• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Poprad Babytuning 5. Pridajte sa

21. februára 2015 
No nikto tu nebol? :confused: No ja som fotečku už dorobila. :wink: Už ju mám aj v albume.Túto si dáme aj zarámovať. :grinning:
10. jan 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andi tak to hej to poznam aj ja. no na tvojom mieste by som sla aj na tie skusky.
10. jan 2010 o 19:15  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Juliet, ďakujem za názor. Naozaj neviem, či to vzdať, či ešte zabojovať a budem to mať na rok lahšie. No neviem. Ešte raz ďakujem. :wink:
10. jan 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka jéééj, tak to je zlatá fotka. Budeš mať peknú pamiatku. To sa ti chceeee???? :grinning:
A ešte mám na teba silnú otázku. Čo je real??? Kde si to bola?? :confused:
10. jan 2010 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja v Polsku.To je supermarket.A tam chodíme kupovať potraviny lebo sú lacnejšie ako u nás.napr.lahôdkové karé stojí tam 90 sk za kilo. :confused: A lososa sme kúpili kilo stálo 150 sk a u nás v tescu stojí 450 za kilo.A tak syr drogériu a podobne.To naraz kúpime aj na 2 mesiace.Ak sú tu akcie tak sa mi neoplatí.Ale teraz tu syr nieje nikde v akcii.A my milujeme syr a tak no dobre sa najesť.Už sme lososa zvládli na večeru lebo ho nebolo vela.Na smotanovo-citronovej omáčke mnam :grinning:
10. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jááááj. :grinning: :grinning: :grinning: Veru, nevedela som :grinning: Už som múdrejšia. Podľa toho čo píšeš, sa oplatí. A mala si aj Chiaru so sebou??? A kde v Poľsku? V Targu?
10. jan 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte jedna otázočka, si vyučená kuchárka? Lebo niektoré recepty čo píšeš by ma ani vo sne nenapadli. :slight_smile:
10. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adka k tej tvojej škole.No to je ťažko sa vyjadriť.Vieš ak sa budeš učiť a pôjdeš na skúšky bude to na niečo?Ak ti tie skúšky pomôžu tak ja by som išla.Ale rozhodnúť sa musíš sama.Viem,že máš zlosť lebo ti bolo ukrivdené ale rozdýchaj to a zváš či ti dalšie skúšky pomôžu k niečomu.Ak ano tak to nevzdávaj. :slight_smile:
10. jan 2010 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vinka, práveže už k ničomu. Budem musieť tretí ročník robiť dva roky. A bud len tento jeden predmet, alebo aj tie zvyšne tri. Preto neviem. A stratila som aj chuť. :frowning2:
10. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nie Andrejka som sestrička.Ale ten kuchár mi narobil deti. :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To si kráááásne napísala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A dobre si sa potom vydala, keď ti muž vie aj navariť. hmmmmm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné,že si stratila chuť.Ale zistí si či budeš musieť robiť skúšky aj s ostatných.A ak nie tak ja by som skúšky dorobila lebo nevieš aká situácia bude potom.A lahšie sa ti bude pripravovať na jeden predmet.Neviem si ja myslím.Nie nebola som s cHiarou.Som jednú dávku mlieka nastriekala a ostala s mamkou mojou.Aj Vivinka.A Damián bol s nami. :wink:
10. jan 2010 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No hej vie len je stále v robote a ešte ani na silvestra niesme spolu. :frowning2: :frowning2:
10. jan 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:unamused: :unamused: :unamused: Tak to si mohla prísť k nám na Silvestra aj s deťmi a nebolo by ti smutno :grinning: :grinning:
10. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Začína mi blbnúť kôn Heeelp
Andrejku som mala v pase, ale už potrebuje vlastný a Sáru mi treba zapísať do pasu. Takže teraz mi nechodíme nikde. A kto bude na polícii stáť toľké hodiny????
10. jan 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super, tak až teraz mi to znovu začalo ísť. :fearful:
10. jan 2010 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som zas popracovala a idem už spať asi. :slight_smile:
10. jan 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko. ta čo to nezamknuté? :confused:
Andrejka ja by som si na tvojom mieste asi skúšky urobila - potom to budeš mať ľahšie ďalší rok.
11. jan 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Zdeni no máš veľa,tak nech vám tie autá rýchlo vybavia :wink:
Anička u nás bolo také obdobie prechodné,potom bolo zas dobre. :wink: No ale keby si vydela jak bolo na Damiána navrieskané cez prázdniny :confounded: Piskoval,nepočúval vôbec a to už aj môj otec na neho kričal,čo on na deti nekrič,on na nich kľudneí :frowning2: Chýbala mu asi škôlka,tak som zvedavá čo bude,lebo dnes už ide :wink:
No baby čo sa mi Damián vysipal 2 krát cez vianoce,zistili sme,že to bolo preto,že berie kvapky a skombinovalo sa to s kyslým.Tak sme mu nedávali kvapky pre istotu,potom doky povedal,že mu máme postupne pridávať,tak sme dávali.Lenže včera sa mu podarilo zjesť trochu kyslej kapusty uvarenej a už o hodinu sa škriabal,mna porazí :unamused: zas má vyrážky.Najprv sa mu urobí červená a potom sa mi z toho urobí taká gulička vodnatá a on si to všetko odškrabe :unamused:
No ideme sa obliecť :slight_smile:
Maji tá fotka je úžasná :wink:
11. jan 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :frowning2:
tak sa som bola sneska zasa v poradni a doky ma chcel zasa poslat do nemcnice. ked mi naposledy bral krv mala som malo trombocitov. dneska mi zobrali zasa a ked bude malo asi pojdem do nemocnice. ale verim ze je to ok. lebo tu krv mi brali este pred tym jak som bola v nemocnici. a v nemocnici mi pri nastupe brali a hodnoty boli vyssie a pri odchodo uz uplne ok.kto vie mozno aj preto som zacala vtedy spinit
11. jan 2010 o 08:41  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maji až teraz som si stihla kuknúť tvoj album tak tá fotka je super
Peti ta čo to? Jooj moja a sa vám blíži termín na hematologiu tak držím palce.
Juliet moje len nebuď smutná, drobček to bude cítiť, len pekne oddychuj veď už iba 2 týždne tak to už nejak vydrž.
No ja už mám navarené tak sa ide pracovať.
11. jan 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no konečne sa mi podarilo dať na facebook video :grinning:
11. jan 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.Tak ja som bola dnes si vybaviť príplatok ku rodičáku.Schválili mi ho. :wink: Už mám po obede Vivinka spí a ja mám zas trošku čas na pc. :slight_smile:
11. jan 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj zabudla som sa vám podakovať za pochvalu. :slight_smile: Aj mne sa tá fotka velmi páči. :wink:
11. jan 2010 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som sa prave zobudila.navarene mam este od vcera tak dneska len veget. a vydrzat to do zajtra ze ako budu vysledky :frowning2:
11. jan 2010 o 12:44  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte-zdravim vas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: na sekundicku-lebo z robotky :sunglasses:
11. jan 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Slávka.Joj jak super,že si na nás nezabudla. :wink: Aj ked prídeš len na sekundu. :slight_smile:
11. jan 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ta co to vsetky spite? pocasie tomu asi len pomaha
11. jan 2010 o 14:11  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Awojte maminky. Ďakujem vám všetkým za radu. Takže som si to rozmyslela a písala som teraz maila. Tak uvidím.
Juliet, dúfam, že budú výsledky OK. Ešte chvííííííľočku vydržte. :wink:
Vinka, tak to je super, že ti zvýšia rodičovský. Mňa sa zvýšenie netýka. Som jedna z tých "šťastných" 30%. :frowning2:
11. jan 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok