• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
autor
matka svadba je az 10-maja,a satecky ideme dnes pozerat :wink: o 14-tej sa mame stretnut v meste,tak musim uz ja koncit lebo musim dat Gabike papat a dat ju spinkat,aby som mohla ist :wink: Gabiku bude medzitym strazit babina kym pride tato s prace.Ak sa mi bude vecer dat tak sa ukazem.
pa pa a pekny dnik :wink:
20. mar 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre tak prajem krásny dník a kúpte niečo pekné :wink:
snáď sa večer stavím aj ja uvidím ako mi bude, pa pááá
20. mar 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No moja až teraz zahajkala :unamused: Nechcelo sa jej dnes akosi herečke :frowning2: No asi som vás zase nezastihla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Matulíííííííííííííííííííííííííííííík vitaj - no zase sme sa obišli do šlaka :angry: no nič , máš aspon IP - ja sa tu ukážem až v pondelok možno :rolling_eyes:
Dany tak preto si tu nebola mojko - no ale ked už na fit lopte skáče, snád také zlé to nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mati no budeš mat čo čítat, sa možno aj nasmeješ :grinning: :grinning:
20. mar 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinuškaaaaa tu sooom :dizzy_face: čakám ťa :sunglasses:
20. mar 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojček cmuk :dizzy_face: :dizzy_face: ostan, nie že mi odídeš :slight_smile:
20. mar 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nikam ešte nejdem kým maličká nevstane :dizzy_face: teraz som len tvoja :slight_smile:
20. mar 2008 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som si myslela, že tu už nie si, no a písala som aj v skratke Maťkovi, lebo mi tu robil zábavu :grinning: :grinning: Dostala som aj IP, ale radšej si takto pokecám s tebou konečne :wink: Danielka hajká ecce??? :confused:
20. mar 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no supiš, inak ak si dobre pamätám chcela si mat presne tolkoto kíl ??? Ale nerozumiem tomu, tam ti nič nedávali papkat?? To je akosi vela chudnutia za tak krátku dobu :confounded:
20. mar 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si tu ešte Mati??? :confused:
20. mar 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka tu som tu :wink: jedlo mi nosili na izbu ale nejako som nemala chuť ledva som za deň niečo vypila a trochu ma aspoň do toho nútili
a čo také tu Maťko robil? :slight_smile: pridružil sa sem? :dizzy_face:
20. mar 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danielka ešte spinká :dizzy_face: len som zvedavá ako dlho ešte, ako som spomínala chcem skočiť vonku trošku musím začať chodiť lebo sa cítim moc preležaná
20. mar 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy kedy odchádzate? keď sa Sophinka zobudí? :confused:
20. mar 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooooo musíš si to prečítat - sme si robili srandy - ale nuda nebola :grinning: že ho zdravím :grinning:
No chúdatko moje, je to trošku kruté a určite si zoslabená, ja som len rodila v nemocnici, no potom som bola paf a je na to zlé spomínat - ale postupne prechádzkami sa to určite zlepší :wink: A od začiatku až po koniec si bola sama na izbe??? :confused:
20. mar 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No my odchádzame Tinka až okolo piatej, ked Robino skončí v práci, vieš??? :confused: Ale malá sa už teší, aj pobalené sme a aj štrudlu neseme- tú čo Maťko poradil recept :grinning:
20. mar 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No chodit by si mala teda postupne začat , čím skôr tým lepšie - však to máš asi ako po pôrode, ee??? :confused: Dúfam, že to už nebudeš musiet absolvovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
20. mar 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som rada že vám sem chodil robiť srandičky :dizzy_face: ak bude čas prečítam len ktovie kedy :sweat_smile: :sweat_smile:
bola som sama od začiatku, dajú sa tu vybaviť nadštandardné izby v podstate máš tam sama posteľ skriňu je tam telka kreslo a osobitné wc takže som bola tam
20. mar 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha, takže ste si zaplatili nadštandard??? :confused: No ale to si mala asi lepšie, len či ti nebolo o to viac smutno samej :pensive: :pensive: A ked šli infuzky si vedela spat??? A ako to bolo s wc??? :confused:
20. mar 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neboj prečítaš - ja ti to dokonca odporúčam :wink:
A to si aj tv pozerala??? :confused: Tak si mala aj trošku relaxu aspon, ee?? :confused: :wink:
20. mar 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže čakáte na ocinka :slight_smile: dnes ešte robí? hmm maťko vám dal receptík na štrúdľu :dizzy_face: a podarila sa? :slight_smile: :slight_smile:
uvidím ako dnes budem zvládať chodiť, v podstate mám len nejaké nohy slabšie inak chodím normálne len s rukami to mám horšie :angry: :confounded:
20. mar 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem sa snažiť si nájsť niekedy času :slight_smile: alebo poviem maťkovi nech mi zreferuje čo sa tu dialo ak čítal :slight_smile:
telku som nekukala viac menej som ležala a kukala von oknom kým som bola hore
20. mar 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kolko dní ti pichali tie infúzky??? :angry:
No som ho aj chválila, môže aj častejšie posielat receptíky :grinning: :wink: máš šikovného bratrančeka domka :wink:
20. mar 2008 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No oni dnes robia normálne ešte - velká noc, nevelká noc - sa fičí na plné obrátky :unamused:
20. mar 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
infúzky som mala 5 dní a potom len nejaké lieky
a veru v tomto ti prisvedčím :dizzy_face: šikovný a zlatučký je že sa aj o Danieločku staral
20. mar 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joooj ale to muselo byt strašnéé a darilo sa ti hajkat??? :confused: Či z tých liekov možno aj lepšie??? :confused:
20. mar 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dokedy má voľno či v utorok už do práce? :confounded: Maťko akurát hreší nervózny že dnes asi bude dlho v práci lebo že majú nejakú oslavu :sweat_smile:
po liekoch sa mi spalo lepšie ale keď som mala ihlu v ruke tak veru s tým sa mi nespalo najlepšie :confounded:
20. mar 2008 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vieš aj som mu vravela, že normálne nechápem že taký mladý chalanisko a taký starostlivý a no už ho nechválim, lebo bude namyslený radšej :grinning: :wink:
No 5 plných dní na infúzkach??? :confused: dakujem pekne, to by som plakala od bolesti - ved ja po pôrode asi jeden den a mala som modriny :pensive: ochjoj... a kedy to budú výsledky, či asi som sa už pýtala v IP?? :confused:
20. mar 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čožee??? :grinning: No po dlhom lenosení sa Matkovi akosi nechce pracovat čo??? :grinning: Mu povedz , že provokatérka príde na pomoc - uvidíš ho to rozosmeje aspon :grinning: :grinning: :grinning:
Fujha na to je aj zlé pomysliet :frowning2: a malá ti pekne v noci zahajala??? Nespomenula si na kojenie??? :confused:
20. mar 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
priznm sa že na začiatku keď sem mal len prísť pracovať som mala z toho šoky že on je taký ešte "šibnutý" taký blázonko že ako to bude aj pri malej :sweat_smile: ale keď ich spolu vidím tak maličká ho má moc rada stále po ňom skáče rehoce sa a aj ho hryzie dokonca :sweat_smile: vidno pri kom vyrastá :sweat_smile:
písala som aj v IP ako s výsledkami a ja dám potom vedieť
20. mar 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tu sa v utorok ide do práce - dovču nemáme, ale tebe som ešte asi nepísala, že budúci víkend - tzv. piatok, sobota, nedela ideme do Čiech na relaxačný pobyt :wink: tak vtedy bude mat dovolenku jeden den a my si konečne oddýchneme a zregenerujeme od každodenných povinnostíííííííííííííí :rolling_eyes: :wink:
20. mar 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo ste tu vy robili? :confused: :confused: :confused: :grinning: keď sa tak rehoce, :slight_smile: mám ťa pozdravovať :slight_smile:
maličká vypila mliečko z fľašky normálne a do rána sa neprebudila dokonca sme spinkali do siedmej :dizzy_face: bola som skôr hore a keď sa zobudila už som mala nachystané mliečko tak som jej ponúkla a papala hneď :dizzy_face:
20. mar 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok