• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pokec pre mamičky III.

15. februára 2012 
tinka, boli sme na ockovani a Dr. nam kazala aby sme mu dali jeden cipok koli teplote a potom vecer a nakoniec to asi pomohlo, lebo sme nemali vobec teploty a maly bol na druhy den ako cert, len trosku sme krivali :sweat_smile:
nocnikovanie, nam nejako nejde, sediet tam bude, ale nic a ked sa podari, tak je stastny a nocnik mu "zaspieva". Vzdy ked sa aj nepodari tak sa cuduje preco nespieva takze tak.... a z rozpravanim podobne, ale uz si zacina nieco somrat, len nevieme co :sweat_smile:
15. apr 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany čo to je lebotempj :sweat_smile:
Miši - a nevieš čo to bolo za očkovanie??? Proti čomu??? :confused: Do nožičky???
15. apr 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej do nozicky, aj som zabudla, ale myslim ze je to ta bolestiva-trojkombinacia :sweat_smile:
Inak u nas je zatial pekne slnieckovo :slight_smile: , ale pomaly sa zacinaju schadzat oblaky :angry:
15. apr 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka preklep,ked rychlo pisem...
lebo mangelik isiel za pc :wink:
15. apr 2008 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby akurat sa smejem na tomto,mangelik bude mat buduci tyzden narodky,ze by som ho takymto niecim obdarovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=4927
15. apr 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fíha Miši, ale my sme do jedného roka absolvovali všetky tri :zipper_mouth: TAk potom neviem, kto ide podla čoho u lekárov, hm... :confused:
Tak vám závidím, že slniečko tu je celý den vetrisko a mraky :angry:
No malá aspon lepšie hajinkááááááá :pensive: Teraz má nejakú citlivú pokožku a taký červený fliačik sa jej pod pusou vyhadzuje :confounded: no furt jej to natieram, tak snád zmizne :unamused:
15. apr 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka,coo do jedneho rocka?my sme mali posledne teraz okolo 15-nasteho mesiaca :astonished: ,asi 100 dr a 100 nazorov :wink:
15. apr 2008 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Dany ty si taký malý perverzák??? :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: A kolko bude mat??? :confused:
15. apr 2008 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tinka to ja nieeee preboha,to mi kamoska na skype poslala lebo mangelik bude mat narodky tak ako inspiraciu :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mala je uz hore tak padam...
pa pa vecer :wink:
15. apr 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DAny posledné očkovanie sme aj my mali v 15. mesiaci ale to bolo už do rúčky .... Ale tie trojkombinácie - do nožičky v 12.mes. naposledy :wink:
No a teraz v januári - to už mala skoro dva roky sme ju dobrovolne - dali očkovat ako nepovinné očkovanie - na hepatitídu... :wink: a preočkovanie je v oktobri :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a v troch rokoch sa ide zase do nožičky vraj - to je velké očkovanie opäť :sweat_smile: :rolling_eyes:
15. apr 2008 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dany :grinning: ja srandujem , však chlapi sa takým darom tešia :wink: :grinning: tak sa maj, papáááá
Miška ty si ešte tu??? :confused:
15. apr 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, to bolo preockovanie do nozicky (vraj), ale len jedna inj. a aj my sme mali v 12.mesiacoch poslednu a v 15.mesiacoch do rucicky
Tak aj my uz mame oblaky, ale este trosku vykukuje slniecko, tak hadam to vydrzi aby sme mohli aspon na chvilku von
15. apr 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny, ta torta je suprova :wink: :slight_smile: , takej sa urcite potesi skoro kazdy chlap a aspon je sranda :grinning: ....pa pa
15. apr 2008 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miši no kto sa v tom má už vyznat - je toho habadej :stuck_out_tongue_closed_eyes: A malý ti pekne hajinká ešte poobede??? Kolko spi???
15. apr 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už si odišla aj ty??? :confused: :rolling_eyes: No nič, tak ja idem ešte čosi pokukat a upratat :stuck_out_tongue_closed_eyes: papááááááááá
15. apr 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tinka, nie tu sooooooom :wink: :slight_smile: , len som vesela pradlo kym este neprsi, nech mi ho trochu prefuka
15. apr 2008 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj...ste tu?
15. apr 2008 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ako ste sa dnes mali tinka hneď idem odpísať na IP prepáč včera som nemohla
15. apr 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky
vonku otrasne pocasie a ja neviem co robit od dobroty :slight_smile: a Alexandra tiez :sweat_smile:
Ako sa mate? ste vsetky zdrave? My sme zatial celkom o.k.
Danny volala som s kamoskou a ta schudla v bokoch 12cm :confused: .To je uplne parada.Mne to daako nejde :angry: ale snazim sa
tusim si pojdem trosku zacvicit :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
marti a ty kde mas fotky z albumu?
16. apr 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte...kde ste kto?
oli-super s tymy cm,len aby to aj mne tak islo :grinning: :grinning: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nejak to tu zapada prachom :frowning2:
16. apr 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj až teraz moja bambuľka nechcela moc spinkať :sweat_smile:
16. apr 2008 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka ahojky to vazne? :astonished:
16. apr 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj danny no veru boli sme spolu vo vani a potom nechcela ani hajať :angry: :grinning: len si sťahovala ponožtičky a smiala sa mi v posteli :sweat_smile:
16. apr 2008 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Matka no musela byt podarena mala si odfotit a vlozit fotto do albumceku :grinning: :grinning:
16. apr 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka de si? :astonished:
16. apr 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danny prepáč tu som písala som mail kamoške
16. apr 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
matka matka :grinning: :grinning: :grinning:
takto ma zanedbavat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepáááááááááááááááááááááááááč :sweat_smile:

inak dnes som bola s ujom v obchode a počkaj hodím ti kuk jednu stránku čo sme malej kúpili tak máme dve kačiatka doma :dizzy_face: sme sa s nimi kúpali
16. apr 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok