• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
jééj to je super :dizzy_face: :dizzy_face: a idete aj s drobcom či len sami dvaja? romatický víkendík? :fearful: :slight_smile:
20. mar 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Potom si ta lepšie prečítam, ešte si ta vychutnám tuto :wink: mám rozpozeraný aj film - jednu telenovelu, ale pozerám už druhý den :grinning: radšej kecám tuna :slight_smile:
Ale aspon máte domka ozaj veselo ... a ked aj ujo je aká povaha??? :confused:
20. mar 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a akú telenovelu kukávaš? tú na markíze? :sweat_smile: lebo tá zvykne bežať aj u nás niekedy sledujem :sweat_smile:
doma je moc veselo, ujo je skôr taký už vážnejší :slight_smile: tiež si urobí srandu ale už odtiaľ potiaľ má veľa rozumu a keby som ho mala porovnať s Martinkom tak čistý opak :slight_smile: on sa skôr správa ako doslepý rozumný človek kdežto my ako deti :sweat_smile:
20. mar 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pravdupovediac ideme šiesti - len aj Maťko sa chcel prisáčkovat - že vraj bude mojim synom či čo :grinning: tak neviem... :grinning: No vravím ti že musíš prečítat a sa nasmeješ a dakujem za pozdrav :wink:
Tak aspon si krásne zvykla na UM - no musela chúda - ale máš to aspon lahšie - no počkaj a v nemocke si si mliečko aj odsávala, alebo samé vymizlo??? :confused:
20. mar 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak aspoň vy deti máte nad sebou nejaký dozor :grinning: ee??? :sweat_smile:
No na markíze ide tiež tá škaredá Betty alebo ako sa to volá??? Lebo kukám na prime to isté - len tu sa to volá ošlkivka Katka :grinning:
20. mar 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspoň vám bude veselšie :slight_smile:
teda to si ozaj musím prečítať čo sa tu dialo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mlieko som odsávala kus ale len sobotu nedeľu kým som v podstate ešte len ležala a nič so mnou nerobili potom som neodsávala :confounded: nevládala som ani a mlieko je fuč :confused:
20. mar 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ale tá betty býva tuším len sobotu či nedeľu nie? :confused: ja že myslíš telenovelu čo ide aj teraz na markíze :sweat_smile:
20. mar 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šiesti ideme - ako tri páry bez detííí , vlastne ostatní ešte deti nemajúúúúúúúúú :wink:
Tak možno aj nejaká alkohol party bude :grinning: No len sa hovorí, že ešte chvílku sa musí odsávat kým postupne vymizne, ja som aj týžden, dva musela :rolling_eyes: lebo vraj ked zrazu zmizne, môže sa ti upchat nejaká cievka a vznikne uzlina v podpazuží a pod... ale tá po čase zmizne , len sú problémy :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak snád nič nebudeš mat :confounded:
20. mar 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinuška malá sa mi už budí, budem musieť ísť aj keď nerada ale chcem byť teraz s ňou kým je hore pohrať sa a pôjdeme vonku trošku :slight_smile:

tak vám prajem príjemné sviatky užite si to :dizzy_face: :dizzy_face: hádam sa tu potom stretneme :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ja to tu už budem mať dočítanéé :wink:
posielam vám pusinky a pekný víkendík :wink: :dizzy_face: pa páááá pozdravujeme aj Sophinku
20. mar 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A teraz ide aká??? :sweat_smile:
Inak tá ošklivka je fajn - o modelingovej agentúre :grinning: videla si to už??
20. mar 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
díky , a užite si prechádzku aj sviatky - tak papáááááááá snád v pondelok večer :wink: boštek Danielke :dizzy_face:
20. mar 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
INAK KRáSNE VELKONOčNé SVIATKY, VáM PRAJEM - VELA šIBAčOV, VODY, A VODKY, ABY STE BOLI ZDRAVUčKé PO CELUčIčKý ROK AJ S BABENKAMI :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinuš teraz ide tá s Nataliou Oreiro a tým blonďákom, oni už mali jednu telenovelu spolu keď som bola v prudkej puberte tak som to kukávala tuším to bol Divoký anjel :sunglasses: ale tú ošklivku sem tam kuknem na markíze čo býva veru aspoň pokukať po tých kočkách tam :sunglasses: a povedať si že musím niečo so sebou robiť :grinning: sem tam aj nejaké pekné šaty tam sú celkom ale dá sa na tom aj zasmiať :sweat_smile:

babyyyyyyy a vy ste kde všetky??????????
20. mar 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola v posilovni :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
20. mar 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli ako pokračuješ s nemčinou? oli a tú mamičku si si nemala všímať kým to nevadilo učiteľke a nikomu inému a Alex pekne tíško sedkala.

macka a vy sa ako máte? našli ste nejakú tu dovču teda k moru? :confused: ako sa má Nicolasko? tvárička je už v pohode či stále máte ten ekzémik?

tinka tak vám pribudne malý člen do rodinky? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: supeeeer

kde ste to čítali vtipi? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ani s tou nutelou neni som v obraze :angry: :sweat_smile: ale tej provokatérke aspoň áno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
teda tinka najviac ste tu zapratali asi ty s maťkom :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning: to ste mi dali zabrať čítať :sunglasses: :grinning:

tak kočky a kde sa teraz všetky flákate? veru som pomaly viac ako dosť unavená, tak si pôjdem ľahnúť ... snáď zajtra pa pááááá
20. mar 2008 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka som tuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. mar 2008 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aký malý člen do rodiny, do kelu, čo mi zase ušlo? :angry: :angry:
20. mar 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monkula ahojky,ten mali clen je tusim cakajuce babenko tinakulinej rodinky teraz neviem ci sestry alebo muzovej sestra :grinning:
20. mar 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaa, som naivne zadúfala, že Tinka... :dizzy_face: :dizzy_face:Baby, kedy ušúľate druhé bábenká? ja chcem prežívať vaše tehuľkovanie... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monkula no u mna neviem ci sa dockas :grinning: :grinning:
20. mar 2008 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prečo? :angry: :angry: :angry: :grinning: :grinning:
20. mar 2008 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak skoro neplanujeme :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2008 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky
danny ako pokracujes?
marti ahoj tak uz si konecne doma s malickou :wink:
20. mar 2008 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám čas... :grinning: :grinning:
inak, to isté som hovorila aj ja, že nechcem druhé, ale potom prišlo obdobie, že Jarko sa už nechce tuľkať, a podobne, tak sme si zadovážili malé mäkkučké voňavé bábenko a ani toto sa už nechce mojkať, len loziť... :angry: :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj oli,no dietkujem v poho zajtra cestoviny a na veceru pizza :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak baby dnes som bola skusat satocky spolocenske ak chcete nachvilku vlozim do albumu nazrite a potom mazem,co vy na to? :grinning:
20. mar 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no davaj davaj, na čo čakáš? :grinning: :grinning:
20. mar 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
okik idem na to :wink:
20. mar 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,

matka, vitaj doma :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

moni, tak treba dalsie vonave babatko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zase ste toho popisali az az, a mala som co robit kym som as docitala :sweat_smile:
20. mar 2008 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mám dve, teraz je na rade niekto iný...
Sestra slobodná, bezdetná, švagor slobodný, bezdetný, švagriná zadaná, bezdetná... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok