• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
danny, ani ja som nenašla, kam Martin písal, že sa vráti Maťka v stredu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Sme dve na jedného...
:wink: :wink:
15. mar 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: totoe spriahnutie na chlapa ci co? tak sory ak sa mi to snivalo :grinning: :grinning:
15. mar 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :dizzy_face: Matthew a to je už isté tá streda??? :confused: Ja si pamätám, že si to už spomínal - si ta zastanem :grinning: Tak to je supiš, už sa na ňu teším aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dany tak ty takto vyvádzaš??? :confused:
15. mar 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinakul no diki :grinning: :grinning: :grinning: aspon volaado :grinning: a jj je to iste :wink:
15. mar 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martin, to ej asi z toho kolísania do polnoci... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale jasom to fakt nenašla... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
A je s Maťkou všetko OK?
15. mar 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huráááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no inak som rada, že si nás poslúchol a zostal s Danielkou - to určite zabralo a preto sa pozbierala, nemyslíš??? :confused:
15. mar 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula ja ani nvm ci som to pisal sa mi zdalo ze hej ale som asi namesacny uz :grinning: ale neska dadka zaspala skor mno a tinka ked som s nu volal bola trosku mimo mava volajake silne lieky ale apson sa vyspi konecne
15. mar 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chúda Tinuš, snád sa už vylieči, a už nebude musiet na debilné vyšetrenia :unamused: :angry:
Inak sme si čítali teraz vtipy a rehoceme sa tu s mužíkom na tebe matthew- dobrééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monki teba si určite kukneme v tv ... už sa teším - neviem si ta predstavit a takto aspon uvidím na živo s kým mám tu česť na pokeci :wink: inak čo máš nové??
15. mar 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som tam písala vtip, ale martin ma tromfol... :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
tinakul mam ich plno v mailoch tak take vyberam :grinning: :grinning: :grinning: ja sa vecne na nich rehocem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sak potom vas tu bude obveselovat tinka nak je po mne volajaka spomienka :grinning: :grinning: :grinning:
ahojte :slight_smile: ,
mr, to je super ze Matku uz v stredu pustia domov, uz sa tesime :slight_smile:
15. mar 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka,všetko po starom...
15. mar 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula nehnevaj sa :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2008 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mr veru asi sa ti snivalo :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je sprisahanie proti ženám... :grinning: :grinning: :grinning:
jake sprisahanie proti zenam? :grinning: :grinning: :grinning: sak som tu asi jediny chlap :grinning: :grinning: :grinning: dpc mam tu haaaaaaaaarem som pysny :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka-no nevyuzito to,ked ma mama zavolala na damsku jazdu tak som isla :grinning: :grinning: :grinning:
moni miska ahojte :grinning:

ja som akurat mangelicka dostrihala masinkou tak mam volnu dalsiu polhodinku za compom :grinning: :grinning:
aha takže po starom a čo detičky Monki sú zdravučké už dúfam :confused: či nie ty si písala, že boli choré??

Miška čauki :wink: ako??
Matthew no dobré ty máš teda maily - je to niekedy fakt relax po utahanom dni - :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a dovolenku máš až do stredy či ako si to písal?? :confused:
tinka, super :wink: :slight_smile:
a vy???

danny, ako vcera?
15. mar 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, malá mala hnačku, ale už je v pohode...
Danny, tak si sa aspoň trošku odreagovala...
15. mar 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dannynka zobor nohe na plecia a pod svajsnut aj mna :grinning: :grinning: :grinning:

tinakul dovolenku mam kym tinka nedojde uvidim ci s nu ostanem esce stredu no vac sa mi dat nebude
15. mar 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si plne užívaš materskú dovču za nu matthew ee??? :confused: :sweat_smile: A povedz úprimne, je to tažká práca byt celý den s dietatom??? :confused: :grinning:

čauko dany - fíha kaderníčka jedna :grinning: prídem aj ja :wink:

monki tak je to ok. A malý chodí do škôlky??? U nás vraj ovčie kiahne boli rozšírenééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Miška mi dobre tiež :slight_smile: hlavne počko bolo krásne , tak sme využili a kvetinárka dala na trhu malej bahniatka :dizzy_face:
15. mar 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ja som to tvrdil uzdavno ze neje len taka sranda starat sa o mimino :grinning: :grinning: :grinning: a mam dost po dvoch dnoch co nespala som mrte unaveny aj ja :grinning: :grinning: dal som si kafe :grinning: :grinning: este ze nedojcim :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2008 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matthew :grinning: ešte aby si kojil :grinning: :grinning: No takže uznávaš že momentálne máme my maminky najtažšie povolanie a tipujem že tak skoro sa oteckom netúžiš stat čo??? :sweat_smile:
Inak sa tu chichoceme na tej nutele :grinning: :grinning: :grinning: normálny záchvat smiechu , aby sme malú nezobudili :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinakul s tymi oteckami ma tu uz raz gdosi strasil :grinning: :grinning: :grinning: dajte mi s tatkom pokoja :grinning: :grinning: som mlady krasny v najlepsom veku nestem mat babo teda mam jedno ato mi staci :grinning: :grinning: s tym budem lakat zeny a nic vaznejsie nestem :grinning: :grinning: :grinning:

ten vtip s nutelou ymslis tie deti? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie deti som myslela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
oooooooo, mladý , krásny, bezdetný......... no však ja nestraším - máš ešte určite čas :wink: Ja mám takú zásadu, že podla mna má chlap čas až do 30 rokov - potom by sa mohol ženit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: a kolko že to máš rôčkov ak to nie je tajné mr??? :confused: :grinning:
15. mar 2008 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sladkych 20 som o rok starsi od tinky :grinning: :grinning:

ja deti mat nebudem do 28 stem umret :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2008 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka,mr-ved dobehnite zajtra vy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

miska bolo super,som sia veru odreagovala,domov som dosla sice uz okolo 2-hej ale aj to staci,ale rano mi Gabika sparavila budika uz o 7-mej tak tu dns asi dlho nebudem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok