• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
matthew tak to by som sa červeňala od hanby ako tvoja mamina :sunglasses: a ten Lucasko je ten, na ktorého Tinka dáva pozor??? STrašne zlatý chlapček :wink:
No ale v novinách píšu k receptíkom všade kolko sa to pečie a na kolko to je :frowning2: to zdemolujem kuchynu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja taká skúsená nie som - varím iba druhý rok - predtým iba reštiky sme vymetali :grinning:
19. mar 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo si si ako navaril??? :confused: :sweat_smile: No len tu pekne zostan - si to aj zješ :grinning: :grinning: z čoho sa chceš vyvliect??? :confused: :grinning:
19. mar 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: preco sak taky zlatucky chlapcek? :grinning: :grinning: :grinning: nestela by si? :grinning: :grinning: :grinning: jj ten lucas tu prebyva par dni v tyzdni :wink: cert maly :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: ze iba druhy rok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si teda cislo :grinning: :grinning: sak sa kukni volade na nete jak sa pecie strudla dockaj kuknem aj ja ci dade nepisu :grinning:
19. mar 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://receptar.wanda.atlas.sk/sladkosti/40411/
hla tu pecu Pečieme pri teplote 200 stupňov Celzia 15 až 20 minút.
19. mar 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matthew tak kukaj - ale však ty to nevieš, ked si v tej kuchyni??? :confused: :grinning: Ja ozaj nemám šajnu - tých jablčiek bude škoda, ale čo jablčiek - ale kuchyni :confounded:
No Tinka písala že je náhodou dobrý ten Lucasco... tak teda??? :confused: Nevyzerá na čerta :grinning:
19. mar 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééééééj matthew díky - ako správny šéfkuchár si to vyriešil za mňa :dizzy_face: ked sa mi malá zobudí, budeme piect o dušu :grinning: :sunglasses:
19. mar 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu su asi ine pece jak mas doma ty :grinning: :grinning: :grinning: ale vac jak tych 20minut to ozaj nepec lebo zhori :grinning: :grinning: :grinning:
lucas je dobry asi ked je s tinkou :grinning: :grinning: ale ja ho vim rozcertit :sunglasses:
19. mar 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde si zase,?? :confused:
neze aj malu upeces :grinning: :grinning: :grinning:
Ja nemám pec :grinning: ja mám rúru víš?? :sweat_smile: A u vás sú aké pece??? :confused: No ja to nechám pre istotu pol hodku, alebo budem kukat každých pät minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj tak sa chystáme na jar prerábat kuchynu, takže môžem doriadit :rolling_eyes:
19. mar 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okis Martinka ja ta teraz budem muset opustit dadusik je uz vzhuru :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem ju skusit dat najest a pojdem venku kym sviti slniecko :wink: nak poobzera okolia trochen a vyzreme mamku :slight_smile: prajem pekny zvysok dna a budem sa modlit aby sa ta strudla podarila :grinning: :grinning: :grinning: lebo zase len ja dostanem :grinning:
19. mar 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matthew :grinning: zase ne som taká lavá neboj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: idem ozaj miešat, lebo naozaj tu niečo vybuchne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nemas ty nahodov 17????? :grinning: :grinning: :grinning: len aby si ju nemusela prerabat zajtra alebo rovno cely byt :grinning: :grinning: :grinning: ale racej si to kukaj :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tu je velka pec v kuchyni fuknes tam aj 5 plechov :grinning: :grinning: :grinning:
okej faktom uz letim lebo dadka sa stazuje volaco a ja kkt jej zas nerozumim :grinning: :grinning: :grinning: cuuuus bejby
19. mar 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pááááááá, bežkaj a pozdrav Tinku, že ju čakám :wink:
19. mar 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka este som tu :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mala este spinka a ja nemam co narobote :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však som sa aj čudovala, že si hned zdrhla- ja varím , tak nemôžem íst hajat :unamused:
19. mar 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no zdrhla lebo som mala kamosku na skype a nestihala som :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čo vela detičiek bolo v čakárni alebo ako??? :confused: A teraz ti malá hajká??? :confused:
19. mar 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ohladne siat pre mna a Gabiku na spominanu svadbu :wink:
19. mar 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo dobrého ste mali na obed??? Ked už tu máme opät tému rozbehnutú o jedlách??? :grinning:
19. mar 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka ano vela deticiek bolo,a navyse prichadzalli aj mamicky s malinkymy detickami este v perinkach a u nasho dr je to tak ze deti do roka maju prednost,aj ja som to vyuzivala ked bola Gabika mensia :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka no obed vcerajsiu spominanu cinu,a Gabike moooc chutila za plny tanier zjedla,a ja som mala to iste ale bez ryze iba s jednym tmavym rockom kedze dietujem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

a ano Gabika este spinka,dnes zaspala neskoro,az o 13-40 asi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeej monolog :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ako vtedy to určite dobre padlo, ale teraz to už nie je bohviečo, ked musíš čakat :rolling_eyes: No a malá má ešte teplotky, alebo ako sa to prejavuje??? :confused:
19. mar 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudáčik malý, musela sa riadne vyšťavit a kedy máte íst na kontrolu??? :confused:
Dany monolog aj mne sa občas zadarííííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je to tu :grinning:
19. mar 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no Gabika uz mala asi od soboty nedele teplotky ale myslela ze to budu zubky,ale ked to stale neprechadzalo tak som dnes skocila k dr,a veru dobre ze som sla...... :wink:
no prejavuje sa to aj tak ze je nepokojna,umrcana,a v noci nepokojne spinka :stuck_out_tongue_closed_eyes: sa prevaluje a pyta sa k nam do postele a to vzdy dopadne tak ze prinajmensom mam jej nohy na hlave :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

uz sme hore ale muzik isiel za nou a mu tam vyprava volaco....ale skoda ze nemame slovnik na prekladanie :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka na kontrolu uvidime,dr povedal 5-dni brat lieky a podla toho,ked sa jej viditelne polepsi tak na kontrolu nemusime :wink:
19. mar 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka veru monolog budem mat teraz aj ja :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok