• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

21. februára 2015 
Majka a kde je sneh veď tu oskar ( slnko svieti ) a ani vločky vonku niet :frowning2:
4. jan 2010 o 13:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kde neni sneh ved tu v pp je :grinning:
4. jan 2010 o 13:20  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Neviem Bianka kam pôjdeme či sa bude dať niekde tu v pp alebo pôjdeme do Lopušnej. :wink: Len ja zas budem s Chiarou mrznúť a oni sa budú sánkovať.
4. jan 2010 o 13:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
O chvíľu sa ideme očkovať :cry:. Dúfam, že v noci nebudú teploty. No a potom sa ideme korčulovať ku aréne. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
juliet - :slight_smile:
4. jan 2010 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juliet v kežmarku šak tu je jak teplo čakám že prco vstane a hajde von :slight_smile:
4. jan 2010 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vichrica ty korčulovať a Laura?Aj ona sa už korčuluje? :confused:
4. jan 2010 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No mi sme fajne vymrzli vonku.Boli sme len v meste a pri priore bývalom sa Vivien raz spustila na klzaku ale sa rozplakala a už sa nechcela spúšťať. :unamused: Tak sme sa len prešli a šli domov do tepla. :grinning:
4. jan 2010 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som dneska bola len tu v cinaku co je par metrov a mala som dost. len som pozerala ze nevladzem ja zviknuta vsade chodit peso a teraz no mam dost :grinning:
4. jan 2010 o 17:39  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hm...tak tu je pusto. :confused:
4. jan 2010 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky. Jooj ja som vás dnes nestíhala. Doobeda som mala Damíka - zlatý to chlapec. Strašne sa mu páčil môj svokor a hneď čo mi deti pospali tak som poobede utekala ku sestre robiť papiere a teraz som prišla. Zajtra ráno utekám na úrad práce, potom budem s deťmi a potom zas ku segre. Jooj ale som si urobila hrianky a dala vínko s colou tak vegetím trošičku.
4. jan 2010 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Bianka my sme dnes mali karfiolovú polievku, stroganov a ryžu, zajtra by som chcela langoše
Joooj ale je hrozná zima vonku, brrrrrr.
4. jan 2010 o 19:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
žeby som si tu teraz popísala sama?
4. jan 2010 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No prišla som aj ja nakuknúť. :wink:
4. jan 2010 o 19:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nooooo možno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja so teraz dožehlila a idem ešte porádek spraviť bo zajtra návšteva až do piatku :frowning2:
4. jan 2010 o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joooooooooooooj ale si mi chute narobila s langošami ale nemôžem robiť, lebo sestra ma celiakiu a nemôže múčne jedlá tak som zvedavá čo budem variť celý ten čas čo bude tu :unamused:
4. jan 2010 o 19:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rizoto, kurací perkelt, strojanov, čo ja viem viac ma nenapatá bezmúčnych
4. jan 2010 o 19:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja netusim co budem zajtra varit ani nakupene nic nemam :cry:
4. jan 2010 o 19:47  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Joj baby nejdú mi maili na azete.Bodaj by pes kopol hackerov. :angry: :angry:
4. jan 2010 o 20:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mne nejde poriadne kôń a ani RP na azete takže kľuuuuuuud vinka :angry: :angry:
4. jan 2010 o 20:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby vy nečítate noviny? nechoďte teraz na azet, napojil sa tam hacker a dokáže vám pomocou vašej prítomnosti a mailov vybieliť dokonca aj účet takže ruky preč.
Mne tiež blbne kôň
4. jan 2010 o 20:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no idem ja poskladať spodné prádlo a do vane vyhriať kríže a prečítať časopisy od vianoc a hajať :slight_smile:

Baby a kde máme Mirku a šparočku ??? neviete
4. jan 2010 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aaaahojte, ako sa máte? ja mám stále doma mangela, tak nič nestíham, stále sme niekde mimo, čo tu nového? :slight_smile:
4. jan 2010 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no mirka nemohla som radšej milión spomenúť ako teba :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: konečne si sa ozvala, ale OKI my ti to tolerujeme aspoň ja venuj sa manželovi :wink: a riadneeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,tak som zasa prisla po funuse :frowning2: Sasku uspaval Borko a po pol hodinke dosiel,ze chce Saska mna,tak len teraz sa usalasila a spinka.
bola som na urade si dat zvysit rod.prispevok,tak mam narok na 2 mesiace,co som rada,ratala som s jednym.tak pa a dobru noc-zamykam
4. jan 2010 o 22:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre rano. odmykam. zacinam rozmyslat co budem varit kedze doma nic nemam a aj tak musim do obchodu. no nic zatial si idem spravit kafe
5. jan 2010 o 07:47  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko, chcela som ísť teraz ráno ale je riadna na úrad ale je riadna kosa tak skočím poobede. Idem robiť tiel angoše.
5. jan 2010 o 07:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko, no mali sme nejakú nespavú noc - a variť idem špenátovú polievku a šampiony vypražane...a k tomu asi zemiačky :grinning:
5. jan 2010 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko Mirka my sme mali tiež takú noc, ale náš krpec vstal o 3,3O a ani panovi zaspať tak sme vstali :frowning2: ja sa smejem, že on už je prespatý, lebo cez deň spí skoro 3 hodky a večer o 19,30 bez kompromisu ide spať a spí do rána do 7,00 :wink:

Ja dnes varím stroganov hranolky a ryžu slávnostný obed veď mi príde sestra :slight_smile: s neterou a polievku asi šošovicovú? ešte neviem
5. jan 2010 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja som sa dneska rozhodla pre perkelt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. jan 2010 o 09:38  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
stresmenka - no tak asi bolo niečo v lufte :grinning:
juliet - my sme mali v sobotu perkelt - mnááám
5. jan 2010 o 10:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok