majka283
Používateľ majka283 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od majka283.
majka283
7. okt 2017

@novana @lubicamala citam tu tak vasu konverzaciu a nemozem pochopit, ako moze niekto pisat take nezmysli. Dermaroller uz velmi dlho odporuca takmer kazdy kto sa zaobera problematikou pleti. Moja dcera ho pouzivala, pomohol jej. Samozrejme islo o kvalitny dermaroller nie cinsku napodobneninu.

majka283
autor
27. sep 2017

Pani matka manores, co si to prosim Vas dovolujete pisat tu ze nieco nafukujem?? snad nemate problemy s chapanim, naco sluzi tato stranka!! Ja aj dalsi rodicia sem napisali skusenosti so skolou simba takze nechapem, oco sa tu snazite, su to nase skusenosti a tato stranka sluzi nato, aby sme ich sem pisali, tak si to laskavo uvedomte. Ja zasa pocujem na skolku Frana Krala iba dobre veci, ste prva od ktorej citam ze sa nanu stazuje a to Vam mam hned zacat pisat ako vy mne ze prehanate a nafukujete?? Budte taka laskava a naucte sa prijat aj iny nazor rodicov ked som tu napisala ze nase skusenosti su otrasne tak asi su a nie iba tie nase, takze este raz, zvazte co pisete otom kto co nafukuje. A len tak mimochodm to oznacenie "bojova" ste zasa zobrali asi z nejakeho filmu, serialu, viete vy vobec co to slovo znamena?? aka BOJOVA diskusia? tu si normalne ludia pisali a vymienali skusenosti ak sa vam nieco nepaci nikto Vas nepytal aby ste tu hodnotili mna vy tak maximalne mozete napisat skusenost a to ostatne si laskavo odpustite lebo vase mylne domienky o mne a otom co pisem ma nezaujima. PS: precitajte si prosim Vas este raz naco sluzi tato stranka, ak ste to uz vobec citali, aspon 3krat. Dakujem

majka283
16. júl 2017

Zeny mne velmi pomohlo ked som si dala krem proti celulitide (vecsinou eveline) a potom som si ho tymto malym rollerom vtrela do oblasti postihnutymi celulitidou https://www.margaretkashop.sk/Kozmeticke-derma-valceky-c19_358_4.htm . Krem uplne prenikol do pokožky a tym padom mal krem hned vyssi a rychlejsi ucinok. Dokonca ked som si nim masirovala dlhsie nohy mala som pocit že je pokožka aj pružnejsia a nestal ma vobec vela ani nie 6eur takže urcite Vam ho odporucam.

majka283
16. júl 2017

Zeny mne velmi pomohlo ked som si dala krem proti celulitide (vecsinou eveline) a potom som si ho tymto malym rollerom vtrela do oblasti postihnutymi celulitidou https://www.margaretkashop.sk/Kozmeticke-derma-valceky-c19_358_4.htm . Krem uplne prenikol do pokožky a tym padom mal krem hned vyssi a rychlejsi ucinok. Dokonca ked som si nim masirovala dlhsie nohy mala som pocit že je pokožka aj pružnejsia a nestal ma vobec vela ani nie 6eur takže urcite Vam ho odporucam.

V diskusii: Mám celulitídu
majka283
16. júl 2017

Zeny mne velmi pomohlo ked som si dala krem proti celulitide (vecsinou eveline) a potom som si ho tymto malym rollerom vtrela do oblasti postihnutymi celulitidou https://www.margaretkashop.sk/Kozmeticke-derma-valceky-c19_358_4.htm . Krem uplne prenikol do pokožky a tym padom mal krem hned vyssi a rychlejsi ucinok. Dokonca ked som si nim masirovala dlhsie nohy mala som pocit že je pokožka aj pružnejsia a nestal ma vobec vela ani nie 6eur takže urcite Vam ho odporucam.

majka283
15. júl 2017

Zeny mne velmi pomohlo ked som si dala krem proti celulitide (vecsinou eveline) a potom som si ho tymto malym rollerom vtrela do oblasti postihnutymi celulitidou https://www.margaretkashop.sk/Kozmeticke-derma-valceky-c19_358_4.htm . Krem uplne prenikol do pokožky a tym padom mal krem hned vyssi a rychlejsi ucinok. Dokonca ked som si nim masirovala dlhsie nohy mala som pocit že je pokožka aj pružnejsia a nestal ma vobec vela ani nie 6eur takže urcite Vam ho odporucam.

majka283
15. júl 2017

Zeny mne velmi pomohlo ked som si dala krem proti celulitide (vecsinou eveline) a potom som si ho tymto malym rollerom vtrela do oblasti postihnutymi celulitidou https://www.margaretkashop.sk/Kozmeticke-derma-valceky-c19_358_4.htm . Krem uplnbe prenikol do pokožky a tym padom mal krem hned vyssi a rychlejsi ucinok. Dokonca ked som si nim masirovala dlhsie nohy mala som pocit že je pokožka aj pružnejsia a nestal ma vobec vela ani nie 6eur takže urcite Vam ho odporucam.

V diskusii: Mám celulitídu
majka283
autor
3. júl 2017

My uz mame dieta v inej skôlke, a pristup sa neda ani porovnat. Sme uplne spokojni, jedine co lutujeme je to, ze sme nase dieta zo sukromnej skolky s nazvom simba nezobrali ovela skor! 😉

majka283
autor
19. okt 2016

@timea7 ok 😉

majka283
autor
19. okt 2016

@timea7 tak ak ti to je jedno, tak to uz nemusis riesit, lebo popravde je len moja vec kde vsade do zverejnim a kedze tata stranka je nato aby sme tu pisali skusenosti zo skolky, co som ja aj urobila a nemyslim si ze je dalej co riesit.

majka283
autor
19. okt 2016

@timea7 ja uz som ti pisala ze toto nieje napisane iba tu takze ak ti ide oto, nemusis sa obavat 🙂

majka283
autor
19. okt 2016

@kiara13 nebola si to nahodou ty kto tu zacal urazat??? Si precitaj tvoju odpoved na moj prispevok a potom porozmyslaj, kto koho zacal urazat, kto komu zacal pisat ze si vymysla, kto si tu zalozil falosny ucet. Ja som tu napisala skusenosti so skolkou simba, naco tato stranka je urcena.

majka283
autor
19. okt 2016

@timea7 to ze nemas rada ked sa taketo veci riesia na fore sme tu videli uz napisane asi 4krat:D neviem ci komentujes kazdy prispevok na tejto stranke tikajuci sa skolky ale myslim ze prist pisat na forum, ze nemas rada ked sa veci riesia na fore tu nebude mat uspech. Kazdopadne jedna pani sa nam tu uz prezradila takze myslim ze kazdemu kto to sleduje je uz vsetko jasne..

majka283
autor
19. okt 2016

@kiara13 vy ste kto? Ved vy ste tu ziadny nazor nepisali toto je vas prvy prispevok 😃😃 ste sa prave prezradili. Svoj nazor tu napisala zena z nicku ave, a vy ste kiara. Ani trocha vam to neni este trapne? Jak tu pisete jedna zena 2 nickov. Preco tu klamete a zavadzate mamicky? By som sa asi prepadla pod zem na vasom mieste.

majka283
autor
19. okt 2016

@ahoy123 asi to kazdemu z nas pripomina rovnaku osobu🙂)

majka283
autor
19. okt 2016

@branko1 presne tak. A ja nepoznam dieta ktore tam bolo dlhsie ako moje. Takze neviem ocom tu pise🙂

majka283
autor
19. okt 2016

A velmi zaujimave ako ste si rychlo presli vsetkych, kedy su zaregistrovani. Este skor ako ja, ktora som to pisala🙂

majka283
autor
19. okt 2016

@kiara13 este raz. Reagovala som nato, ako ste mi napisali ze pisem nezmysli. Tak ak si nezelate aby som tu spochybnovala co pisete, prestane to laskavo robit vy. Vy ste nenapisali len ze ste spokojna. A viem ze aj vy zaregistrovana tak ocom pisete??? Oni sa asi tiez zaregistrovali preto ze chcu reagovat. A to je super ze pocuvate co sa v satni rozprava, skoda ze pocuvate zrejme len to co Vam vyhovuje. A aj ked viete aka mama som, je mi to uplne jedno, pretoze ja si tu nic nevymyslam a pisem pravdu🙂)

majka283
autor
19. okt 2016

*skolky

majka283
autor
19. okt 2016

Mila pani mamicka neznama, alebo ave, nerozumiem tej vasej prvej vete ale dobre. Je naozaj velmi zaujimave ze ste to tu nasli tak nahodne a ze ste si rychlo vytvorili ucet aby ste sa mohli zastat tejto skolky. Avsak aj to je mozne takze fajn. Pisem to preto, pretoze vazne nechapem, ako tam moze byt mama spokojna. Narovinu, neverim vam ani pol slova ze tam mate dieta. A ak ako, dan vam radu, otvorte oci a preberte sa🙂) Ani normalny argument ste tu nenapisali, to ako co chcete povedat tym rodicovskym??? Toto co tam rozpravala 3hodiny a polovica z tych veci nieje pravda??? Vy komunikujet s ostatnymi rodicmi?? Sak tam nikto nebol spokojny to rodicovske nazyvalo asi 6 rodicov TYRANIE RODICOV NIE RODICOVSKE. A dalsia vec, ake nezmysli?? Ked 6 rodicov presunie dieta do inej skolky tak asi to koli niecomu bude nie??? Je normalne aby dieta prislo do skolky po 3tyzdnovej chorobe a vratia van ho pocurane, a ani otom nevedia??? Kde je vasa hygiena o ktorej tu tak pisete?? Ci toto tam nespada hej starostlivost o dieta je premna na prvom mieste ale jedna ucitelka to samozrejme nestiha. A ak tam maju kontroly a su tie miestnosti v poriadku tak im tie kontroly nevadia nie??? Ja ako matka by som bola iba spokojna keby dieta chodilo do skolky, ktora musi dodrziavat urcite normy a pravidla, takze teraz nechapem ja vas, co za nezmysli tu pisete. A neviem co za rozhovory ste si vy vypoculi, ale ja ako matka som sa ich aj snazila viest no v SIMBE SA TO NEDALO. A opakujem, teraz dieta chodi no inej skolky a tam som maximalne spokojna, takze asi moje poziadavky niesu az take narocne ako tu pisete. Keby to tam bolo take uzasne neodchadza im tolko deti. Ked raz chcem pre svojedieta to najlepsie, riesim KAZDY PROBEM. a na zaver, kludne si pozerajte fotky na fb s dietatom, ja sa budem zatial pozerat na to moje, ako sa hraje na obrovskom dvore, kde ma 3krat viac noznosti na zabavu ako v SIMBE. a budem sa pritom moct porozpravat s ucitelkou, ak budem nieco chciet vediet a nikto ma tam neodbije. Ja nepotrebujem vidiet 50fotiek kazdy den nato, aby som vedela ze moje dieta je stastne. Staci mi ze sa rano do skoly tesi, ze ZRAZU v inej skole aj chce spat a vracia sa mi domov v takom stave ako som ho tam dala. Co sa o simbe povedat nedalo.

majka283
autor
18. okt 2016

@timea7 mozno su no, ja vela takych nepoznam, ale aj ked mozno budem vyzerat ako velky optimista, stale verim ze si to tu najde niekto komu to pomoze🙂 kazdy rodic by mal chciet pre svoje dieta len to najlepsie tak snad je tu takych viac 🙂

majka283
autor
18. okt 2016

@martina881 ako vidim, nespokojnych rodicov tam mali ovela viac, ako som si myslela..skoda ze nenapisal niekto iny recenziu aby som si to aj ja vsimla skor..

majka283
autor
18. okt 2016

@timea7 to je v pohode, urcite to aj poviem vsetkym ludom kt. poznam, aby sa na tuto skusenost len tak nezabudlo🙂

majka283
autor
18. okt 2016

@branko1 a potom sa mozem cudovat ze dieta pride zo skoly take vyhladovane.. Toto je uz chore nech zaraba na niekom inom nie na nasich detoch!

majka283
autor
18. okt 2016

@timea7
Ja ta chapem ale nemozes tu teraz vsetkych spochybnovat. Tato stranka je urcena nato aby tu zeny pisali svoje skusenosti aj so skolkou tak budem vdacna ak to budes akceptovat, ved ty sa podla toho riadit nemusis, napisala si svoj nazor a ja si to aj uvedomujem, ze tu nemusi byt vsetko pravdive.. Je na rodicoch ci sa tym co tu piseme zacnu hned riadit alebo si to aj overia🙂