• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
neska je tu pekne celkom slnko sviiiiiiiici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nechodim casto na board bol som asi 5x ked sa podarilo cez volno vybehnut aj tinku sa mi podarilo vytahnut jak je doma?
19. mar 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem pomiesat, počkaj :wink:
19. mar 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno sak racej var neze daco zhori :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. mar 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Však píšem ne??? Snežilo aj svietilo slniečko naraz - taký bláznivý apríl akoby :rolling_eyes: a ochvílku tu bude jarná únava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ešte že ideme budúci týžden na relaxačný pobyt - by ma už porazilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. mar 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj syna berete? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
19. mar 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Som počula že vieš dobre boardovat :wink: a ja cem, ale tu len na blate sa dáááááá :grinning:
Len sa o mna neboj, mám to pod kontrolou :grinning:
19. mar 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
avojte,tu to zije :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: dobre? nvm neposudzujem to :grinning: :grinning: :grinning: stel som ist tento rok na sutaz SKOC SY na donovaloch ale zrusili to :grinning: :grinning: :grinning: som rad lebo by sa mi aj atk nedalo koli robote
Matthew no 20 ročného syna by som ťažko mohla mat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ale rozmyslím si to - a vieš po česky dobre??? :confused: :grinning:
mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nebud peeeeeeeeeees :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: budeme sa hrat ze mam peeeeeeeeeeeeeeeeeeeet :grinning:
19. mar 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Dany meškáš, čauki - som ta čakala, malá hajá??? :confused:
Fúha, žeby som mala nového inštruktora??? :confused:
autor
nestiham vas citat len vam chcem napisat ze sme boli u dr a Gabika ma atb,dr povedal ze ma zacinajucu anginu tak sa teraz budeme pekne doma lieckat :unamused:
peeeeeeeeeeeeet??? A to už ako??? :confused: :rolling_eyes: :grinning:
19. mar 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
och dany to mi je lúto :frowning2: tak skoré uzdravenie Gabike malej - tak dobre že si nakoniec s ňou išla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale sa mi zdá že raz ste už túto chorobu prekonali, ee??? :confused:
19. mar 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak dojdi so strudlov a potom by to slo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jasne peeeeeeeeet sak coby ne nevypadam? :grinning:
danka tak sa liecte pekne
Matthew bože spííííííííííííííííííííííííššš??? :sweat_smile:
zase provokujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees?????????? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
19. mar 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pozrem sa dočkaj - do albumíku tvojho :wink: dám vediet :grinning:
19. mar 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasel som ten recept vo vetrovke dockaj idem ti ho napisat senorita neze mi zas napises ci spim lebo bude bitka :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka my sme sa vratili od dr az okolo 13-nastej,som hromzila ako :angry: ,sme si pockali u dr vyse 1,5-h a potom nas este po ceste domov chytila zapcha,pokazene auto v jednom pruhu a to bola zapcha cez polku mesta... :confounded: :angry:
19. mar 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a vyhováraš sa Matthew na Danielku že tam hajá :angry: Ked sa chce , vvšetko sa nájde :grinning:
19. mar 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30dkg margarinu 20dk cukru 1 vanilka 1 prasok do peciva 2 vajca 0.5kg muky hladkej vsecko zmiesis do kopy vyvalkas ale ne tenko das tam jablka cukor vanilku skoricu podla chuti a das piest :wink:
19. mar 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože dany, tolko smoly - to čo :angry: no by ma porazilo - a prečo tak dlho ste čakali u dr?? To tolko detičiek je chorých???
19. mar 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak sa tu zatial majte idem si obriadit kuchynu a mangela :grinning: :grinning: :grinning:

pa pa vecer :wink:
30dkg margarinu
20dk cukru
1 vanilka
1 prasok do peciva
2 vajca
0.5kg muky hladkej
vsecko zmiesis do kopy vyvalkas ale ne tenko
das tam jablka cukor vanilku skoricu podla chuti a das piest

tak viditelnejsie
ale sak som si bol hladat cigarety sak som tam mal plno papierikov po vreckach tak som aj to nasel :grinning: :grinning: :grinning: opravdu som si myslel ze to mam v rifliach :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dany nechod ešte - však teraz si iba prišla :confounded:

no matthew - dobréééééé a kolko sa to pečie a na akom stupni v elektr. trúbe??? :confused:

Inak tú druhú foto máš ako z reklamy :wink: no neviem či by som ta brala ako syna, to len kočky od teba odhánat by sme museli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka ja nvm :grinning: :grinning: pec to jak ked peces kolac aby ti to nezhorelo :grinning: :grinning: :grinning: ja truby nenastavujem :grinning: :grinning: :grinning:
reklama na co? :grinning: :grinning: na cumel? :grinning: sak by som chodil zobrat daco ne? :grinning: by mi kazdy volaco dal :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matthew no ten druhý napísaný receptík vyzerá lepšie - musím ta opät pochválit :grinning: no akurát margarin nemám domka :unamused: ale neva, dokúpime :wink: dúfam že to bude dobré, lebo bude zle s tebou :grinning:
19. mar 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dpc to som si zas navaril :grinning: :grinning: ale ked to zoberem z tej lepsej strany ze od neska vecera ci zajtra tu bude tinka ne ja tak ja sa z toho vyvleciem :grinning: :grinning: :grinning:
19. mar 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok