• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

21. februára 2015 
ty brďo...po dvoch hodinách nakuknem a posledný je môj príspevok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kde ste všetky??? :confused: :confused: :confused:
3. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,vsetkym Dankam vsetko najlepsie k meninam :slight_smile: sebe tiez :grinning:
Babky potrebujem surnu radu,zajtra idem na urad prace,soc....uplatnit si narok na zvysenie materskeho prispevku,mala by som na to este narok 1 mesiac,ked je to do dvoch rokov,nie?Co mi na to vsetko treba?
3. jan 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juuj ved my máme viac Daniek :confused: tak všetkým prajem na meniny všetko naj naj :wink:
3. jan 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem peti,uz som si myslela,ze tu na mna kazdy zabudol :frowning2: :grinning:
3. jan 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti ty si z Kubach?
3. jan 2010 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej z Kubach
3. jan 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja byvala kolegyna Majka Kralikova neviem ci ju poznas,nevies ako sa jej dari?
3. jan 2010 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musíš mi ju trošku priblížiť,koľko má rokov?
3. jan 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to keby som vedela,mozno okolo 25 rokov,ma sestru a brata,podla jej slov niekedy pomahala v krcme svojej kamaratke ale uz som ju nevidela 3 roky.
3. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj hej už viem,no asi sa má dobre,sem tam ju stretnem :slight_smile:
3. jan 2010 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ju odo mna pozdrav,povedz jej,ze Danka z Ganoviec co ma muza Borisa,ona uz bude vediet.poznam este Luciu Fajtlovu,som bola na izbe s jej svagrinou ked sa mala narodila,ta to ti bola zena
3. jan 2010 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja len na skok, všetkým Dankám okrem mňa prajem všetko najlepšie k meninkám.
My sme poobede boli u mojich rodičov lebo aj moja mamka je Danka tak sme oslavovali. A moje deťúrence išli spať až o 21:00 tak preto som sa neozývala.
Adi aj my sme už pripravený - Larka sľúbila že bude pomáhať
Aj mne treba ísť na ten Úrad...hm len na mňa to asi platiť nebude.
3. jan 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani jak okrem teba,ved aj ty este oslavujes :grinning: strngame ok?
3. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj no jasné a ja som sa dnes aj včera už naštrngala :grinning: :grinning: :grinning:
3. jan 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja,Saska dostala pekne puncochacky,a predstav,podarilo sa jej okakat ich :grinning: nestihla na nocnik,ale zbadala sa,ze nieco nie je ok,len skoda,ze take poredsie,mala to vsade na nohach :grinning:
3. jan 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pa,prenechavam muzickovi notebook :wink: zamknite potom :wink:
3. jan 2010 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko.
No ja som už včera zamknúť nemohla lebo sa mi Paťko rozreval. Do pol druhej som ho nosila na rukách lebo nemohol dýchať. A už tu oxiduje a robí zlosť.
Dnes idem volať do Smokovca aj na krčné nech nás čím skôr zoberú.
4. jan 2010 o 07:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ráánko babule,
Dani my sme hore od 6,00 a Dado už z vetrovkou a čiapkou chodí, že ideme papa šľak ma ide trafiť, lebo ten len po vonku sa chce flákať :grinning: no najvišší čas aby ste sa na to krčné dostali, lebo podľa mňa má na niečo alergiu, len aby to nebola senná nadcha a túúúúúúú dôverne poznám :frowning2:

Čo dnes žienky varíte??? dajte tip, lebo ma poraziť s toho varenia ide :angry:
4. jan 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babenky-zelam vam stastny novy rok
stresmenka-dnes sa dojeda,nevarime,lebo mamicka je dnes v robotke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. jan 2010 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooooooooooj slavka tak tea som tu už 1OO rokov nevidela, ako sa máte a ty už pracuješ???
Ako sa majú dievčatká a Peťa???
4. jan 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Slavka a aj Vám všetko, len to naj naj aby ste sa mali lepšie :wink:
4. jan 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stresmenka-dakujem a mame sa dobre,Petka si nasla frajera a teraz je na Terchovej na chate.Robim v skolke veducu skolskej jedalne,ale len na 6hodin. :slight_smile:
4. jan 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko. tak ja som uz stihla aj poradnu vsetko je nastastie ok tak sa tesime :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chcela som ist aj do obchodov len este nic potvarane tak pojdem poobede.myslela som totiz ze budem dlhsie cakat kym ma zobere kedze som sla bez objednania.
4. jan 2010 o 08:30  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeej slavka tak to je supeeeeeeeeeeeeer takže budeš na nete častejšie :wink:
4. jan 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrejka - ďakujem
stresmenka - my si dnes robíme iba zeleninové rizoto so syrom
juliet - už sa Ti kráti čas, čo? :wink:
4. jan 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej krati. zacinam stresovat a bat sa porodu :frowning2:
4. jan 2010 o 09:42  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juliet - chápem Ťa. Aj ja som sa veľmi bála a stresovala som, ale všetko dopadlo dobre. Uvidíš, ani sa nenazdáš a bábo bude na svete :slight_smile:
4. jan 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
Sipcek,oki pozdravím ju ked ju uvidím :wink:
My sme spali do 9 :confused: teda Damián vraj do 7 :dizzy_face: chcem ísť s ním k dokymu,lenže je tam toľko ľudí,ešteže bývam cez cestu a z okna vidím,že je tam veľa aut :grinning:
No ja teraz riešim predaj PC,lebo chcem notebook,tak pobehujem po nete
No idem nejakú polievku uvariť a utekáme k dokymu :slight_smile:
4. jan 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vichrica tak to urcite. uz sa nasho chlapceka strasne tesime aj viem ze vsetko dobre dopadne :grinning: ale ako sa hovori clovek sa neznameho boji a vsetko je raz prvy raz :grinning: .uz to chcem mat aj za sebou ale na druhej strane chcem nech este pocka
4. jan 2010 o 11:39  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.No ja sa krásne učím robiť tie fotečky.Už mám zas niečo nové.O chvílu pridám to sú všetko len provizorne fotky na skúšku. :wink: No dnes chceme ísť sa sánkovať s deťmi.tak neviem kam ešte pôjdeme a či vôbec pôjdeme. :wink:
4. jan 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok