• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ponocujeme. Pridajte sa a pokecáme

22. januára 2010 
ena este si tu ? tak idem spinkat, dobru nocku a pekne sny...
4. júl 2006 o 01:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hallooooo, je tu niekto? emoticon emoticon
19. júl 2006 o 01:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...už asi je ponocujúci čas, že? Ste tu niekto? emoticon
21. júl 2006 o 22:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor nooo emoticon dalo by sa pokecat veru...
21. júl 2006 o 23:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak som tu emoticon už som sa asi 3x chystala do hajan emoticon emoticon
21. júl 2006 o 23:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor noo, ved sa ti nedivim... my sme mali akurat strasne velku burku, az som bola v soku, lebo nam zacinala voda tiect dolu do pivnice uplne prudom ako rieka, tak som musela volat sefovcom, kedze je to ich dom emoticon a som stale v praci, este k tomu som do tej vody musela ist a som sa bala, aby ma nezabila elektrika emoticon
21. júl 2006 o 23:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ježiši emoticon dávaj na seba pozor emoticon
Tu bola tiež riadna hrmavica, ale teraz je zas dusno...
21. júl 2006 o 23:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor pozeram akurat spravy, ze letiska v New Yorku mame aj tak uzavrete aj dialnice, dufam, ze mi pojde vlaaacik domkov emoticon
21. júl 2006 o 23:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ešte cestuješ niekam ďaleko?
21. júl 2006 o 23:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor no domkov z prace k drahemu manzelikovi, byvame na kraji New Yorku a ja robim na takom sirsom predmesti este dalej, takze musim ist na vlak odtialto, je to ale skoro ako metro... v pohode prezijem, nech uz len neprsiii emoticon
21. júl 2006 o 23:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte baby,tu v uk je hrozne teplo,uz vyse 2 tyzdne ani spat sa neda emoticon ale ja mam radsej teplo,ako zimu,len drobec si tazsie zvyka emoticon
-newyorkgirl davaj si pozor,aj na seba aj na malinke emoticon
21. júl 2006 o 23:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor sunny ahooj emoticon akurat som pozerala albumik, tvoj maly je krasnucky, ja sa stale zastrajam, ze chcem babu sice, ale tvoj maly je zlaty vazne emoticon ale ked teraz mam 3 rocneho certika, co sa o neho staram, mi staci emoticon hoci dnes posledny den, jupiiii emoticon
21. júl 2006 o 23:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor no som sa dozvedela v spravach, ze vlaciky chodia u nas, ale busy nie, to znamena, ze vseeeetci sa budu dneska vecer trepat vlakmi, cize to budu sardinky emoticon , kto pusti sadnut tehotnu zenu s balikom? emoticon niekto snad hej emoticon
21. júl 2006 o 23:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
newyorkgirl dakujem emoticon
ja som tiez povodne chcela babu,ale to chce asi kazda baba,no ma pipika emoticon som rada,ze ho mam,a tu babu mozno este spravime emoticon
-das si zistit ake je pohlavie?
21. júl 2006 o 23:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
je tu niekto?
21. júl 2006 o 23:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
halooo??? emoticon
emoticon
21. júl 2006 o 23:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sunny, ahojky, pozdravuj loptoša svojho emoticon
NY, snáď sa niekto nájde...a ak nie...tak nadrzáka povedz nech ťa pustia emoticon ale brušinko máš krásne, tak si ho musia všimnúť a pustiť hapať emoticon emoticon
ahoj coze tak neskoro porabas?
sue ty lozis kade tade ostanme v jednej teme emoticon
21. júl 2006 o 23:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor sunny, na UZV v 20tt nebolo vidiet, tak pockame do 30tt asi doma, ale chcem ist aj na 3D, ci si dame zistit, neviem, vsetci by chceli vediet, len ja nie, lebo je mi jedno prakticky, ale aj manzelik chce dcerku a on to strasne chce vediet, co to bude, tak uvidiiime az to bude emoticon
lovacka, ahoj po dlhsej dobe emoticon
Lovacka, akurát som ti to písala na svadbe emoticon
synny mame na zdochnutie teplo a ja som v tychto horucavach chytila taku chripku ze mi je na zdochnutie zle.uz cem ist domov z toho uk.nic sa mi tu uz nepaci a je mi smutno emoticon
21. júl 2006 o 23:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor sue, brusko sa nam veru okruhli, to je pravda, uz sa tak tesiime domkov konecne, nech to vsetci uz vedia emoticon
21. júl 2006 o 23:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aj ja by som chcela prvú babuľku...ale tu na koníkovi sú chlapčekovia na spapanie emoticon
21. júl 2006 o 23:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj new ako sa mas?no co si dostala v posledny den od sefovcov?Kupili nieco babatku alebo tebe? emoticon
21. júl 2006 o 23:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
V koľkom týždni budete, keď vás rodinka 1x uvidí?
21. júl 2006 o 23:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
...a inak, NYmimi má nádhernú výbavičku emoticon emoticon
baby ved to je tak jedno len nech je to zdravucke. emoticon emoticon
autor lovacka, vitaj v klube, sice my sme USA, ale tiez uz chcem vypadnut, dneska som posl. den v praci a maly je ako cert a este k tomu im zalialo pivnicu, co som pisala par riadkov vyssie emoticon na porazenie, ale ked to nie je nic horsie, tak v pohode...
sue odovzdam pozdrav,dufam,ze az rano emoticon
ng-aj ja som kukla tvoje foto,vy sa s tymi vecickami asi fakt pripravujete na babu,ale si stale pekna,tak nebud prekvapena ak to bude chlapcisko emoticon
Choď na stranu:   Zruš