Pokec pre mamičky III.

Sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😃 😃 😃 😃
mr_matthew
19. mar 2008
neska je tu pekne celkom slnko sviiiiiiiici :-p :-p :-p :-p nechodim casto na board bol som asi 5x ked sa podarilo cez volno vybehnut aj tinku sa mi podarilo vytahnut jak je doma?
tinakul
19. mar 2008
Idem pomiesat, počkaj 😉
mr_matthew
19. mar 2008
mno sak racej var neze daco zhori :-p 😃
tinakul
19. mar 2008
Však píšem ne??? Snežilo aj svietilo slniečko naraz - taký bláznivý apríl akoby 8-( a ochvílku tu bude jarná únava :-p :-p ešte že ideme budúci týžden na relaxačný pobyt - by ma už porazilo :-p
mr_matthew
19. mar 2008
aj syna berete? 😃 😃 😃 😃 😃 prosiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim
tinakul
19. mar 2008
Som počula že vieš dobre boardovat 😉 a ja cem, ale tu len na blate sa dáááááá 😃
Len sa o mna neboj, mám to pod kontrolou 😃
dannynkaautor
19. mar 2008
avojte,tu to zije 😃 😃
mr_matthew
19. mar 2008
😃 😃 😃 dobre? nvm neposudzujem to 😃 😃 😃 stel som ist tento rok na sutaz SKOC SY na donovaloch ale zrusili to 😃 😃 😃 som rad lebo by sa mi aj atk nedalo koli robote
tinakul
19. mar 2008
Matthew no 20 ročného syna by som ťažko mohla mat :-p 😃 ale rozmyslím si to - a vieš po česky dobre??? =-) 😃
mr_matthew
19. mar 2008
mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii nebud peeeeeeeeeees :-o :-o :-o :-o budeme sa hrat ze mam peeeeeeeeeeeeeeeeeeeet 😃
tinakul
19. mar 2008
No Dany meškáš, čauki - som ta čakala, malá hajá??? =-)
Fúha, žeby som mala nového inštruktora??? =-)
dannynkaautor
19. mar 2008
nestiham vas citat len vam chcem napisat ze sme boli u dr a Gabika ma atb,dr povedal ze ma zacinajucu anginu tak sa teraz budeme pekne doma lieckat :-|
tinakul
19. mar 2008
peeeeeeeeeeeeet??? A to už ako??? =-) 8-( 😃
tinakul
19. mar 2008
och dany to mi je lúto 😞 tak skoré uzdravenie Gabike malej - tak dobre že si nakoniec s ňou išla :-p ale sa mi zdá že raz ste už túto chorobu prekonali, ee??? =-)
mr_matthew
19. mar 2008
sak dojdi so strudlov a potom by to slo 😃 😃 😃 😃 a jasne peeeeeeeeet sak coby ne nevypadam? 😃
danka tak sa liecte pekne
tinakul
19. mar 2008
Matthew bože spííííííííííííííííííííííííššš??? :-N
mr_matthew
19. mar 2008
zase provokujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees?????????? ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
tinakul
19. mar 2008
no pozrem sa dočkaj - do albumíku tvojho 😉 dám vediet 😃
mr_matthew
19. mar 2008
nasel som ten recept vo vetrovke dockaj idem ti ho napisat senorita neze mi zas napises ci spim lebo bude bitka ]-( ]-( ]-( 😃 😃
dannynkaautor
19. mar 2008
tinka my sme sa vratili od dr az okolo 13-nastej,som hromzila ako ]-( ,sme si pockali u dr vyse 1,5-h a potom nas este po ceste domov chytila zapcha,pokazene auto v jednom pruhu a to bola zapcha cez polku mesta... :-S ]-(
tinakul
19. mar 2008
no a vyhováraš sa Matthew na Danielku že tam hajá ]-( Ked sa chce , vvšetko sa nájde 😃
mr_matthew
19. mar 2008
30dkg margarinu 20dk cukru 1 vanilka 1 prasok do peciva 2 vajca 0.5kg muky hladkej vsecko zmiesis do kopy vyvalkas ale ne tenko das tam jablka cukor vanilku skoricu podla chuti a das piest 😉
tinakul
19. mar 2008
bože dany, tolko smoly - to čo ]-( no by ma porazilo - a prečo tak dlho ste čakali u dr?? To tolko detičiek je chorých???
dannynkaautor
19. mar 2008
tak sa tu zatial majte idem si obriadit kuchynu a mangela 😃 😃 😃

pa pa vecer 😉
mr_matthew
19. mar 2008
30dkg margarinu
20dk cukru
1 vanilka
1 prasok do peciva
2 vajca
0.5kg muky hladkej
vsecko zmiesis do kopy vyvalkas ale ne tenko
das tam jablka cukor vanilku skoricu podla chuti a das piest

tak viditelnejsie
mr_matthew
19. mar 2008
ale sak som si bol hladat cigarety sak som tam mal plno papierikov po vreckach tak som aj to nasel 😃 😃 😃 opravdu som si myslel ze to mam v rifliach 😃 😃 😃
tinakul
19. mar 2008
dany nechod ešte - však teraz si iba prišla :-S

no matthew - dobréééééé a kolko sa to pečie a na akom stupni v elektr. trúbe??? =-)

Inak tú druhú foto máš ako z reklamy 😉 no neviem či by som ta brala ako syna, to len kočky od teba odhánat by sme museli :-p 😃 😃 😃
mr_matthew
19. mar 2008
martinka ja nvm 😃 😃 pec to jak ked peces kolac aby ti to nezhorelo 😃 😃 😃 ja truby nenastavujem 😃 😃 😃
reklama na co? 😃 😃 na cumel? 😃 sak by som chodil zobrat daco ne? 😃 by mi kazdy volaco dal 😃 😃
tinakul
19. mar 2008
Matthew no ten druhý napísaný receptík vyzerá lepšie - musím ta opät pochválit 😃 no akurát margarin nemám domka :-| ale neva, dokúpime 😉 dúfam že to bude dobré, lebo bude zle s tebou 😃
mr_matthew
19. mar 2008
😃 😃 😃 😃 dpc to som si zas navaril 😃 😃 ale ked to zoberem z tej lepsej strany ze od neska vecera ci zajtra tu bude tinka ne ja tak ja sa z toho vyvleciem 😃 😃 😃