• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pomáhajú krémy proti celulitíde?

10. augusta 2016 
@adyna3 .. no tak to áno =) keď si ho dáš kúsok viac tak je to na nevydržanie najmä ak je ešte vonku teplo alebo nedajbože ideš do sprchy :angry: .. pre krásu sa trpí :grinning: :grinning:
6. jún 2014 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne kamaratka doporucila krem proti striam od Bepanthenu , udrzuje pruznu a hydratovanu pokozku, pekne vonia, nelepi sa. Strie sa mi takmer nespravili a nemala som po nom ani vysusenu pokozku , ktora ma predtym trapila
30. jún 2014 o 14:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skusala ste uz niektora tento gel proti celulitide? http://www.cougar.sk/proti-vraskam/90-spevnujuci-gel-proti-celulitide-s-hadim-jedom-cougar-.html
Ja mam s tou znackou zatial len pozitivne skusenosti, ale tento gel som este nemala. Poraďte ak to niekto uz skusal, dakujem. :slight_smile:
8. okt 2014 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute aj mna trapi celulitida a pouzivam krem Bye Lipo znacky Happy Skin. Je to prirodny krem, jeho cena je celkom prijatelna (okolo 10 eur a dost dlho vydrzi). Pouzivam ho uz pol roka s mensimi prestavkami ale ono to fakt pomaha 100% celulitidu neodstrani ale zmierni ju a pokozku mam jemnu hebku po natreti. Ja som s tymto kremom spokojna a pouzivaju ho aj moje kamaratky ktore krem tiez chvalia takze viem Vam ho len odporucit :slight_smile: :wink: :wink:
8. aug 2016 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Používam Purederm Zázračne zoštíhľujúce náplasťi pre tvarovanie tela, lepšie než všetky krémy a hlavne to funguje! :grinning:
10. aug 2016 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok