Pokec pre mamičky III.

Sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😃 😃 😃 😃
monkula
15. mar 2008
danny, ani ja som nenašla, kam Martin písal, že sa vráti Maťka v stredu 😃 😃 😃 😃 😃 Sme dve na jedného...
😉 😉
mr_matthew
15. mar 2008
😃 😃 😃 😃 totoe spriahnutie na chlapa ci co? tak sory ak sa mi to snivalo 😃 😃
tinakul
15. mar 2008
ahojte x-) Matthew a to je už isté tá streda??? =-) Ja si pamätám, že si to už spomínal - si ta zastanem 😃 Tak to je supiš, už sa na ňu teším aj ja :-p
Dany tak ty takto vyvádzaš??? =-)
mr_matthew
15. mar 2008
tinakul no diki 😃 😃 😃 aspon volaado 😃 a jj je to iste 😉
monkula
15. mar 2008
Martin, to ej asi z toho kolísania do polnoci... 😃 😃 😃 😃
Ale jasom to fakt nenašla... :-N :-N :-N
A je s Maťkou všetko OK?
tinakul
15. mar 2008
huráááááá x-) x-) x-) no inak som rada, že si nás poslúchol a zostal s Danielkou - to určite zabralo a preto sa pozbierala, nemyslíš??? =-)
mr_matthew
15. mar 2008
monkula ja ani nvm ci som to pisal sa mi zdalo ze hej ale som asi namesacny uz 😃 ale neska dadka zaspala skor mno a tinka ked som s nu volal bola trosku mimo mava volajake silne lieky ale apson sa vyspi konecne
tinakul
15. mar 2008
chúda Tinuš, snád sa už vylieči, a už nebude musiet na debilné vyšetrenia :-| ]-(
Inak sme si čítali teraz vtipy a rehoceme sa tu s mužíkom na tebe matthew- dobrééééééééééé 😃 😃 😃 😃
tinakul
15. mar 2008
Monki teba si určite kukneme v tv ... už sa teším - neviem si ta predstavit a takto aspon uvidím na živo s kým mám tu česť na pokeci 😉 inak čo máš nové??
monkula
15. mar 2008
Aj ja som tam písala vtip, ale martin ma tromfol... ]-( ]-( ]-( 😃 😃 😃
mr_matthew
15. mar 2008
tinakul mam ich plno v mailoch tak take vyberam 😃 😃 😃 ja sa vecne na nich rehocem :-p
sak potom vas tu bude obveselovat tinka nak je po mne volajaka spomienka 😃 😃 😃
michalag
15. mar 2008
ahojte 🙂 ,
mr, to je super ze Matku uz v stredu pustia domov, uz sa tesime 🙂
monkula
15. mar 2008
Tinka,všetko po starom...
mr_matthew
15. mar 2008
monkula nehnevaj sa 😃 😃 😃
dannynkaautor
15. mar 2008
mr veru asi sa ti snivalo 😃 😃 😃
monkula
15. mar 2008
To je sprisahanie proti ženám... 😃 😃 😃
mr_matthew
15. mar 2008
jake sprisahanie proti zenam? 😃 😃 😃 sak som tu asi jediny chlap 😃 😃 😃 dpc mam tu haaaaaaaaarem som pysny 😃 😃 😃
monkula
15. mar 2008
😃 😃 😃
dannynkaautor
15. mar 2008
tinka-no nevyuzito to,ked ma mama zavolala na damsku jazdu tak som isla 😃 😃 😃
moni miska ahojte 😃

ja som akurat mangelicka dostrihala masinkou tak mam volnu dalsiu polhodinku za compom 😃 😃
tinakul
15. mar 2008
aha takže po starom a čo detičky Monki sú zdravučké už dúfam =-) či nie ty si písala, že boli choré??

Miška čauki 😉 ako??
Matthew no dobré ty máš teda maily - je to niekedy fakt relax po utahanom dni - :-p 😃 a dovolenku máš až do stredy či ako si to písal?? =-)
michalag
15. mar 2008
tinka, super 😉 🙂
a vy???

danny, ako vcera?
monkula
15. mar 2008
Hej, malá mala hnačku, ale už je v pohode...
Danny, tak si sa aspoň trošku odreagovala...
mr_matthew
15. mar 2008
dannynka zobor nohe na plecia a pod svajsnut aj mna 😃 😃 😃

tinakul dovolenku mam kym tinka nedojde uvidim ci s nu ostanem esce stredu no vac sa mi dat nebude
tinakul
15. mar 2008
tak si plne užívaš materskú dovču za nu matthew ee??? =-) :-N A povedz úprimne, je to tažká práca byt celý den s dietatom??? =-) 😃

čauko dany - fíha kaderníčka jedna 😃 prídem aj ja 😉

monki tak je to ok. A malý chodí do škôlky??? U nás vraj ovčie kiahne boli rozšírenééé :-p
Miška mi dobre tiež 🙂 hlavne počko bolo krásne , tak sme využili a kvetinárka dala na trhu malej bahniatka x-)
mr_matthew
15. mar 2008
ta ja som to tvrdil uzdavno ze neje len taka sranda starat sa o mimino 😃 😃 😃 a mam dost po dvoch dnoch co nespala som mrte unaveny aj ja 😃 😃 dal som si kafe 😃 😃 este ze nedojcim 😃 😃 😃
tinakul
15. mar 2008
matthew 😃 ešte aby si kojil 😃 😃 No takže uznávaš že momentálne máme my maminky najtažšie povolanie a tipujem že tak skoro sa oteckom netúžiš stat čo??? :-N
Inak sa tu chichoceme na tej nutele 😃 😃 😃 normálny záchvat smiechu , aby sme malú nezobudili 😃 :-p
mr_matthew
15. mar 2008
tinakul s tymi oteckami ma tu uz raz gdosi strasil 😃 😃 😃 dajte mi s tatkom pokoja 😃 😃 som mlady krasny v najlepsom veku nestem mat babo teda mam jedno ato mi staci 😃 😃 s tym budem lakat zeny a nic vaznejsie nestem 😃 😃 😃

ten vtip s nutelou ymslis tie deti? 😃 😃 😃 😃
tinakul
15. mar 2008
tie deti som myslela 😃 😃 😃 😃
oooooooo, mladý , krásny, bezdetný......... no však ja nestraším - máš ešte určite čas 😉 Ja mám takú zásadu, že podla mna má chlap čas až do 30 rokov - potom by sa mohol ženit :-p 😉 a kolko že to máš rôčkov ak to nie je tajné mr??? =-) 😃
mr_matthew
15. mar 2008
sladkych 20 som o rok starsi od tinky 😃 😃

ja deti mat nebudem do 28 stem umret 😃 😃 😃
dannynkaautor
15. mar 2008
tinka,mr-ved dobehnite zajtra vy 😃 😃 😃 😃

miska bolo super,som sia veru odreagovala,domov som dosla sice uz okolo 2-hej ale aj to staci,ale rano mi Gabika sparavila budika uz o 7-mej tak tu dns asi dlho nebudem :-p

Začni písať odpoveď...

Odošli