Pomoc pre mamičku v núdzi

ladybird1l
12. jan 2012

Mile mamicky, dovolujem si Vas takto oslovit s prosbou o pomoc pre mamicku, ktora je v nudzi a zije vo velmi skromnych podmienkach. Zial osud to takto zariadil, a nema vychodisko sa z tejto situacie dostat..... Ma dve deti - 2 rocne dievcatko a 6 rocneho chlapceka, a na ceste je dalsie babatko. Zije sice s priatelom, ale od neho sa jej nedostava ziadnej podpory a ziadnej pomoci, ako to v beznych rodinach chodi, takze je vlastne odkazana sama na seba. Tymto by som chcela poprosit mamicky, ktorym to rodinny rozpocet dovoluje a mali by par drobnych veci pre este nenarodene babatko /dievcatko/, ci by mohli venovat tieto veci mamicke s detmi. Velmi pekne Vam dakujem.

majuss125
27. aug 2016

Skusim este raz,snad budem mat stastie ;/ Velmi pekne by som chcela poprosit ci by sa u niekoho nenaslo nepotrebne oblecenie,topanocky po lripade hracky,knizocka pre nase 16 mesacne dievcatko.Velka vdaka za kazdu odpoved

bijanita
31. aug 2016

@veron24 dakujem balik sa nám páči dakujem

ny9
23. sep 2016

Dobry den, zhanam vsetko pre Vas nepotrebne pre mamicku v nudzi, ktora ostala sama a ma 4 rocnu dcerku(110/116 velkost) a v decembri caka chlapceka. Pomozu veci, plienky, kocar, postielka .. o vsetko prisla. Dakujem za kazdu pomoc

srdcepredeti
27. feb 2017

@ny9 mamička si môže podať žiadosť o pomoc do Srdca pre deti - www.srdcepredeti.sk/ziadost/uvod, môžeme jej pomôcť napr. drogériou, plienkami...

macakalocajova
5. mar 2017

Som slobodna mamicka mam 5 mesacne dieta .
A financne som natom zle .
Moja mala ma astmu tak ze si nemozem nic dovolit a platim drahi podnajom moj muz ma nehal tak sa trapim sama preto chcem poprosit tu mamicky ci by nepomohli matke v nidzi
Mlieko plienky a ayd
Fakujem

srdcepredeti
6. mar 2017

@macakalocajova skúste si podať žiadosť o pomoc do Srdca pre deti - www.srdcepredeti.sk/ziadost/uvod

majuss125
2. apr 2017

Dobrý deň mamičky.Obraciam sa na vás s obrovskou prosbou...Velmi pekne prosíme Nenašli by sa u niekoho oblečenie pre dievčatko,vo veľkosti 98+,topánočky,kozmetika,hračka by jej tiež veľmi spravila radost,po prípade maškrta.Velmi pekne ďakujem.Niekomu možno zavadzia,inému moc pomôže.Velka vdaka...

majuss125
22. aug 2017

Ahojte mamičky.Idem s veľkou prosbou či by sa u niekoho nenašlo prechodné oblečenie pre dievčatko 2 ročne.Po prípade topánočky 23-24,kozmetiku,či nejakú hračku.Pomoze a budem nesmierne vďačná za čo kolvek.Dakujem a pekný dnik

kubinka1
25. okt 2017

Mile mamicky, podarujem zopar veci a hraciek po dievcatku, i chlapcovi,
po dievcatku veci do 2 rokov, zopar vacsich a po chlapcovi cca 5-6 rokov. Mam aj hracky, plus kocik na darovanie, dvojkombinacia modry.
Iba na osobny odber, BA.-DNV. piste mi do spravy, dakujem . Prosim, naozaj iba co to velmi potrebuju, rada pomozem.
Tatiana

majuss125
29. okt 2017

Ahojte milé mamičky
Obraciam sa na vás s veľkou prosbou o pomoc.Chcem vás moc poprosiť či by sa u niekoho nenašlo zimné oblečenie,obuv,po prípade svetrík či tepláčiky pre moju dcérku 2,5ročnu a zároveň veľmi pekne poprosiť či by sa u niekoho nenašla hračka ktorá je u vás už zabudnutá alebo vaše detičky už nezaujíma a našu by veľmi veľmi potešila na Vianoce pod stromčekom na koľko my si teraz nemôžme dovoliť.Dakujem a prajeme krásni deň 🙂

ny9
30. okt 2017

@majuss125 aku velkost oblecenia mate?

kubinka1
9. nov 2017

Darujem hracky a oblecenie po troch detoch mamickje v nudzi. Pekny dnik

majuss125
23. nov 2017

Dobrý deň mamičky.Idem vás veľmi pekne poprosiť či by sa nenašlo niečo pre 2,5 ročnú slečnu na Mikuláša či pod vianočný stromček.Velmi ju poteší čo kovek.Hracka,dobrota,drogéria,...

0940876219
31. jan 2018

Dobri ded mamicki prosim vas o pomoc som nato zle pomoste mi mam 11deti som nato velmi zle

0940876219
31. jan 2018

@renataspacirova ajojte som slobodna mamicka prozim vas o pomoc pre moje deti mam 11deti oktore sa tasko staram mam chord dievcatko pomoste mi som zufala

0940876219
31. jan 2018

Dobri ded setkim som zlej situaciji som slobodna mamicka potrebujem pomoc pomosts mi mam chore dievcatko mam mimo cerki este 10deticki ktore velmi lubim neviem us nakoho sa mam obratit as mi vie niekto pomoct napiste mi dakujem

sonka80
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
0940876219
25. feb 2018

@sonka80 ahoj som slobodna mamicka kocik bi sa mi zisiel nemam si ako pred ist viete mi pomoct

sonka80
27. feb 2018

@0940876219 Dobry den kocik uz je rezervovany.

majuss125
28. mar 2018

Dobry den maminkymNenaslo by sa prosim pekne u niekoho oblecenie pre dievcatko velkosti 110? Ci uz tielko,tricko,svetrik alebo leginky,potesila by aj hracka ktora doma zavadziamZa kazdu pomoc budeme nesmierne vdacne.Pekny den