Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

escada17
3. apr 2007

zastavim sa neskor odpisat, musim sa zvitat s manzelom...ozaj, ktore tehu bolo lahsie? Podobali sa vobec? Ja som mala prve super, ale toto ma dost trapili nevolnosti...a to som si myslela, ze druhe musi byt lahsie, hehe

suzi201
3. apr 2007

Zatial 11 kg a pri Natalke tiez tak. Ale teraz na konci som sa nejako rozjedla.

suzi201
3. apr 2007

Aj ja som pri prvom bola v pohode a pri tomto mi bolo casto nevolno, ale ked nevolnosti presli, tak pohoda. A prve si mala v USA? Ake to tam je?

escada17
4. apr 2007

suzi, mne tiez teraz zatial chut menej...11 kil, to je super, oza...to ja by som sa musela velmi dozerat...zvykla som si tu velmi , mam hrozne rada tychto ludi, su velmi praitelski, aspon ja mam skoro same dobre skusenosti...dcerka sa narodila uz tu

suzi201
4. apr 2007

A manzel je american? Ako ste sa spoznali? A kolko si pribrala ty pri prvom?

escada17
4. apr 2007

nie, manzela mam Cecha, dobre nie? Spoznali sme sa tu v USA...ja pri dcerke 23 kil, zadrziavala som vela vody zrejme, lebo po porode som len cikala a cikala a za dva mesiace boli kila dole. 😉 teraz som v 18 tt a 4 kg hore uz...a to sa mi zda, ze jem ozaj malo

suzi201
4. apr 2007

A chodite niekedy aj na Slovensko? Nie je ti smutno za rodinou?

escada17
4. apr 2007

suzi ahoj- nebola som doma viac ako 4 roky, boli tu rodicia, surodenci...ale to nie je ono, tesim sa, ked bude moznost a hned pojdem...straaaasne mi je smutno 😢

mimusiacik
16. apr 2007

🙂 Ahojte svieze sovicky,este stale huuuukate po lese?...chichichi...
ci vlastne po bytiku,ci domceku,...pracujete,...studujete...?
Tak nech sa dari...a mozno ste skor ranne vtacatka a usilovne skovranky,kto vie...?...Krasny den! 🙂 😀 😅 😵

sue
16. apr 2007

Mimusiacik, aký krásny optimistický príspevok 😵

tinni
16. apr 2007

ahoj sue, ako sa mas 😉

sue
16. apr 2007

Ahoj Tinni, celkom OK 😵 idem už hajkať, ty čo ešte nebúvaš?

tinni
16. apr 2007

ja prave kojim 🙂 inak uz zaciname s brusnymi, ak by si mala zaujem 😉

sue
16. apr 2007

Tinni, doki mi zakázal ☹ ak sa podarí obábätkovať, budem ležať asi až do pôrodu... a ak nie, tak budem po operácii a tak skoro tanuškať nebudem môcť ☹

tinni
16. apr 2007

to mi je jasne, ze budes musiet lezkat ☹ ale ja som myslela dovtedy-dufam, ze to bude kratky cas 😉

sue
16. apr 2007

Tinni, ja moc dúfam, že už tehu som 😀 😀 😀

lyli
17. apr 2007

Ahojte baby, ja ani nepracujem, ani sa neučím, ja proste nespím.Už sami nechcelo prevaľovať v posteli a rušiť môjho drahého, tak som radšej na internete.

mimusiacik
29. apr 2007

🙂 Lyli ako?Este stale 2v1 alebo uz v naruci?

Sue,myslim na Vas...

Ja viem,pokazila som cas.harmonogram temicky,ale radsej nieco ako vobec,no nie?

Sladke sny,nech sa kazdemu splni to,po com tuzi...

🙂 😀 😅 😵

mimusiacik
14. máj 2007

🙂 Sue,krasny novy tyzden plny lasky a stastia...!
Ako sa dari Vam 2 v 1?

Uspesne dni... 🙂 😀 😅 😵

sue
22. máj 2007

Jééj, ja som tu nebola odkedy som tehu 😀
Mimusiacik, díky, že na nás myslíš 😵 a čo si tu robila tak strašne neskoro či tak strašne skoro?
Sorry, ja som teraz mimo časový harmonogram témy, ale dlhšie nevydržíme 😝

sue
1. jún 2007

...všetky spíme?

elliana
1. jún 2007

nieeee

sue
1. jún 2007

Ahoooj 🙂

elliana
1. jún 2007

ahoj, ako? Nechce sa ti spinkat? Teraz by si mala vela oddychovat 😉

elliana
1. jún 2007

Normalne mi je smutno, ze tu po polnoci uz takmer nikto nie je

sue
1. jún 2007

Ell, no my sme spinkali celé poobedie, lebo mi bolo príšerne blbo, tak teraz sa mi nechce spať 😝

elliana
1. jún 2007

a byva ti velmi zle? Myslim ranne nevolnosti a tak...

sue
1. jún 2007

No zle mi je furt - keď pocítim hlad, tak je to des... a potom platí pravidlo, že mi je obvykle príšerne až dovtedy kým neblinkám a potom je to už lepšie... ale dnes sa mi nepodarilo udržať v sebe ani jedno jedlo ☹

elliana
1. jún 2007

fuha, to si teda neviem predstavit...drzkaj sa, moje, ono to dufam, coskoro prejde a skonci to krasnym vonavuckym uzlikom

elliana
1. jún 2007

ak sa smiem opytat...si PN, alebo pracujes?