• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
autor
adelik,no asi toho budeme mat viac spolocneho... :slight_smile:
aj moja mala ked sa narodila mala 3,95-kg a 53-cm,a tiez uz je z nej riadna babizna ma teaz 18-mesiacov a vazi okolo 15-kg.A nam Gabika zacala chodit ked mala tusim 11-nmast mesiacov.Nic si s toho nerob an sa nenazdas a budes ju nahanat kade tade :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2008 o 00:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny..to hej..to mas pravdu..mne to tak moc nevadi,ze este nechodi....aspon nieco doma urobim :slight_smile: ,ale moje ruky maju co robit..hlavne teraz..ked ocinko je tak dlho prec
27. mar 2008 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babulky lucim sa uz aj ja s vami lebo je uz nocna hodina neskora...a rano sa mi zasa nebude chciet vstavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak bru nocku vam a sladke snicky :wink: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
27. mar 2008 o 00:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prichadza moj cas, tak sa s vami lucim :slight_smile:
bruuu nocku :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
27. mar 2008 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny..dobru...a dik za pokec
27. mar 2008 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a ze by uz dobre ranko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

adelik neni zac,my tu vzdy radi pokecame,ved totu mame pokec :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dannynka: ty si už asi mamička však? nevieš mi poradiť ako sa dezinfikujú detské fľaštičky, dudlíky a tak?
27. mar 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
laura,ja som dezinfikovala tak ze som vyvarila asi 5-7-minut vo vriacej vode :wink:
27. mar 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: No Dany zase si ma predbehla, dnes si friškáááááá :grinning: škoda že tu nik zase nie je, tak sa aspon rozlúčim s vami, máme krásne počko, malá hajinká, a večer ju vezieme k svokrovcom, ddržte palce, aby dovča vyšla :dizzy_face:
27. mar 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj laura....drzim ti palce,nech vsetko dobre dopadne :slight_smile:
27. mar 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dannynka aj teba zdravim..tak ako sa mate?babatko ti spinka?
27. mar 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adelik, aj ja som ešte tu :wink: Aký dník si mala??? :confused:
27. mar 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka ahojky som ta stihla :grinning: :grinning: :grinning:
aj my sme tu...
jéééééj supiš, ale vás tu je :grinning: Detičky spinkajú Monki, Dany?, :confused:
27. mar 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monkula ahojky.

adelik no chvalabohu uz spinka....v poslednej dobe si musim ist s nou lahnut aby zaspala :sweat_smile:
27. mar 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát som si plávky skúšala - sa neviem rozhodnút ktoré brat :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ešte ma čaká dnes žehlenie vlasov, malovanie nechtov a čerstvé holenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: uf to bude makačka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. mar 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka a kam sa tak parádiš? :astonished: :astonished:
27. mar 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany no ako si si ju naučila , tak bude :wink: :grinning:
27. mar 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No na ten relaxačný pobyt - o ňom básnim už asi týžden :sweat_smile: Ideme partia do Čiech na dobré masáže, bublinkové kúpele a plnú penziu :dizzy_face: konečne nejaký iný relax a oddych, však prídem, ani ma nespoznáte - počkajte :grinning:
27. mar 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, ahaa, ani som to nezaregistrovala..
Ja sa v nedeľu chystám aj s deťmi do Brna, vrátime sa asi v stredu...

Sophunku teda nechávaš u vašich? Ale Ti závidíííím... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. mar 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sophinku, som chcela napísať, prepáč... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. mar 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monki tak aj vy budete mat teda parádny výletik :dizzy_face: Brno milujem - raz ročne si tam dávame taký predlžený víkendík spojený s nakupovaním, stravovaním v reštikách a zábavou :wink:

Počkaj a manželík nič?? :confused: No Sophinka teraz u svokrovcov bude - naši si ju objednali na 16.4 :grinning: To je bitka o prvé vnúča - no nestažujem sa zatial, oddychujem dosttatočne a poctivo - však tento posledný rok je najlepší :dizzy_face: :grinning:
27. mar 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jééééj Dany, až teraz som si všimla, že pridávaš fotečky :wink: malá je krásnučká... a ja že kde si zmizla??? :rolling_eyes: :confused:
27. mar 2008 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tinka, ja ide mdo Brna, preotže tam mama zdedila garzónku po babke, tak ide vybavovať nejaké formality okolo, a ja so mtam dlllllho nebola, vlastne naposledy pred šiestimi rokmi, ak nerátam výletík, keď som bola v januári za babkou v nemocnici, a tak sa idem trošku vyhodiť zo stereotypu a dokonca mi ide z MA aj vlak rovno do Brna a aj späť, takže sa nebudem musieť trepať do BA
27. mar 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ,
tinka uzite si to poriadne sa zabavte a oddychnite :wink:
My ideme asi od maja, zacat maleho postupne davat ku svokrovcom. Zo zaciatku s nim pojde tatino na vikend a mozno po mesiaci to uz bude super a budeme mat obcas aj my volne vikendy.

tinka, vam to ako dlho trvalo kym si Sophi zvykla?
27. mar 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj danny..akosi nestiham..prave papkame....to s tym spinkanim mame podobne..ja si musim stale lahnut s malou..vies,ona mi vzdy da ruku na lice a potom zaspi.....mozno smiesne....ale uz..
27. mar 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha takto - tak to máš dobré s tým vlakom , že nemusíš do BA :wink: a si tam rýchlejšie -no detičky budú mat určite radost a ty ozaj ako píšeš zmenu z každodenného stereotypu :wink:

Idem ja ešte balit nejaké tie vecičky, kým malá hajinká :slight_smile: Tak sa tu majte krásne a Monki tebe teda príjemné cestovanie :dizzy_face:
27. mar 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj michalag..a preco ides davat maleho k svokrovcom?
27. mar 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Tebe prajem príjemný relax, zaslúžiš si... :grinning: :grinning: :grinning:
27. mar 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok