Pokec pre mamičky III.

dannynka
12. feb 2008

sup mamicky sem,miska som ta predbehla,mohla som? 😀 😀 😀 😀

dannynka
autor
26. mar 2008

adelik,no asi toho budeme mat viac spolocneho... 🙂
aj moja mala ked sa narodila mala 3,95-kg a 53-cm,a tiez uz je z nej riadna babizna ma teaz 18-mesiacov a vazi okolo 15-kg.A nam Gabika zacala chodit ked mala tusim 11-nmast mesiacov.Nic si s toho nerob an sa nenazdas a budes ju nahanat kade tade 😀 😀 😀

adelik
26. mar 2008

danny..to hej..to mas pravdu..mne to tak moc nevadi,ze este nechodi....aspon nieco doma urobim 🙂 ,ale moje ruky maju co robit..hlavne teraz..ked ocinko je tak dlho prec

dannynka
autor
26. mar 2008

babulky lucim sa uz aj ja s vami lebo je uz nocna hodina neskora...a rano sa mi zasa nebude chciet vstavat 😝

tak bru nocku vam a sladke snicky 😉 😔 😔 😔 😔

michalag
26. mar 2008

prichadza moj cas, tak sa s vami lucim 🙂
bruuu nocku 😔 😔 😔 😔 😔

adelik
26. mar 2008

danny..dobru...a dik za pokec

dannynka
autor
27. mar 2008

a ze by uz dobre ranko 😀 😀 😀 😀

adelik neni zac,my tu vzdy radi pokecame,ved totu mame pokec 😀 😀 😀

laura851
27. mar 2008

ahoj dannynka: ty si už asi mamička však? nevieš mi poradiť ako sa dezinfikujú detské fľaštičky, dudlíky a tak?

dannynka
autor
27. mar 2008

laura,ja som dezinfikovala tak ze som vyvarila asi 5-7-minut vo vriacej vode 😉

tinakul
27. mar 2008

ahojte 😉 No Dany zase si ma predbehla, dnes si friškáááááá 😀 škoda že tu nik zase nie je, tak sa aspon rozlúčim s vami, máme krásne počko, malá hajinká, a večer ju vezieme k svokrovcom, ddržte palce, aby dovča vyšla 😵

adelik
27. mar 2008

ahoj laura....drzim ti palce,nech vsetko dobre dopadne 🙂

adelik
27. mar 2008

dannynka aj teba zdravim..tak ako sa mate?babatko ti spinka?

tinakul
27. mar 2008

ahoj adelik, aj ja som ešte tu 😉 Aký dník si mala??? 😕

dannynka
autor
27. mar 2008

tinka ahojky som ta stihla 😀 😀 😀

monkula
27. mar 2008

aj my sme tu...

tinakul
27. mar 2008

jéééééj supiš, ale vás tu je 😀 Detičky spinkajú Monki, Dany?, 😕

dannynka
autor
27. mar 2008

monkula ahojky.

adelik no chvalabohu uz spinka....v poslednej dobe si musim ist s nou lahnut aby zaspala 😅

tinakul
27. mar 2008

akurát som si plávky skúšala - sa neviem rozhodnút ktoré brat 😝 no ešte ma čaká dnes žehlenie vlasov, malovanie nechtov a čerstvé holenie 😝 uf to bude makačka 😀 😝

monkula
27. mar 2008

Tinka a kam sa tak parádiš? 😲 😲

tinakul
27. mar 2008

Dany no ako si si ju naučila , tak bude 😉 😀

tinakul
27. mar 2008

No na ten relaxačný pobyt - o ňom básnim už asi týžden 😅 Ideme partia do Čiech na dobré masáže, bublinkové kúpele a plnú penziu 😵 konečne nejaký iný relax a oddych, však prídem, ani ma nespoznáte - počkajte 😀

monkula
27. mar 2008

tinka, ahaa, ani som to nezaregistrovala..
Ja sa v nedeľu chystám aj s deťmi do Brna, vrátime sa asi v stredu...

Sophunku teda nechávaš u vašich? Ale Ti závidíííím... 😅 😅 😅

monkula
27. mar 2008

Sophinku, som chcela napísať, prepáč... 😅 😅 😅

tinakul
27. mar 2008

Monki tak aj vy budete mat teda parádny výletik 😵 Brno milujem - raz ročne si tam dávame taký predlžený víkendík spojený s nakupovaním, stravovaním v reštikách a zábavou 😉

Počkaj a manželík nič?? 😕 No Sophinka teraz u svokrovcov bude - naši si ju objednali na 16.4 😀 To je bitka o prvé vnúča - no nestažujem sa zatial, oddychujem dosttatočne a poctivo - však tento posledný rok je najlepší 😵 😀

tinakul
27. mar 2008

Jééééj Dany, až teraz som si všimla, že pridávaš fotečky 😉 malá je krásnučká... a ja že kde si zmizla??? 🙄 😕

monkula
27. mar 2008

Tinka, ja ide mdo Brna, preotže tam mama zdedila garzónku po babke, tak ide vybavovať nejaké formality okolo, a ja so mtam dlllllho nebola, vlastne naposledy pred šiestimi rokmi, ak nerátam výletík, keď som bola v januári za babkou v nemocnici, a tak sa idem trošku vyhodiť zo stereotypu a dokonca mi ide z MA aj vlak rovno do Brna a aj späť, takže sa nebudem musieť trepať do BA

michalag
27. mar 2008

ahojte 🙂 ,
tinka uzite si to poriadne sa zabavte a oddychnite 😉
My ideme asi od maja, zacat maleho postupne davat ku svokrovcom. Zo zaciatku s nim pojde tatino na vikend a mozno po mesiaci to uz bude super a budeme mat obcas aj my volne vikendy.

tinka, vam to ako dlho trvalo kym si Sophi zvykla?

adelik
27. mar 2008

ahoj danny..akosi nestiham..prave papkame....to s tym spinkanim mame podobne..ja si musim stale lahnut s malou..vies,ona mi vzdy da ruku na lice a potom zaspi.....mozno smiesne....ale uz..

tinakul
27. mar 2008

aha takto - tak to máš dobré s tým vlakom , že nemusíš do BA 😉 a si tam rýchlejšie -no detičky budú mat určite radost a ty ozaj ako píšeš zmenu z každodenného stereotypu 😉

Idem ja ešte balit nejaké tie vecičky, kým malá hajinká 🙂 Tak sa tu majte krásne a Monki tebe teda príjemné cestovanie 😵

adelik
27. mar 2008

ahoj michalag..a preco ides davat maleho k svokrovcom?

monkula
27. mar 2008

A Tebe prajem príjemný relax, zaslúžiš si... 😀 😀 😀