• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
autor
matka tak ja sa teda poberiem lebo fakt mi neni dobre a navyse mangel chce ist za pc..tak ho idem pustit.A zajtra sa tu ukazem asi az vecer lebo ideme na cely den k svokrovcom :wink:

pa pa a daj Didinke odo mna pusinku,bru nocku vam obom :pensive: :pensive: :pensive:
22. mar 2008 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre tak pekný deň zajtra užite si ho pa pá a dobrú noc
22. mar 2008 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kočky kde sa túlate?
23. mar 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: , tak my sme sa dnes vratili konecne domov. Hoci bolo super,rychlo nam to ubehlo, maly sa vyblaznil, pobehal po zahrade, ale doma je len doma :wink: :slight_smile: .
23. mar 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ste tu niekto? my už spinkáme...

Miška ahoj ako bolo? vytešil sa malý aj starý rodičia?
23. mar 2008 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mati, som, ale drahy ma za chvilku vyhodi, lebo musi nieco urobit do prace :angry: .

U starkovcov bolo dobre, maly bol vybehany a velmi ho tesilo, ked ich havo, behal za hrackou, ktoru sme mu hadzali.... svokrovci sa tiez z maleho vytesovali.... len som bola trosku nahnevana, lebo uz sme objednali tortu na Samkovu oslavu, ktora bude o tyzden v sobotu a ujo povedal ze sa mu neda prist, lebo musi byt v praci a to pochybujem ci pride aj teta so svagrinkou, lebo oni vzdy iba spolu, takze asi oslava bude len s mojou maminou a s nami, ale som povedala ze by nas potesilo keby prisli :slight_smile: , tak hadam sa nam podarilo ich presvadcit a ze pridu aspon oni dve :sweat_smile:

a vy sa mate ako???
23. mar 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim pustit draheho k PC, tak neskor sem este nakuknem :slight_smile:
23. mar 2008 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéj Mišik nevšimla som si že si tu :confounded: prepáč

tak vám bolo dobre aj malému tak super :dizzy_face: no škoda že sa mu nebude dať prísť :angry: ale tak teta so švagrinou možno prídu no nie?

no maličká sa má dobre spinká dobre v poslednom čase a aj papá normálne
23. mar 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mati, tak super :slight_smile: :wink:

ved uvidime, hadam pridu aspon oni.

Nam Samko posledny tyzden spinkava v noci dost zle :frowning2: .... kazdu noc je hore s placom, tak dufam ze su to posledne 4 stolicky a potom uz bude dobre..... teraz ked sme boli u starkej, tak sa mi zobudil o 2:00 a nechcel ist spinkat a zacal vykrikovat teta, starka, tak som ho dala ku mne do postele, aby vsetkych nepobudil a hned zaspinkal, ale ked som ho dala naspat tak sa zacal mrvit a mrncat a cez den je to zo spankom to iste :frowning2: .
23. mar 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

Veľká noc, veľká noc, ďaleko je do vianoc,
kto má trochu umu, naleje si rumu,
ak má prísť aj opička, ďalší chod - borovička.
Len povahy krotké dajú prednosť vodke. ...
Pálenka a voda dnes patria ku sebe,
na mokré vlasy už netreba hrebeň.
Pálenka a voda dneska budú vládnuť.
Keď bude ťažko stáť, môžme si i sadnúť.
Príjemné veľkonočné sviatky Vám praje Martina, Danielka, Maťko a Aďko :slight_smile: :slight_smile:

tu je dnes krásne slnečno len fúka studený vetrisko :confounded: ale boli sme aj vonku :slight_smile: a malá teraz zaspinkala

Miška takže vás trápia zúbky? :confounded: ja som si všimla že Danielka dnes tiež nejako slintá :unamused: tak dúfam že ak sú to zúbky nebude ju nič trápiť a vám prajem nech vám to čím skôr vynde vonku :wink:
24. mar 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. mar 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz som tu :slight_smile:
24. mar 2008 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahoj :slight_smile: aj ja som tu :sweat_smile: ako skoro stále :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2008 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha. Mi akosi neskoro dochádza. Však ja som len reagovala na tú bibliografiu :grinning:
24. mar 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
avojte :grinning:
24. mar 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave som mrkla na ten link-ozaj otras.kebyze som lekarka-gyndoska,tak ma to riadne napali.Ved ak sa to prieci mojej voli,moralke...Je kopec lekarov,ktoreým to nerobi problem,tak preco nutit kazdeho???
Niekedy mam pocit,ze zijeme v Kocurkove :angry:
24. mar 2008 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj danny ahoj nová fotočka :dizzy_face:

etuska presne tak toto pobúrilo aj mňa a už asi dve hodiny sa tam vo fóre handrkujem s jedným hlupákom :angry: a dokonca som sa stretla s názorom, že mamička ktorá má popôrodné psychické problémy a zabije pri tom dieťa - tak to je beztrestné :angry:
24. mar 2008 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka ahojky,ano aj do albumceku som prave par vlozila :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm,je to sice polahcujuca okolnost-sama som mala poporodnu depku,no NIKDY som nemala teda vrazedne sklony! :unamused: To by sa tu vrazdilli novorodenci ako na beziacom pase :unamused:
24. mar 2008 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no aj ja som kukla na ten link,no veru hroza co sa deje, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2008 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny páči sa malej šmykľavka? :slight_smile:

s tými popôrodnými ... ťažko je povedať či je to beztrestné keď nekoná v normálnom stave ale :angry: :angry: hnevá ma to všetko tam
24. mar 2008 o 23:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,co vy na to? :slight_smile:
24. mar 2008 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danny-super smykalka :slight_smile:
24. mar 2008 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinadt, bohužiaľ vždy budú dve strany, jadna za a druhá proti. Ale najviac ma štve, že rozhoduje niekto, koho sa to netýka. A čo s matkou, čo vyhodí dieťa z okna? Ona si ten trest bude odpykávať celý život. Je to citlivá téma a nedá sa len tak vyriešiť.
24. mar 2008 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etus sú tam krásne detičky a súhlasím so zvýšením pôrodnosti a nie úmrtnosti :pensive:
24. mar 2008 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze baby,kedy planujete dalsie? :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2008 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky no Gabike sa smykalka moooc paci :grinning: :grinning: :grinning: ,sme ju museli dnu dat ked je vonku teraz taketo pocasie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2008 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etuska, to akože máme zvrátiť nepriaznivý demografický vývoj? Len to nespomínaj pred mojím manželom. :grinning: On chce furt tretie
24. mar 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etuska ja už neplánujem

danny to je super a teplotky sa nevrátili malá je ok?
24. mar 2008 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok