Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

newyorkgirl
28. jún 2006

tato tema mi chyba zo svadby 😀 tak keby ste nahodou nemohli buvat 🙂 sa tu stukneme 🙂

michalag
12. aug 2007

mia, no co podarilo sa ti to?

tomaslavka3
12. aug 2007

Mamina som dobra,ale aj prisna a zla.V dnesnej dobe musis byt aj zla a musim vela zakazovat.Skoro je to aj na vek a niekedy aj na cas.Ved vcera este o 22 hod.stala s frajerom pred nami.Nedalo mi to,tak som sa jej opytala,ci to je uz spät z disko.A odpovedala,ze to je este skoro tam ist.Ja ako slecna som musela byt uz o takom case pomali doma max.o polnoci.Nesuhlasim ani s tym,ze ma frajera.Ale ako jej ho zakazat?

mia.
12. aug 2007

Michalag, dík, ale mne to fakt nejde. súšala som to cez pridaj dieťa, dala som tam údaje, uložila som to a nič...

mia.
12. aug 2007

tomaslavka, nezakazuj, veď zakazané ovocia najviac chutí... aj tak by sa sním stretávala ale potajme... Dnešná doba je iná ako kedysi, vidím to aj na deťoch v škole, som učiteľka... 😉

michalag
12. aug 2007

ved, jasne. Aj ja sa snazim byt prisna hoci je drobec este maly ale ked by sme mu vsetko dovolovali, tak by bol rozmaznany a to nechceme. Kolko krat mu poviem nie a hned sa zacne zlostit, ale inak si to neuvedomi a potom nam bude skakat po hlave.
Ale na druhej strane musi citit ze ho milujeme a to urcite citi, lebo mu davame vsetku lasku, ktora v nas je

michalag
12. aug 2007

mia, ja som to skusala a mne to ide, tak neviem 😖

michalag
12. aug 2007

a dala si hore v tej ponuke ani jedno ani druhe?

tomaslavka3
12. aug 2007

michalag-ked bola mala vytvoril sa medzi nami kamaratsky vztah.Jej dvoverujum velmi,pretoze sme obe prezivali rozvod a to,co bolo pred rozvodom doma nam vytvorilo taky vztah aky mame.Jedineho,co sa bojim,aby neostala tehotna.Sice tvrdi,ze nic take nerobia,raz k tomu pride tak,ci tak.

mia.
12. aug 2007

áno, a potom uložiť profil...

michalag
12. aug 2007

tak neviem, uz som skusala vsetko

mia.
12. aug 2007

Aj ja, ale ďakujem, sme teda tak trochu anonymné, nie je to na škodu... 😉

michalag
12. aug 2007

ved hej, ale aj tak. A ostatne ako mesto sa ti da?

tomaslavka3
12. aug 2007

mia-tak ty to v skole vidis najlepsie.Ona sa s nim stretavala potajomky,ale ja som zaraz na to prisla a riesila.Teraz stavaju pred nasim domom a ja som kludnejsia.

mia.
12. aug 2007

tomaslavka3, to je fajn. my máme teraz obdobie vzdoru, malá skúša, čo si môže dovoliť, ale neustupujeme. Skúša to aj plačom, aj hnevom... niekedy to vyzerá, že ju "derieme z kože" - keď plače. čo zaberalo u Vás? ja sa snažím dohovoriť, ale občas aj zvýšim hlas - a keď je treba tak len stručne zakážem, bez zbytočnej debaty 😉 ...

michalag
12. aug 2007

aspon ich mas pod dozorom 😀.
Ved ja som v 16 nemohla byt von dlhsie ako do 21:30 a aj to mamina musela vediet ze s kym som, ale to nebol taky problem, lebo sme chodili partia zo ZS von a tam som si nasla aj moho vtedy priatela

mia.
12. aug 2007

Dnešné siedmačky, ôsmačky, deviatačky vyzerajú naozaj dospelo... niekedy sa nestačím čudovať, čo už majú za sebou...

michalag
12. aug 2007

mia,tak to je aj u nas ale zistili sme ze zvysit hlas je horsie ako si ho nevsimat aspon u nas to funguje, ale nevieme dokedy. Ako sme zacali praktizovat toto, tak sa zlosti, ale rychlejsie ho to prejde

mia.
12. aug 2007

No .... áno, ale na ulici si ju nemôžem nevšímať, ona keď spustí je jej jedno kde. ☹ a keď si ju napr. vonku nevšímam akoby jej to nevadilo, ide si svojím smerom...

michalag
12. aug 2007

ved je starsia 🙂, ved obdobie vzdoru dufam netrva do 18 😀 , lebo to budem sediva ked budem mat 30 😀

tomaslavka3
12. aug 2007

Aj sa som tym dvom väcsim dceram musela stale nieco dohovarat,kricat.Ta starsia je od mala priebojnejsia a musi mat posledne slovo,mladsia bolo ovela lepsie dievcatko povahovo,ale hracky si nechce upratovat ani ako 9 rocna,a nehovoriac o obleceni.Kazdy den by sa bralo nieco ine do skoly,ale uz do skrine to ide s upozornovanim a krikom.

mia.
12. aug 2007

teraz ide do škôlky, tak to hádam bude lepšie... ináč je to dosť ťažké, dieťatko, ktoré bolo doteraz ako med sa ti zrazu mení pred očami, osamostatňuje sa, zisťuje hranice a my, mamy, nevieme či ich už našlo, alebo nás čaká dlhá cesta hľadania...
😉

michalag
12. aug 2007

neviete mi poradit co by som mala malemu kupit k meninam, lebo fakt neviem 😖

mia.
12. aug 2007

U nás v materskom centre bude štvrtok prednáška o detskom vzdore , som zvedavá, čo nám psychologičky povedia aj ostatné maminy - keďže každá máme iné metódy 😕

tomaslavka3
12. aug 2007

Ja,ked jej dohovaram,za frajera ma vzdy tu istu odpoved.Mamina,keby si vedela s akymi chlapcami -fetosmi...chodia moje spoluziacky a co robia,ako si dali zobrat dieta,ako uz ma jedna spoluziacka dieta...Potom ma na cas trochu upokoji.

mia.
12. aug 2007

Koľko má?

michalag
12. aug 2007

bude mat 17 mesiacov

mia.
12. aug 2007

tomaslavka, vyzerá to byť rozumné dievča. Ale vieš ako to chodí - dôveruj, ale preveruj! 🙂

mia.
12. aug 2007

Knižkami nič nepokazíš 😉

michalag
12. aug 2007

jeho knizky velmi nezaujimaju, skor letaky, iba si ich listuje a po 5 minutach ho to prestane bavit

tomaslavka3
12. aug 2007

michalag neviem,co uz mate.Ma uz hojdacku,klasicku tatrovku,trojkolku s ruckou,aby si ho tlacila,ked sa mu uz nebude chciet,alebo kocky,ci oblecenie.A k tomu vzdoru?Cas puberty je horsi ako moje trojicky,ked su hladne,alebo nemozu sa ulozit spat.Neboj ja ma viac,ako30 a som v pohode a bez sediny. 😀