Poplatky kuriérovi

barbie17
22. jún 2017

Ahojte, dnes mi má prísť balík kurierom GLS, majú mi prísť chodítka pre malú,dokopy mám platiť 53,10 EUR Z TOHO 4,20eur za kuriera môže si od domňa kurier pýtať ešte niejaké peniaze? Kamoška mi vravela že raz platila ešte 15 eur kurierovi navyše. Dakujemm

majulka0509
22. jún 2017

@barbie17 nie..teda aspoň, ja som sa s tým ešte nestretla, že by si vypýtal viac.

ukulela
22. jún 2017

@barbie17 nie, nemoze si pytat viac. kamosku bud oblbol, alebo mala zle zratanu objednavku.

hablko
22. jún 2017

@barbie17 nie, jedine ze by si mu dala dobrovoľne "tringelt", záleží na tebe. Kamarátka mohla zaplatiť viac v prípade ak jej napr. vyniesol ťažký tovar až domov, za nábytok sa napr. priplaca, ak ti nemá kto pomôcť a pod.

ukulela
22. jún 2017

@hablko vidis, toto mi nenapadlo, aj toto mohol byt dovod, ale my sme brali napr valendu kurierom a tam sme nepriplacali ... takze je to asi pripad od pripadu. a malo by to asi byt napisane vpodmienkach, ze?

dominika6
22. jún 2017

@barbie17 ked niečo kupuješ cez net hádam tam vidíš konečnú sumu s dopravou..to znamená že je to konečná suma s dopravou..
kamoška tára alebo nevie nakupovať

nicollette332
22. jún 2017

@barbie17 Coo? Tak to sa veru nemoze stat. Ved ty mas presne napisane, kolko budes platit kurierovy. Vacsinou uz na objednavke mas zapocitanu cenu aj za kuriera. Takze aj ak bude pytat peniaze naviac tak mu ich nedavaj. Nema na to pravo

evittam
22. jún 2017

@ukulela Ano v podmienkach a za vynesenie sa neplati zvlast kurierovi ale ide to priamo do objednavky-ako doprava.😉 Cize on to uz ma mat zaplatene.
@barbie17 Kamoska sa nechala pekne "osolit". No odo mna keby si kurier vypytal este 15Eur tak sa dobre zasmejem. Btw. ma aj potvrdenku?!

evittam
22. jún 2017

@barbie17 To akoby aj postarka od tebs pýtala za poštovné.😀😉

nyusika
22. jún 2017

kurierovi neplatis ani za dopravu, ani za vymasku.
v objednavke uz mas konecnu sumu aj s dopravou, aj s vynaskou - ak je potrebna

@barbie17

hablko
22. jún 2017

@ukulela áno malo by to byt napísané v podmienkach...

barbie17
autor
23. jún 2017

No prišiel a chvalabohu nič nepýtal, bol praveže zlatý, no a kamoški som sa na to ešte pýtala a povedala mi že 15 eur platila navyše lebo jej povedal že to je balík väčších rozmerov a aj ťažší kupovala cestovnú postieľku. Ale ako v objednávke mala už zrátanú dopravu tak asi ju oblbol a žiadne potvrdenie jej nedal. 😉

evittam
23. jún 2017

@barbie17 Tak sa dala pekne oklamat. A este aj bez potvrdenia?! Nedala by som mu ani cent.....

evittam
23. jún 2017

@barbie17 Ale moze si za to sama-bohuzial...

ema234
23. jún 2017

@barbie17 Nie a ani by som nedala.