú nezobudíííííííííí :angry:
14. mar 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No počujte, idem trošku popratat, lebo len pred PC dnes sedím :confounded: už som závisláčka ako vy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
14. mar 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne prave pod oknami chalani kricali na plne hrdlo :angry: , mna snad porazi :angry:
autor
tin ka-vecer chodi spavat okolo 20-30 :sweat_smile:

miska krasne...jy by som uz asi nemala ttrpezlivost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tinka, vdaka, mna to bavi a je to pre mna taky relax :slight_smile: :wink:
14. mar 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky idem sa ja uz veru venovat tej mojej herecke,zda sa mi ze ma zvysenu teplotku tlaci sa jej totiz tlaci spodna 4-rka nalavo,a uz jej aj špičky trciaz nej :unamused:
tak pa pa a vecer sa tu hadam ukazem :wink:
14. mar 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocenky :grinning: thak krpec jedol vyzivu esce no nic vac
inak ked sa zobudila thak sme sli venku a ja som s nu sel k sefke thak do stredy mam volno no nadseny neboli mno ale co uz
14. mar 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mr-tak supis ze mozes byt s Didinkou doma,prajem Ti aby sa to zlepislo a aby bola matka cim skvor doma :wink:
14. mar 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky
juj ale ste tu toho popisali :wink:
mr.to je super , ze je uz lepsie
danny ako dietka ..ja v pohode akurat chrumkam oriesky :sweat_smile: :slight_smile:
baby nekukate Lyrics?
14. mar 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oli ahojky dietka v pohode,ja mam dnes ovocnicka a tusim aj ty ze? :grinning:
14. mar 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny no pchala som do seba ovocie, na obed bol zeleninovy salat a teraz tie oriesky.
zajtra bude segedin..mnam uz sa tesiiiim
inak to co je za stupida ta co vymysla tie sproste temy? :confused:
14. mar 2008 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este tu som nieco nasla.....http://detamb.szm.sk/prva.htm :slight_smile:
14. mar 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oli segedin mnam nerob chute lebo ho zajtra urobim,ja mam na plane vysmazeni hermelin :wink:
14. mar 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

to co je za blba co vymysla tie temy???? mohli by to admini zavriet :sweat_smile: :wink:
14. mar 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, trošku neskoro ale predsa kuk :wink:
Matthew supeeeeeeeeeeer , si hlavička a dostávaš odo mna pochvalu - na svoj mladý vek si ozaj starostlivý chalan a dobre si to vymyslel , že aj Danielku si zobral za šefkou- si super :wink: Držím palčeky, aby malá už nevrackala, ale kým bude len s tebou, bude to oki určite, ked aj dnes bolo... to bolo určite moc zmien naraz na nu :rolling_eyes:

Oli :grinning: aspon máš čo čítat :wink: Lyrics práve pozeráme ale na TV2 Oli :wink:
Dany ako je Gabike - už teplotky ustúpili??? :confused: O akých témach to hovoríte Miška?? :confused: No idem kuk :wink:
14. mar 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka ahojky este si tu?
14. mar 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnačka :grinning: o aké témy išlo Dany ty nevieš?? Akosi nie som v obraze - to bude tým časom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka no Gabike som dala nurofenovy sirupek a bolo fajn,ked sa napapala tak sme isli na navstevu k susedke a tam sa Gabike stal uraz chudatko,ako zliezala zo stolicky smyklo sa jej a buchla si tvaricku o stvol veru aj krvicka isla.. :frowning2:
doma som sa jej na to pozrela a chvalabohu bola to len rozrazena pera chvalabohu ,bala som sa aby to nebolo nnic vaznejsie :frowning2:
14. mar 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka chces hodim ti link :wink:
14. mar 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka bohuzial tie temy uz su vymazane... :wink:
14. mar 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och bože Dany, to znie hrozne :frowning2: no jedno sa valilo za druhým - to tak býva ked sa to valí, valí sa to :stuck_out_tongue_closed_eyes: hlavne že zúbky nevyrazila, a pera sa čoskoro zahojí - ale takéto úrazy na tváričku sú najhoršie a ten pohlad si viem živo predstavit :astonished: chúda Gabika, a teraz ti v pohode zahajkala??? :confused:

No ten link môžeš hodit - kuknem o čo išlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veru chudatko tak plakala... :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,a to som stala vedla nej a toto sa stalo :cry: :cry: :cry: :cry: ,no niekedy aj keby si o chcela neustriehnes :frowning2: .Ked sa trosku utisila teta jej ponukla cokoladku a bolo lepie,po chvilke ju to preslo a hrala sa dalej,vecer ju mangel vykupkal a zahazala v pohode chvalabohu....dufam ze uz nas taketo urazi budu obchadzat :unamused:
14. mar 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, a o čo išlo??? :confused: Nejaká fakt blbost??
14. mar 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka bol to nejaki idiot co zakladal vulgarne temy,a vulgarny mal aj nick,teraz tu povedsinou uraduje...ale kedze niektore babulky co tu ppisu sa nechaju vyprovokovat a pisu mu,niezeby si to nevsimali tak prispieva dalej,alebo sa registruje pod novym nickom kazdy den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme jediný raz takýto zažili na odrážadle minulé leto - Sophi mala pod. ako Gabika teraz rok a pol a spadla na tvár - a krv sa valila - ani som nevedela či z pier, alebo zuby :unamused: no hned som ju brala domkov, poumývala - poriadne pokukala - to jej ešte týžden krvácalo dasno, čo bolo citlivé na dotyk - mala poriadny náraz na ďasno - no naštastie zúbky ok :stuck_out_tongue_closed_eyes: odrážadlo sa predalo ihned a je pokoj :rolling_eyes: klop,klop odvtedy nič vážne :wink: a nech nas to aj obchádza :slight_smile:
14. mar 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, ja som si to ani nevšimla - mám asi oči na MK len pre pokec a vás :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
14. mar 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka veru,niekedy je aj odrazadlo nebezpecna vec ako pises :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ozaj nemas nejake slavnostne satky po Sophinke?
14. mar 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dany mám vela slávnostných, ale ešte nepredávam, lebo plánujeme druhé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2008 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
skoda lebo nieco zhanam pre Gabiku a na nete som zatial nic nenasla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
si tu este tinka?ci bude teraz pre zmenu moj monolog :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2008 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok